Zobacz zdjęcia (12)
Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 1
Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 2 Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 3 Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 4 Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 5
Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze, Zagorzyce - zdjęcie 6
1 / 12

Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze id:48146

2400 zł / wesele
Zagorzyce, podkarpackie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
782-289...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • pianino
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 2

Dlaczego gwarantujemy wysoką jakość?
1. Posiadamy wykształcenie muzyczne – utwory, które gramy są dopracowane w każdym calu, jeśli jesteś muzykiem, albo masz takich gości to z pewnością nie będą narzekać: że nie równo, nie czysto itp. itd. ;)
2. Mamy oświetlenie i nagłośnienie z najwyższej półki – czujesz się jak na luksusowym balu, lub sylwestrze marzeń.
3. Stworzyliśmy różnorodny repertuar – każdy znajdzie coś dla siebie, zachęcimy do tańca młodszych i starszych: miłośników starych przebojów i słuchaczy muzyki współczesnej. Nie ograniczamy się do jednego gatunku, ani do jednego języka, gramy wszystko co nadaje się do tańca. Bo każdy ma inny gust, a taniec to sama radość!
4. Doświadczenie – gramy od lat. Wiemy co, jak i kiedy. Doradzimy we wszystkim co związane z muzyką i przebiegiem wesela.
5. Prowadzenie oczepin i zabaw – żaden problem, Marek od lat się tym zajmuje, zabaw znamy bardzo dużo. Możemy też nauczyć się nowych, a jeśli ktoś nie lubi, nie musimy ich robić.
6. Indywidualne podejście – to będzie Wasz dzień ! Każde wesele wygląda inaczej, dlatego kochamy to co robimy. Wszystko ustalamy wspólnie i staramy się spełniać Wasze marzenia. A jeśli nie masz żadnej wizji, nie martw się, weźmiemy sprawy w swoje ręce :)
7. Stały skład – tworzymy ten zespół razem, doskonale się uzupełniamy i nie przewidujemy żadnych zmian. Lidia śpiewa i gra na skrzypcach, lubi mieć wszystko zaplanowane, wcześniej przygotowane. Marek śpiewa, gra na akordeonie i klawiszach, jest rewelacyjny w improwizowaniu, co przekłada się na płynne prowadzenie zabaw i oczepin oraz na niebanalne solówki muzyczne. Oboje kochamy dobrą zabawę, muzykę i taniec.
8. Skrzypce wykorzystujemy nie tylko w muzyce ludowej i góralskiej, ale także w muzyce popularnej. W naszym zespole nie są jedynie dekoracją, ale instrumentem, który zachwyca i zaskakuje, nasza wisienka na torcie :D
9. Biesiada przy stołach –przygotowaliśmy śpiewniki dla gości z najpopularniejszymi piosenkami i stroje w stylu folkowym, tak aby poczuć klimat prawdziwej biesiady :)
10. Profesjonalizm – Wszystko do czego się zobowiążemy dostajecie na piśmie w formie umowy, działamy legalnie. Dzięki temu możecie spać spokojnie.

Planowanie wesela w czasach pandemii... Jeżeli nie chcesz w kółko przekładać terminów, pamiętaj że zagramy zarówno na dużym weselu jak i małym. A jeśli, spotkanie będzie musiało odbyć się w domu, możemy przyjść z akordeonem i skrzypcami i pobiesiadować! Chociaż właściwie... we dwoje może zmieścilibyśmy się z całym sprzętem i zagralibyśmy do tańca w domu, wszystko od Was zależy :)

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania. Przez wiadomość na tym portalu, e-mail, facebook'a lub telefonicznie – tak jak lubisz ;)
Zapraszamy do współpracy!

Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze - film 1 Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Marband zespół muzyczny

Wesele 2022 rok

2400zł/ wesele

Cena obejmuje: grę na przyjęciu weselnym - czas naszej usługi wynosi 13h od godziny ślubu np. ślub o 14.00 - kończymy o 3.00 rano.
Każda dodatkowa godzina gry w lokalu jest możliwa za dodatkową opłatą. Na życzenie gramy odgrywki pod domami(2x30 minut) za dodatkową opłatą.
Do wynagrodzenia doliczany jest koszt dojazdu.

Wesele 2023 rok

2600zł/ wesele

Cena obejmuje: grę na przyjęciu weselnym - czas naszej usługi wynosi 13h od godziny ślubu np. ślub o 14.00 - kończymy o 3.00 rano.
Każda dodatkowa godzina gry w lokalu jest możliwa za dodatkową opłatą. Na życzenie gramy odgrywki pod domami(2x30 minut) za dodatkową opłatą.
Do wynagrodzenia doliczany jest koszt dojazdu.

Poprawiny 2022 i 2023

od 1200 do 1500zł/ poprawiny

Cena za poprawiny, jeżeli gramy również na weselu wynosi 1200zł. Jeżeli na weselu grał ktoś inny, cena wynosi 1500 zł plus koszt dojazdu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, jest niezmienny. Nasz zespół składa się z dwóch osób, które doskonale uzupełniają się muzycznie i organizacyjnie. Lubimy się, pracujemy ze sobą już jakiś czas. Tylko sytuacje losowe / siła wyższa może coś zmienić w tej kwestii.

Skład, w którym występujemy.

Marek Reguła - instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal, wodzirej, konferansjer
Lidia Ochał - skrzypce i wokal, konferansjer

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest bardzo różnorodny, wybraliśmy piosenki, do których dobrze się tańczy. W repertuarze posiadamy m.in.: przeboje muzyki popowej, rockowej, biesiadnej, ludowej, folkowej, góralską muzykę, disco polo, tango, walc, utwory dla dzieci, piosenki polskie i zagraniczne. Staramy się dopasować do towarzystwa - każde pokolenie lubi bawić się do troszkę innej muzyki, w każdym regionie są inne zwyczaje. Staramy się wybierać piosenki tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie :) Pytamy też Państwa Młodych co bardziej lubią, na weselu uważnie obserwujemy gości i gramy więcej utworów tego typu, który się bardziej podoba. Nie pozostajemy w tyle i uczymy się nowych hitów ;)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, że tak ! Dobra komunikacja jest bardzo ważna podczas wesela. Witamy gości na przyjęciu, wznosimy toast, zapraszamy do tańca, zapowiadamy kolejne punkty programu, prowadzimy oczepiny.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

U nas każdy śpiewa, nie ma jednego głównego wokalu, dzielimy się prawie po równo.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Zaśpiewamy dla Was w języku: polskim, angielskim, włoskim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim i portugalskim :)

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Podczas wesela proponujemy tzw. biesiadę przy stołach (mamy śpiewniki dla gości).
Dodatkowo możemy zaoferować śpiew i grę na instrumentach podczas ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia oraz licencjat na studiach muzycznych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każde z nas swoją muzyczną przygodę zaczęło w dzieciństwie i od tych wczesnych lat wciąż rozwijamy swoje umiejętności i pasję do muzyki.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jeżeli widzimy, że goście weselni chcą się bawić do tego gatunku muzyki to gramy i śpiewamy takie utwory ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Odpowiedź będzie oczywista - nasze instrumenty muzyczne :)

Opinie Marband zespół muzyczny (3)

Dodaj opinię
Marband - zespół muzyczny - wodzirej - skrzypce - akordeon - klawisze id:48146
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2021
Rzuchowa
Data dodania: 30-07-2021

Pragnę zaświadczyć, iż Zespół Marbend w osobie Pani Lidii i Pana Marka rewelacja, uświetnili swoją obecnością jubileusz, przejścia na emeryturę mojego Kolegi. Odbiór uczestników imprezy był bardzo pozytywny, wszystko z kulturą wg ustaleń. Najwyższy standard obsługi klienta. Polecam z całego serca.

Marek i Lidia
30-07-2021

Dziękujemy bardzo! Cieszymy się, że niespodzianka, którą Pan zorganizował wszystkim się spodobała. Pozdrawiamy!

M
Magda i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-07-2020
Rzeszów
Data dodania: 20-03-2021

Dzięki obecności zespołu Marband na naszym weselu, mogliśmy przeżyć nasz wyjątkowy dzień przy dobrej muzyce i ciekawych pomysłach na oczepinach 😃 Wcześniej oczywiście wszystko obgadaliśmy co do każdego szczegółu. Kontakt z zespołem bardzo dobry, wszystko na plus, goście świetnie się bawili! Polecamy!

Marek i Lidia
30-07-2021

Dziękujemy bardzo za opinię i życzymy wszystkiego najlepszego! :)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Sędziszów Małopolski
Data dodania: 19-03-2021

Polecamy z całego serca! Gościa byli zachwyceni, my również, jesteśmy bardzo zadowoleni! Super zgrany zespół i muzyka dla każdego. Na pewno będziemy polecać dalej. Życzymy sukcesów i pozdrawiamy serdecznie

Marek i Lidia
30-07-2021

Dziękujemy bardzo za opinię i również pozdrawiamy! :)

Kontakt Marband zespół muzyczny

Nazwa firmy: Marband zespół muzyczny
NIP: 8181707054
Imię i nazwisko: Lidia Ochał
Adres: Zagorzyce, , 39-126, woj. podkarpackie
782-289...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6968
Zadzwoń
782-289...
Napisz

Popularne miasta w okolicy