Zobacz zdjęcia (51)
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 1
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 1 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 2 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 3 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 4 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 5 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 6 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 7
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 8
1 / 51

Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa id:35290

od 900 do 3600 zł / dzień
Kraśnik, lubelskie
(39)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
661-974...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Nazywam się Marcin Iwan. Fotografia to mój sposób na życie i pasja, dzięki której
mogę zatrzymywać ulotne chwile w kadrach. Zajmuję się nią profesjonalnie od kilku
lat, wciąż odnajdując coraz więcej satysfakcji w tej sztuce.
Za pomocą obiektywu staram się wydobyć piękno ukryte w pozornie banalnych
przedmiotach, zdarzeniach, postaciach, a do każdego zlecenia podchodzę
indywidualnie.

Z przyjemnością uczestniczę w ważnych chwilach, jakimi są ślub i wesele,
obserwując za pomocą aparatu emocje towarzyszące tym wydarzeniom.
To zapewnia mi energię, gdyż nie lubię monotonii i nudy, a siłę i wolność daje mi
poznawanie nowych ludzi i miejsc.
Mam głowę pełną pomysłów, co znajduje odzwierciedlenie na wykonywanych zdjęciach.

Chciałbym swoją pasją pomóc każdemu, kto pragnie zatrzymać na
zdjęciach najważniejsze chwile.

Zapraszam do współpracy.

Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - film 1 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa

Pakiet

od 900 do 3600zł/ dzień

Z przyjemnością przedstawię Wam szczegółową ofertę. Napiszcie do mnie, porozmawiajmy o Waszej wizji tego wspaniałego dnia i dopasujmy ofertę do Waszych potrzeb, żeby stworzyć niezapomnianą pamiątkę

Promocje

13.08.2022 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza praca to nasza przyjemność. Wykonując reportaże ślubne tworzymy jednocześnie historie szczęśliwych ludzi. Daje nam to ogromną radość i motywację do działania 🙂 Cieszymy się Twoją satysfakcją i zadowoleniem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się prostą konstrukcją, pracą w zespole z ekipą filmową, oraz szerokim zakresem usług fotograficzno-filmowych

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jestem laureatem kilku konkursów. W swoim dorobku mam też różnego rodzaju wyróżnienia. Oprócz tego jestem autorem wystawy fotograficznej dotyczącą reportażu z koncertów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy naszych godzin są elastyczne. Czas naszej pracy trwa przeważnie ok 12 godzin, ale często bywa on modyfikowany prze różne zaistniałe sytuacje.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera wykonanie usług fotograficznych oraz filmowych. Opcjami dodatkowymi są drony, albumy bądź foto-książki, wydruki na płótnie, wykorzystanie kamer Go-Pro.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w roku 2017 kiedy to dołączyłem do firmy DK-Foto Film. Od tamtej pory moja współpraca odbywa się na wzajemnym poleceniu się. Osobiście mam na koncie tylko filmy amatorskie z wyjazdów wycieczkowych-są to amatorskie produkcje które często gęsto lądują w szufladzie niż spotykają się z publikacjami w internecie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się od momentu kiedy to na komunię dostałem swój pierwszy aparat fotograficzny. Następnym etapem w rozwoju tej pasji było kółko fotograficzne w liceum oraz przygoda w magazynie studenckim, gdzie pełniłem rolę fotoreportera. Solidną lekcją fotoreportażu był też portal dziennikarstwa obywatelskiego który otworzył drzwi na wiele nowych możliwości. Oprócz tego koleżanki i sesje które się im wykonywało oraz wszystko inne co uważałem, że trzeba „cyknąć”.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ciężko określić jes datę mojej przygody z fotografią ślubną, ponieważ pierwsze „śluby” zacząłem robić już na studiach jako prezent dla nowożeńców. Były to przygody nieodpłatne ale dające ogrom nowego doświadczenia. Dzięki takim prezentom miałem bardzo spore zderzenie z fotografią ślubna i zobaczyłem jak to wszystko funkcjonuje.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię satysfakcję i zadowolenie moich klientów, ich radość oraz zadowolenie oraz chleb ze smalcem z wiejskiego stołu 😉

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje na sprzęcie firmy Canon który towarzyszy mi niemalże od początku fotografowania ślubów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne przekłada się w znacznym stopniu na finalną jakość zdjęć, niezawodność oraz komfort pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej realizujemy usługę w składzie 1 fotograf i 1 filmowiec. Bywa też tak, że oprócz nas jest jeszcze dodatkowy fotograf bądź filmowiec bądź obaj. Oprócz nich bywają: operatorzy dronów i osoba od fotobudki.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieramy się stosownie do okoliczności, ale tak, żeby pracowało się wygodnie. Jakby. Ile patrzeć jest to praca fizyczna przez 12 -a czasami i więcej-godzin.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy oddajemy w różnych opcjach. Obecnie najczęściej oddawane są na pendrivach. Jest to najwygodniejsza opcja biorąc pod uwagę rozmiar takiego filmu. Zdarzają się jeszcze sytuacje w których to oddajemy film na płytach Blu-Ray oraz na Google dysku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia oddaję na pendrive-ach bądź Google dysku. Opcja z płytami DVD jest już nieaktualna, ponieważ rozmiary plików uniemożliwiają nagranie materiału na dwóch płytach w wyjściowej maksymalnej rozdzielczości.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oddania materiału jest bardzo różny. Jeśli chodzi o materiał fotograficzny jest to do 120 dni roboczych-na papierze. W praktyce bywa, że Państwo Młodzi oglądają zdjęcia po dwóch do czterech tygodni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Uprawnienia do fotografowania w kościele to chyba jedyny i podstawowy dokument dla fotografów i filmowców niezbędny do ich pracy.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Łatwo nie było, ale jest. Jest to bardzo fajna opcja, która niewątpliwie wzbogaca reportaż foto jak i filmowy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ceremonia ślubna to dla mnie -najważniejszy a zarazem najbardziej obfity w emocje- moment w całym wydarzeniu. Oprócz tego bardzo lubię plenery bo dzięki nim, mam okazję do poznawania nowych miejsc. Jest to po części pewien rodzaj turystyki 😉

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Do sesji turystycznych nie trzeba mnie namawiać dwa razy. Bardzo chętnie realizuje takie sesje, łącząc je zarazem z wypoczynkiem 🙂

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary młode wybierają przeważnie miejsca klasyczne do tego typu zadań położone blisko ich miejsca zamieszkania: stare miasto, park, las, łąka itp. Bywają pary które łączą wyjazd poślubny z sesją. Jest to bardzo fajne i praktyczne rozwiązanIe, bo przeważnie są to super miejsca.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się wykonywać naszą pracę tak, żeby nie przeszkadzać w przeżywaniu wydarzenia gościom. Bardzo ważne jest dla nas to, żeby goście współpracowali z nami i czuli się swobodnie, bez obaw o to, że źle wyjdą itp.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Duża paczka młodych zgranych ludzi to standardowy przepis na udaną zabawę. Często bywa też tak, że na weselu będzie „Wujek” jest to taka osoba która rozkręca całą imprezę. Dobry „wujek” potrafi zdziałać cuda 😉

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski i niemiecki. Póki co na szczęście nie musieliśmy się nimi posługiwać. Na pewno byśmy się dogadali 🙂

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Bardzo często dostosowujemy nasz tryb pracy pod klientów. Można pokusić się o stwierdzenie, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ślub i wesele to bardzo ważne momenty w życiu dwojga zakochanych ludzi, przez co staramy się sprostać ich wizjom, udzielając im często pomocnych rad popartych doświadczeniem.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Unikamy fotografowania i filmowania w trudnych warunkach atmosferycznych, ponieważ elektronika nie lubi wilgoci. W sytuacjach kiedy nie mamy wyjścia używamy zwykłego parasola.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie stanowi dla nas problemu. Posiadamy sprzęt przystosowany do trudnych warunków oświetleniowych taki jak: aparaty cyfrowe umożliwiające zapisywanie obrazu na wysokich czułościach, jasne obiektywy oraz dodatkowe oświetlenie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy komputer, aparat i fajnie by było jakby był tam internet ;)

Nasze pasje.

Moją pasją jest podróżowanie. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, zwiedzać, oglądać no i fotografować.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostek na nasz temat chyba nie ma. Staramy się nie wyróżniać i boimy się tego jak moglibyśmy się wyróżnić. 😀

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Na Wiśle. Była to sesja na dwóch motorówkach. W jednej płynęli państwo młodzi w drugiej ja z asystentem (aktualnie moją żoną) oraz szefem z wypożyczalni motorówek. Super przygoda, super zabawa. Polecam coś takiego-na pewno będziecie mieć zdjęcia jakich nie ma nikt.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Avengers i inne z serii MARVEL-a. Są to filmy lekkie, łatwe i przyjemne.

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które po upływie czasy nie traci na swoje wartości, jakości i atrakcyjności.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy w fotografii ślubnej są przeróżne. Ja tak wspomniałem, starałam się podchodzić indywidualnie do każdego i staram się realizować wizję każdej pary osobno według własnego „widzi mi się”

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją donaśladowania są zdjęcia fotografów które mają to”coś”

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

To pytanie skierowane do moich kolegów filmowców. Nie orientuje się w tym gatunku.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa (39)

Dodaj opinię
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa id:35290
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 39 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Mińsk Mazowiecki
Data dodania: 02-06-2022

Marcin towarzyszył nam na naszym ślubie i weselu. Stworzył cudowna atmosferę, minimalizując stres i uwieczniając piękne momenty. A efekty reportażu przerosły nasze oczekiwania ! Najlepszemu fotografowi dziękujemy a wszystkim zastanawiającym się polecam całym serduchem! 😊

Marcin
23-06-2022

Bardzo dziękuje za zaufanie, współpracę i wolną rękę co do działania. Ciesze się, że moje prace przypadły Wam do gustu ;) Przy chrzcinach będzie rabat :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Lublin
Data dodania: 30-05-2022

Marcina znam prywatnie kilkanaście lat i właściwie od początku śledzę jego działania związane z fotografią. W związku z tym nie wyobrażałam sobie, że ktoś inny mógłby nam towarzyszyć w tym szczególnym dniu :) Marcin to człowiek, który do fotografii podchodzi z pasją. Jego zdjęcia są niepowtarzalne. Potrafi świetnie uchwycić daną chwilę i emocje z nią związane. Jest profesjonalistą w każdym calu, jest dokładny i rzetelny. Ma dużo cierpliwości w stosunku do innych ludzi (także takich, którzy na modeli zupełnie się nie nadają ;-) Dzięki temu oraz dzięki indywidualnemu podejściu ludzie czują się w trakcie sesji swobodnie, co widać na wykonanych przez niego fotografiach. A te, zarówno w wersji cyfrowej, jak i wydrukowanej, stanowią wyjątkową pamiątkę.

Marcin
31-05-2022

Serdecznie dziękuje za słowa uznania, zaufanie, pozytywną ocenę i jeszcze lepszy komentarz. Mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze na różnych innych ślubach i weselach, ewentualnie sesjach rodzinnych (bezstresowych) :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Kraśnik
Data dodania: 12-03-2022

Współpraca i jej efekty przerosły Nasze oczekiwania. Wiedzieliśmy, że praca wykonywana przez firmę nie dorównuje jakością do innych firm, ale okazało się że jest jeszcze lepiej :)
dziękujemy za współpracę, piękne wspomnienia i emocje zawarte w głębi zdjęć! :)

Marcin
13-03-2022

Bardzo się cieszę, dziękując tym samym za miłe słowo. Wasze zadowolenie pozwolę liczyć sobie x3 i życząc tym samym szczęśliwego rozwiązania! Pamiętajcie o sesji ciążowej wiosną! Wszystkiego dobrego :)

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Janów Lubelski
Data dodania: 28-02-2022

Zdjęcia ze ślubu jak i ze sesji przepiękne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Marcin to bardzo profesjonalny fotograf nie czuliśmy żadnego stresu, bardzo miło się rozmawiało ☺ . Z całego serduszka polecamy i polecać będziemy bo efekt jest Wow! Dziękujemy! ☺

Marcin
23-06-2022

Serdecznie dziękuje no i zapraszam w przyszłości na jakieś sesje rodzinne itp ;)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Owczarnia
Data dodania: 07-02-2022

Nie ma lepszego fotografa, bez wątpienia! Marcin robi dobrą robotę 🤗 Jestesmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, są przepiękne, będzie pamiątka na całe życie😉Jeśli ktoś nie ma fotografa a poszukuje aby uwiecznić piękne chwile w swoim zyciu-piszemy do Marcina a napewno nie zawiedzie! Szczere polecanko 🤗🤗

Marcin
07-02-2022

bardzo dziękuje :) To teraz widzimy się na sesji rodzinnej albo ciążowej ;)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Piotrawin
Data dodania: 22-01-2022

Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne. Zapierają dech w piersiach. Są fantastyczne, wręcz nierealne. Nie możemy przestać je podziwiać. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Marcin ujął nas poczuciem humoru, podejściem do klienta, dyskrecją w trakcie uroczystości. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie 😀

Marcin
25-01-2022

Bardzo się cieszę i zapraszam na sesje rodzinną :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Nietrzeba
Data dodania: 09-12-2021

Spotkania takiej Osoby jak Fotograf Marcin Iwan, życzę każdemu, kto zastanawia się i szuka człowieka, który z sercem, profesjonalizmem, zaangażowaniem i pełnym oddaniem wykona swoją pracę.

Zdjęcia są wprost przepiękne! Dopracowane w każdym calu i szczególe. Marcin spełnił każdą moją prośbę, życzenie, a nawet zachciankę!
Z całego serca POLECAM MARCINA IWANA, ponieważ jest mega utalentowanym fotografem, ale również bardzo dobrym człowiekiem.

BARDZO DZIĘKUJĘ za poświęcony czas, serce i energię włożone w nasze najpiękniejsze foty!

Marcin
09-12-2021

Ślicznie dziękuje! Piękne i miłe słowa. Ciesze się, że moje starania i cierpliwość zostały dostrzeżone i docenione. To był super projekt! :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Lublin
Data dodania: 16-09-2021

Cześć! :)

Wszystkim niezdecydowanym osobom polecam Marcina Iwana do wykonania usług fotograficznych - u nas to był reportaż ślubny i sesja przedślubna.

Powiem szczerze, że nie wiedziałam czym kierować się przy wyborze fotografa na nasz ślub - jest taki duży wybór, różne warianty i ceny.

Marcin dał nam to, czego potrzebowaliśmy - otwartość, ciepło, kreatywność, cierpliwość, profesjonalizm.

Dzięki jego postawie bardzo szybko zszedł z nas stres i poczuliśmy się swobodniej przed aparatem (nawet mój Mąż, który nienawidzi pozowanych zdjęć).

Praca, którą wykonał Marcin jest rzetelna, profesjonalna i na najwyższym poziomie (każdy ważny detal został uchwycony).
Widać, że zna się na rzeczy i używa do tego najlepszego sprzętu, nie tylko aparatów i obiektywów, ale i drona, dzięki któremu możemy uzyskać wspomnienia z cudownej perspektywy. Jeśli lubicie gadżety i pamiątki to Marcin proponuje zrobienie albumu, fotoksiażki, pendrive'a itd.

Dodatkowo, dało się poczuć, że fotografia to prawdziwa pasja Marcina, ma mnóstwo pomysłów, pomaga przy ustawianiu się, rozśmiesza, dzięki czemu przy obcym człowieku szybko poczujecie się jak z najlepszym kumplem.

Na koniec dodam, że w porównaniu do innych fotografów cena za usługę u Marcina jest bardzo adekwatna do jakości. My na pewno jeszcze zaprosimy Marcina do uwiecznienia naszych pięknych, rodzinnych chwil!

Zupełnie szczerze i z całego serca polecamy!!!

Kasia & Kuba, 13.08.2021

Marcin
17-09-2021

Serdecznie dziękuje za:
-zaufanie
-zadowolenie
-usatysfakcjonowanie
-dobre słowo
-zaangażowanie
-docenienie
-nowe znajomości!! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa

Nazwa firmy: Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa
NIP: 7171741758
Imię i nazwisko: Marcin Iwan
Adres: Kraśnik, ul. ul. Dekutowskiego 5a, 23-204, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
661-974...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3877
Zadzwoń
661-974...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraśnik

Popularne miasta w okolicy