Zobacz zdjęcia (50)
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 1
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 1 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 2 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 3 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 4 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 5 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 6 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 7
Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa, Kraśnik - zdjęcie 8
1 / 50

Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa id:35290

od 1500 do 4000 zł / całość
Kraśnik, lubelskie
(55)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
661-974...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Nazywam się Marcin Iwan. Fotografia to mój sposób na życie i pasja, dzięki której
mogę zatrzymywać ulotne chwile w kadrach. Zajmuję się nią profesjonalnie od kilku
lat, wciąż odnajdując coraz więcej satysfakcji w tej sztuce.
Za pomocą obiektywu staram się wydobyć piękno ukryte w pozornie banalnych
przedmiotach, zdarzeniach, postaciach, a do każdego zlecenia podchodzę
indywidualnie.

Z przyjemnością uczestniczę w ważnych chwilach, jakimi są ślub i wesele,
obserwując za pomocą aparatu emocje towarzyszące tym wydarzeniom.
To zapewnia mi energię, gdyż nie lubię monotonii i nudy, a siłę i wolność daje mi
poznawanie nowych ludzi i miejsc.
Mam głowę pełną pomysłów, co znajduje odzwierciedlenie na wykonywanych zdjęciach.

Chciałbym swoją pasją pomóc każdemu, kto pragnie zatrzymać na
zdjęciach najważniejsze chwile.

Zapraszam do współpracy.

Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - film 1 Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa

Oferta cenowa 2023-2024

od 1500 do 4000zł/ całość
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza praca to nasza przyjemność. Wykonując reportaże ślubne tworzymy jednocześnie historie szczęśliwych ludzi. Daje nam to ogromną radość i motywację do działania 🙂 Cieszymy się Twoją satysfakcją i zadowoleniem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się prostą konstrukcją, pracą w zespole z ekipą filmową, oraz szerokim zakresem usług fotograficzno-filmowych

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jestem laureatem kilku konkursów. W swoim dorobku mam też różnego rodzaju wyróżnienia. Oprócz tego jestem autorem wystawy fotograficznej dotyczącą reportażu z koncertów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy naszych godzin są elastyczne. Czas naszej pracy trwa przeważnie ok 12 godzin, ale często bywa on modyfikowany prze różne zaistniałe sytuacje.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera wykonanie usług fotograficznych oraz filmowych. Opcjami dodatkowymi są drony, albumy bądź foto-książki, wydruki na płótnie, wykorzystanie kamer Go-Pro.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w roku 2017 kiedy to dołączyłem do firmy DK-Foto Film. Od tamtej pory moja współpraca odbywa się na wzajemnym poleceniu się. Osobiście mam na koncie tylko filmy amatorskie z wyjazdów wycieczkowych-są to amatorskie produkcje które często gęsto lądują w szufladzie niż spotykają się z publikacjami w internecie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się od momentu kiedy to na komunię dostałem swój pierwszy aparat fotograficzny. Następnym etapem w rozwoju tej pasji było kółko fotograficzne w liceum oraz przygoda w magazynie studenckim, gdzie pełniłem rolę fotoreportera. Solidną lekcją fotoreportażu był też portal dziennikarstwa obywatelskiego który otworzył drzwi na wiele nowych możliwości. Oprócz tego koleżanki i sesje które się im wykonywało oraz wszystko inne co uważałem, że trzeba „cyknąć”.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ciężko określić jes datę mojej przygody z fotografią ślubną, ponieważ pierwsze „śluby” zacząłem robić już na studiach jako prezent dla nowożeńców. Były to przygody nieodpłatne ale dające ogrom nowego doświadczenia. Dzięki takim prezentom miałem bardzo spore zderzenie z fotografią ślubna i zobaczyłem jak to wszystko funkcjonuje.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię satysfakcję i zadowolenie moich klientów, ich radość oraz zadowolenie oraz chleb ze smalcem z wiejskiego stołu 😉

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuje na sprzęcie firmy Canon który towarzyszy mi niemalże od początku fotografowania ślubów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne przekłada się w znacznym stopniu na finalną jakość zdjęć, niezawodność oraz komfort pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej realizujemy usługę w składzie 1 fotograf i 1 filmowiec. Bywa też tak, że oprócz nas jest jeszcze dodatkowy fotograf bądź filmowiec bądź obaj. Oprócz nich bywają: operatorzy dronów i osoba od fotobudki.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieramy się stosownie do okoliczności, ale tak, żeby pracowało się wygodnie. Jakby. Ile patrzeć jest to praca fizyczna przez 12 -a czasami i więcej-godzin.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy oddajemy w różnych opcjach. Obecnie najczęściej oddawane są na pendrivach. Jest to najwygodniejsza opcja biorąc pod uwagę rozmiar takiego filmu. Zdarzają się jeszcze sytuacje w których to oddajemy film na płytach Blu-Ray oraz na Google dysku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia oddaję na pendrive-ach bądź Google dysku. Opcja z płytami DVD jest już nieaktualna, ponieważ rozmiary plików uniemożliwiają nagranie materiału na dwóch płytach w wyjściowej maksymalnej rozdzielczości.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oddania materiału jest bardzo różny. Jeśli chodzi o materiał fotograficzny jest to do 120 dni roboczych-na papierze. W praktyce bywa, że Państwo Młodzi oglądają zdjęcia po dwóch do czterech tygodni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Uprawnienia do fotografowania w kościele to chyba jedyny i podstawowy dokument dla fotografów i filmowców niezbędny do ich pracy.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Łatwo nie było, ale jest. Jest to bardzo fajna opcja, która niewątpliwie wzbogaca reportaż foto jak i filmowy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ceremonia ślubna to dla mnie -najważniejszy a zarazem najbardziej obfity w emocje- moment w całym wydarzeniu. Oprócz tego bardzo lubię plenery bo dzięki nim, mam okazję do poznawania nowych miejsc. Jest to po części pewien rodzaj turystyki 😉

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Do sesji turystycznych nie trzeba mnie namawiać dwa razy. Bardzo chętnie realizuje takie sesje, łącząc je zarazem z wypoczynkiem 🙂

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary młode wybierają przeważnie miejsca klasyczne do tego typu zadań położone blisko ich miejsca zamieszkania: stare miasto, park, las, łąka itp. Bywają pary które łączą wyjazd poślubny z sesją. Jest to bardzo fajne i praktyczne rozwiązanIe, bo przeważnie są to super miejsca.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się wykonywać naszą pracę tak, żeby nie przeszkadzać w przeżywaniu wydarzenia gościom. Bardzo ważne jest dla nas to, żeby goście współpracowali z nami i czuli się swobodnie, bez obaw o to, że źle wyjdą itp.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Duża paczka młodych zgranych ludzi to standardowy przepis na udaną zabawę. Często bywa też tak, że na weselu będzie „Wujek” jest to taka osoba która rozkręca całą imprezę. Dobry „wujek” potrafi zdziałać cuda 😉

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski i niemiecki. Póki co na szczęście nie musieliśmy się nimi posługiwać. Na pewno byśmy się dogadali 🙂

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Bardzo często dostosowujemy nasz tryb pracy pod klientów. Można pokusić się o stwierdzenie, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ślub i wesele to bardzo ważne momenty w życiu dwojga zakochanych ludzi, przez co staramy się sprostać ich wizjom, udzielając im często pomocnych rad popartych doświadczeniem.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Unikamy fotografowania i filmowania w trudnych warunkach atmosferycznych, ponieważ elektronika nie lubi wilgoci. W sytuacjach kiedy nie mamy wyjścia używamy zwykłego parasola.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie stanowi dla nas problemu. Posiadamy sprzęt przystosowany do trudnych warunków oświetleniowych taki jak: aparaty cyfrowe umożliwiające zapisywanie obrazu na wysokich czułościach, jasne obiektywy oraz dodatkowe oświetlenie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy komputer, aparat i fajnie by było jakby był tam internet ;)

Nasze pasje.

Moją pasją jest podróżowanie. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, zwiedzać, oglądać no i fotografować.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostek na nasz temat chyba nie ma. Staramy się nie wyróżniać i boimy się tego jak moglibyśmy się wyróżnić. 😀

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Na Wiśle. Była to sesja na dwóch motorówkach. W jednej płynęli państwo młodzi w drugiej ja z asystentem (aktualnie moją żoną) oraz szefem z wypożyczalni motorówek. Super przygoda, super zabawa. Polecam coś takiego-na pewno będziecie mieć zdjęcia jakich nie ma nikt.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Avengers i inne z serii MARVEL-a. Są to filmy lekkie, łatwe i przyjemne.

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które po upływie czasy nie traci na swoje wartości, jakości i atrakcyjności.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy w fotografii ślubnej są przeróżne. Ja tak wspomniałem, starałam się podchodzić indywidualnie do każdego i staram się realizować wizję każdej pary osobno według własnego „widzi mi się”

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją donaśladowania są zdjęcia fotografów które mają to”coś”

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

To pytanie skierowane do moich kolegów filmowców. Nie orientuje się w tym gatunku.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa (55)

Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa id:35290
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 55 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Łobodno
Data dodania: 29-12-2022

Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm! Przed aparatem czuliśmy się swobodnie czego efektem są naturalne zdjęcia. Efekty reportażu przerosły nasze oczekiwania. Przepiękna pamiątka na całe życie. Bardzo polecam wszystkim!

Marcin
30-12-2022

A i współpraca z Asią i jej przefajnym mężem była czystą przyjemnością. Poznałem nowe ciekawe miejsca i pracowało się kozacko!!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Bogucin
Data dodania: 05-12-2022

Gdy się poznaje Marcina po raz pierwszy to od razu widać, że to solidna firma. Kontakt od samego początku bardzo dobry. Współpraca mega na luzie.
Marcin przykładał dużą uwagę do naszych próśb i pomysłów. W dniu ślubu dał nam sporo wskazówek co mamy robić, żeby zdjęcia wyszły jeszcze piękniej. A wyszły wspaniale!
Bardzo dużo zdjęć, chyba każdy z gości znajdzie dla siebie piękną fotkę. Plener - sztos! Marcin dokładnie zrozumiał naszą wizję, a końcowo jego dodatkowe uwagi sprawiły, że zdjęcia wyszły pięknie (nawet jeśli musieliśmy namęczyć się, żeby wpłynąć łódką w idealne miejsce).
Jesteśmy zachwyceni i szczerze z całego serca możemy polecić współpracę z Marcinem! <3

Marcin
05-12-2022

Ten projekt to był sztos od pierwszego wejrzenia!! Od razu się dogadywaliśmy, było fajnie, bezproblemowo no i na luzie. Że Wy spoko ziomeczki z fajnymi pomysłami, miejscami i solidną ekipą to wszystko nie mogło wyjść inaczej! Było mega! Ja chce jak najwięcej takich par jak Wy, wtedy moja praca nie będzie pracą tylko istną rozrywką która przełoży się na zadowolenie moich klientów! Dziękuje Wam!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Łagów
Data dodania: 04-12-2022

Polecam, bardzo miły kontakt, profesjonalne podejście a przede wszystkim świetne zdjęcia. 👍😊📷

Marcin
04-12-2022

bardzo dziękuje, za zaangażowanie co do pleneru i super warunki współpracy! Wszystkiego dobrego!! :)

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Gościeradów Ukazowy
Data dodania: 02-12-2022

Świetna współpraca,profesjonalizm, dużo zabawy i śmiechu,a w rezultacie uchwycone wszystkie najlepsze momenty. Zdjęcia są piękne i w świetnej jakości. Polecam z czystym sumieniem! Pytać o wolny termin, nawet się nie zastanawiać 😃

Marcin
04-12-2022

Bardzo ale to bardzo dziękuje! Fajnie było dla Was robić zdjęcia! Polecam się w przyszłości ;)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2022
Modliborzyce
Data dodania: 02-12-2022

Jest Nam bardzo miło, że uwieczniłeś Nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Zdjęcia są rewelacyjne, oddają emocje na każdym etapie ślubu/wesela.
Marcin jest profesjonalistą i przede wszystkim sympatycznym człowiekiem któremu można ufać w 100%. Z całego serca polecamy ❤️

Marcin
02-12-2022

Bardzo dziękuje i cieszę się, że mogłem z Wami współpracować. Było elegancko, sympatycznie, bezproblemowo :) oby więcej takich par!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Opole Lubelskie
Data dodania: 28-11-2022

Nasza przygoda z Marcinem rozpoczęła się z dniem podpisania umowy w styczniu 2021. Stwierdziliśmy wspólnie, że fajnie byłoby zrobić sesję narzeczeńską i jak na zawołanie spadł śnieg, wystarczył jeden telefon i Marcin był gotowy. Efekty przeszły nasze oczekiwania, współpraca z Macinem - marzenie. Zdjęcia ślubne i z pleneru przepiękne, wyraźne, pełne kolorów. Nie sądziłam, że zdjęcia mogą mieć taką jakość 😅 mam nadzieję, że sesja poślubna nie była Naszym ostatnim spotkaniem z Marcinem! Mega pozytywny człowiek. Polecam z całego serca!

Marcin
28-11-2022

Bardzo dziękuj, bardzo się cieszę i nie omieszkam pokazać efektów naszej współpracy. Fajnie było poznać no i do następnego ;)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Opole Lubelskie
Data dodania: 14-11-2022

Marcin to najlepszy fotograf pod słońcem
Piękne zdjęcia jakie można sobie tylko wymarzyć
Pomysłowy , zawsze uśmiechnięty
Otwarty na pomysły młodych

Marcin
14-11-2022

Bardzo dziękuje. Wy też niczego sobie. Bardzo fajnie mi się z Wami pracowało :) Zapraszam na sesje następne no i nie tylko ;) Dzięki!!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Józefów nad Wisłą
Data dodania: 13-11-2022

Zdjęcia przekazują dużo emocji i wyglądają naturalnie bez sztucznego ustawiania i pozowania. Doskonale uchwycone wszystkie ważne momenty ze ślubu i wesela. Obróbka zdjęć dodaje jeszcze lepszego efektu końcowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni 😃W skrócie zdjęcia są MEGA! 😍 Współpraca przebiegła doskonale i sprawnie. Polecamy i dziękujemy z całego serca! 😊

Marcin
13-11-2022

Bardzo dziękuje za zaufanie i super współprace :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa

Nazwa firmy: Marcin Iwan Fotografia Ślubna i Okolicznościowa
NIP: 7171741758
Imię i nazwisko: Marcin Iwan
Adres: Kraśnik, ul. ul. Dekutowskiego 5a, 23-204, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
661-974...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5663
Zadzwoń
661-974...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraśnik

Popularne miasta w okolicy