Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (35)
Zdjęcia
od 3500 do 5500 zł / całość

Marcin Orzołek Fotografia Ślubna id:43073

od 3500 do 5500 zł / całość
Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
510-122...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Czarująca, cudowna, romantyczna – właśnie taka jest fotografia ślubna. Urzekające momenty, niezwykła aura Państwa Młodych, emocje oraz wyjątkowe i klimatyczne miejsca, w których odbywają się uroczystości ślubne - właśnie to uwielbiam w mojej pracy jako fotograf ślubny.
Jestem Marcin, a moją pasją i pracą jest fotografia ślubna. Poznajmy się!

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Jako fotograf ślubny przywiązuję wagę nie tylko do tego, aby Wasz reportaż ślubny był przepiękny – ogromnie ważne jest dla mnie aby był unikalny, niepowtarzalny oraz żebyście ze wzruszeniem i uśmiechem mogli po latach przeglądać swój album ślubny.
Nie lubię sztucznych, ustawianych kadrów i nie ingeruję w przebieg ślubu i wesela – czuję za to ogromną ekscytację tworząc reportaże ślubne z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Emocje, jakie towarzyszą mi, jako fotografowi ślubnemu, są bardzo podobne do tych jakie Wy przeżywacie w dniu ślubu – ekscytujące oczekiwanie, poprzez wzruszenia podczas ceremonii, a kończąc na radosnej zabawie. To właśnie jest kwintesencja zdjęć ślubnych.
Reportaże ślubne wykonuję głównie w takich miastach jak Kraków i Katowice, ale chętnie wykonam dla Was reportaż ślubny w innym zakątku Polski. Dla pięknych kadrów ślubnych jestem w stanie pokonać wiele kilometrów.

SESJA I PLENER ŚLUBNY

Dopełnieniem reportażu ślubnego, często są sesje plenerowe, które wykonuję w innym, uzgodnionym z Wami, terminie. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio fotografa ślubnego oraz na bloga. Zobaczycie tam reportażowy charakter mojej fotografii, który pozwoli Wam wyobrazić sobie jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia ślubne. Staram się pracować niezauważenie, ponieważ zależy mi, aby ujęcia były naturalne, ale również intrygujące.
Wykonałem wiele sesji w Krakowie, Częstochowie, Katowicach oraz innych cudnych zakątkach Polski. Moje zdjęcia pokazują najpiękniejsze emocje oraz szczere i niepozowane momenty. Uwielbiam fotografować śluby, ponieważ są pełne romantycznych uniesień, ale również uśmiechu i wzruszeń, co staram się uchwycić w moich kadrach.

ZDJĘCIA ŚLUBNE KRAKÓW, KATOWICE

Jako fotograf ślubny przywiązuję ogromną wagę do tego by tworzyć dla Was niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które skrupulatnie układam w historie miłosne, tak aby oddać w Wasze ręce unikalny reportaż ślubny, który będzie zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Oglądając swoje zdjęcia ślubne będziecie nie tylko wspominać jak wyglądaliście w dniu ślubu, ale również jak się czuliście w tych magicznych chwilach. Dużą uwagę zwracam także na Wasze otoczenie, rodzinę i znajomych, ponieważ wiem, że relacje z najbliższymi będą po latach dla Was jedną z najcenniejszych pamiątek ze ślubu i wesela. Każdy fotograf ślubny opowiada na swój sposób historie miłosne – jeśli chcecie abym to właśnie ja napisał Waszą, to koniecznie musimy się poznać!

Jeśli marzy Wam się unikalny reportaż ślubny i jesteście zainteresowani moją ofertą, zajrzyjcie do zakładki portfolio oraz blog. Koniecznie zobaczcie pełne realizacje, bo każda z nich to unikalna i autorska historia miłosna ułożona przeze mnie, gdzie główne role odgrywa zawsze Para Młoda. Z kolei jeśli chcielibyście poczytać rekomendacje innych Par Młodych, to koniecznie zajrzyjcie na mój fanpage na Facebooku. Dużo fotografii ślubnej z Krakowa, Katowic oraz innych miejsc w Polsce, możecie zobaczyć na moim Instagramie, na który Was serdecznie zapraszam.

EMOCJE, SZCZĘŚCIE, MIŁOŚĆ – TAKA JEST FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Moje reportaże ślubne mógłbym określić jednym słowem – SZCZĘŚCIE. Wasze, bo ślub to najpiękniejszy dzień Waszym życiu i moje, bo mogę zatrzymać w kadrze coś niesamowitego - MIŁOŚĆ. Dlatego właśnie fotografia ślubna stała się moją PASJĄ i drogą przez życie. Autentyczne EMOCJE to coś, co definiuje moje reportaże ślubne. Staram się, abyście po latach, otwierając swój album ślubny, mogli powiedzieć „to MIŁOŚĆ”, bo właśnie o miłość w tym wszystkim chodzi.

Zapraszam do oglądania #enjoy

Wasz fotograf ślubny – Marcin Orzołek

Oferta

Reportaż Ślubny
od 3500 do 5500 / całość
Plener Ślubny
od 1000 do 2000 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Kontakt

Nazwa firmy:Marcin Orzołek Fotografia Ślubna
Imię i nazwisko:Marcin Orzołek
Adres:Katowiceul. Moniuszki 3
40-005woj. śląskie
510-122...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 16-07-2019, liczba odwiedzin: 336
Telefon
510-122...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie