MARSSO - Marek Mazur id:24803

Lwówek Śląski, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
880-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Jestem doświadczonym fotografem, działającym z sukcesami w branży ślubnej i reklamowej. Każdej z tych dziedzin poświęcam się z równą uwagą. Daje mi to możliwość poznawania ciągle nowych ludzi...różnych ludzi: ciekawych, wesołych, a czasem dziwnych. To napędza mnie do kreatywnego działania, co owocuje efektami, które zostaną w Waszych albumach na całe życie :). Kiedyś w mojej ofercie napisałem
"...muzyka ucichnie, goście wyjadą, ślubny bukiet zwiędnie, lecz fotografie pozostaną na całe życie" i to jest chyba sedno sprawy.
Dlatego tak istotny jest wybór osoby, która pozostawi okruchy talentu na kartach Waszych wspomnień ;) ...podczas pracy staram się być maksymalnie niewidzialny, ale też chętnie służę pomocą, dzielę się moim doświadczeniem zdobywanym na wielu, oj wielu, różnych weselach ;)

Kategoria:

Fotograf ślubny Lwówek Śląski

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
MARSSO - Marek Mazur id:24803
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2018
Lwówek Śląski
Data dodania: 27-08-2018
Z całego serducha polecam Marka. Świetny fotograf z pasją i zaangażowaniem. Zdjęcia mówią same za siebie :D Gdybym miała wybierać jeszcze raz to znów wybrałabym Marka. Nie będziecie żałować
A
Agata i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2018
Brunów
Data dodania: 06-08-2018
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz estetyki wykonania zdjęć. Patrząc na nie czujemy zmysł artystyczny fotografa. Każda uwieczniona chwila budzi w nas niesamowite emocje. Indywidualne podejście do nas jak również naturalna, niewymuszona atmosfera podczas reportażu ułatwiła nam współpracę co dodatkowo podkreśla kunszt tego artysty. Polecamy z całego serca :)
A
Agata, Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
LUBAŃ
Data dodania: 02-07-2018
Polecam z całego serca :) najlepszy fotograf w okolicy :) pomysłowy, sympatyczny, a co najważniejsze buduje tak cudowną atmosferę, przy której nikt się nie stresuje i każdy czuje się swobodnie. Jeżeli ktoś szuka fotografa, który stworzy coś wyśmienitego i niepowtarzalnego to nie musi szukaj dalej - trafił do celu :) Piękna pamiątka na całe życie :)
Marek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:MARSSO
Imię i nazwisko:Marek Mazur
Adres:Lwówek Śląski
59-600woj. dolnośląskie
880-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 24-01-2017, liczba odwiedzin: 1152
Telefon
880-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie