Zdjęcia
od 2500 do 3500 zł / całość

Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026

od 2500 do 3500 zł / całość
Gliwice, śląskie
(11)
Dodaj opinię
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Fotografia ślubna jest dla mnie zaszczytem i odpowiedzialnością, bo czyż nie jest wspaniale móc po latach otworzyć album i westchnąć... echh, cóż to był za ślub! Uwiecznienie chwil wyjątkowych, wypełnionych miłością, pięknem, czasem łzami szczęścia, to coś, co wymaga oprawy równej nim samym, którą nadaję im, przez swoje fotografie.
Oferuję wyjątkowy fotoreportaż z jednej z najważniejszych uroczystości, jaką jest ślub. Niezapomniane kadry, dzięki którym z przyjemnością będziecie wracać ponownie do tych wydarzeń. Naturalnie, z emocjami i uczuciem - tak fotografuję.

Zapraszam na moją stronę internetową i Instagram, a w razie zainteresowania współpracą, do dalszego kontaktu. Gwarantuję, że w pełni indywidualnie przygotowana oferta, będzie dla Państwa interesująca :)

Kategoria:

Fotograf ślubny Gliwice

Oferta

Zakres cenowy
od 2500 do 3500 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (11)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
R
Renata
5
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Mysłowice
Data dodania: 28-10-2018
Zarówno atmosfera podczas sesji jak i efekt końcowy w postaci pięknych zdjęć zadowoliły nas w 100%. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy wybierać fotografa na pewno byłaby to Karolina :)
Karolina Stępień
30-10-2018
Dziękuję! Miło było przeżyć ten dzień z Wami :)
M
MONIKA
5
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 13-09-2018
Bardzo dobry kontakt z fotografem od etapu omawiania warunków i opisu na czym nam zależy, aż do odbioru materiałów. Świetne zdjęcia. Polecam wszystkim niezdecydowanym :-)
I
Izabela
5
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Oświęcim
Data dodania: 22-08-2018
Współpraca z Karoliną to czysta przyjemność! Podczas kontaktów mailowych omówiliśmy wszystkie szczegóły, opowiedzieliśmy o sobie i jakiego rodzaju zdjęcia będą nam najbardziej odpowiadały. Dodatkowo uzupełnialiśmy ankietę, dzięki której miałam pewność, że żaden element nikomu nie umknie. W efekcie otrzymaliśmy zestaw pięknych zdjęć, które w pełni spełniły nasze oczekiwania, oddały charakter naszej rodziny i są dla nas wyjątkową pamiątką. Bardzo dziękujemy!
O
Ola
5
 / 5
Data ślubu: 22-06-2018
Kedzierzyn Kozle
Data dodania: 20-08-2018
Zalezalo nam na zdjeciach unikalnych, takich jakiech nie widzialam do tej pory, na zdjeciach z klasa, nutka romantyzmu w przepieknej oprawie. Karolina idealnie uchwycila nas w kadrze swojego aparatu pozostawiajac niezapomniana pamiatke w formie pieknych zdjec. Karolina bardzo dziekuje za nie.
G
Gabriela
5
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Katowice
Data dodania: 30-03-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Karoliną. Pierwszy kontakt był w formie mailowej i już wtedy p. Fotograf podała parę propozycji co do zdjęć plenerowych. Efektem współpracy są przepiękne zdjęcia z samej uroczystości oraz z "pleneru" (który był trudny z uwagi na porę roku - zima). Bardzo profesjonalne podejście, punktualność i duuuużo inwencji. Polecamy
A
Aurelia
5
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Katowice
Data dodania: 16-11-2017
Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Jeszcze przed dniem ślubu spotkała się z nami, aby móc poznać nas nieco i dowiedzieć się jak najwięcej o naszych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Miała własne pomysły aranżacyjne, ale była także otwarta na nasze propozycje - nawet te szalone
Pozowanie do zdjęć to dla nas zawsze niekomfortowa sytuacja, jednakże Karolina stworzyła luźną i sympatyczną atmosferę. Czuliśmy się jak na spotkaniu z przyjaciółmi
Wyniki jej pracy bardzo przypadły nam do gustu (nie mogło być inaczej :P). Wykonane przez nią fotografie są dla nas wspaniałą pamiątką z wyjątkowych i bardzo dla nas ważnych chwil.
j
jagoda
5
 / 5
Data ślubu: 26-05-2017
Rybnik
Data dodania: 08-11-2017
Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Zdjęcia posiadają niesamowity klimat, widać na nich pasję fotografki. Karolina jest profesjonalna w tym co robi, ma dużo pomysłów i daje całą siebie. Nakręciła z nami również film na Podziękowanie dla Rodziców ,który wyszedł niesamowicie, jest to dla nas wspaniała pamiątka. Dziękujemy Karolinie, że była z Nami w tym najważniejszym dla nas dniu. Szczerze polecamy!
K
Kasia
5
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Żory
Data dodania: 06-11-2017
Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne i serdecznie polecamy tą fotografkę.Świetne podejście do klienta, zaangażowanie i profesjonalizm to tylko niektóre z atutów Karoliny. Świetny stosunek jakości do ceny.
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Karolina Stępień
(11)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Karolina Stępień
Adres:Gliwice
44-100woj. śląskie
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 07-08-2017, liczba odwiedzin: 3907
Telefon
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie