Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026

Gliwice, śląskie
(12)
Dodaj opinię
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia ślubna jest dla mnie zaszczytem i odpowiedzialnością, bo czyż nie jest wspaniale móc po latach otworzyć album i westchnąć... echh, cóż to był za ślub! Uwiecznienie chwil wyjątkowych, wypełnionych miłością, pięknem, czasem łzami szczęścia, to coś, co wymaga oprawy równej nim samym, którą nadaję im, przez swoje fotografie.
Oferuję wyjątkowy fotoreportaż z jednej z najważniejszych uroczystości, jaką jest ślub. Niezapomniane kadry, dzięki którym z przyjemnością będziecie wracać ponownie do tych wydarzeń. Naturalnie, z emocjami i uczuciem - tak fotografuję.

Zapraszam na moją stronę internetową i Instagram, a w razie zainteresowania współpracą, do dalszego kontaktu. Gwarantuję, że w pełni indywidualnie przygotowana oferta, będzie dla Państwa interesująca :)

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (12)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Massimo Arte Fotografia ślubna ... Z Miłości do fotografii id:30026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marzena Hurst
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Wieliczka
Data dodania: 01-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Pragniemy serdecznie podziękować Karolinie za nasze piękne i profesjonalne zdjęcia. Fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać co dzień do tych cudownych chwil. Wszystkim planująch ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Karoline Stępień. Bardzo dziękujemy. Marzena i Daniel
R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Mysłowice
Data dodania: 28-10-2018
Zarówno atmosfera podczas sesji jak i efekt końcowy w postaci pięknych zdjęć zadowoliły nas w 100%. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy wybierać fotografa na pewno byłaby to Karolina :)
Karolina Stępień
30-10-2018
Dziękuję! Miło było przeżyć ten dzień z Wami :)
M
MONIKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 13-09-2018
Bardzo dobry kontakt z fotografem od etapu omawiania warunków i opisu na czym nam zależy, aż do odbioru materiałów. Świetne zdjęcia. Polecam wszystkim niezdecydowanym :-)
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Oświęcim
Data dodania: 22-08-2018
Współpraca z Karoliną to czysta przyjemność! Podczas kontaktów mailowych omówiliśmy wszystkie szczegóły, opowiedzieliśmy o sobie i jakiego rodzaju zdjęcia będą nam najbardziej odpowiadały. Dodatkowo uzupełnialiśmy ankietę, dzięki której miałam pewność, że żaden element nikomu nie umknie. W efekcie otrzymaliśmy zestaw pięknych zdjęć, które w pełni spełniły nasze oczekiwania, oddały charakter naszej rodziny i są dla nas wyjątkową pamiątką. Bardzo dziękujemy!
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2018
Kedzierzyn Kozle
Data dodania: 20-08-2018
Zalezalo nam na zdjeciach unikalnych, takich jakiech nie widzialam do tej pory, na zdjeciach z klasa, nutka romantyzmu w przepieknej oprawie. Karolina idealnie uchwycila nas w kadrze swojego aparatu pozostawiajac niezapomniana pamiatke w formie pieknych zdjec. Karolina bardzo dziekuje za nie.
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Katowice
Data dodania: 30-03-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Karoliną. Pierwszy kontakt był w formie mailowej i już wtedy p. Fotograf podała parę propozycji co do zdjęć plenerowych. Efektem współpracy są przepiękne zdjęcia z samej uroczystości oraz z "pleneru" (który był trudny z uwagi na porę roku - zima). Bardzo profesjonalne podejście, punktualność i duuuużo inwencji. Polecamy
A
Aurelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Katowice
Data dodania: 16-11-2017
Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Jeszcze przed dniem ślubu spotkała się z nami, aby móc poznać nas nieco i dowiedzieć się jak najwięcej o naszych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Miała własne pomysły aranżacyjne, ale była także otwarta na nasze propozycje - nawet te szalone
Pozowanie do zdjęć to dla nas zawsze niekomfortowa sytuacja, jednakże Karolina stworzyła luźną i sympatyczną atmosferę. Czuliśmy się jak na spotkaniu z przyjaciółmi
Wyniki jej pracy bardzo przypadły nam do gustu (nie mogło być inaczej :P). Wykonane przez nią fotografie są dla nas wspaniałą pamiątką z wyjątkowych i bardzo dla nas ważnych chwil.
j
jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2017
Rybnik
Data dodania: 08-11-2017
Współpracę z Karoliną wspominamy bardzo dobrze. Zdjęcia posiadają niesamowity klimat, widać na nich pasję fotografki. Karolina jest profesjonalna w tym co robi, ma dużo pomysłów i daje całą siebie. Nakręciła z nami również film na Podziękowanie dla Rodziców ,który wyszedł niesamowicie, jest to dla nas wspaniała pamiątka. Dziękujemy Karolinie, że była z Nami w tym najważniejszym dla nas dniu. Szczerze polecamy!
Pokaż więcej opinii
Karolina Stępień

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Karolina Stępień
Adres:Gliwice
44-100woj. śląskie
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 07-08-2017, liczba odwiedzin: 4880
Telefon
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie