Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (45)
Zobacz zdjęcia (45)
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 1
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 1 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 2 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 3 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 4 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 5 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 6 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 7
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 8
1 / 45

MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje id:26217

Katowice, śląskie
(78)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-171...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie moją osobą i ofertą.
Jak na mój młody wiek, 16 lat doświadczenia w ogólnie rozumianej rozrywce to duży bagaż doświadczeń, który pozwala mi na samodzielne organizowanie, prowadzenie mniejszych jak i większych eventów .
Jako Dj szlifu nabierałem grając po klubach na terenie Śląska , muzykę klubową oraz RNB .
Następnym krokiem było założenie własnej firmy eventowej.

Jako Dj z wieloletnim doświadczeniem , sprawię ,że
Ten wieczór zostanie niezapomniany, dlatego warto zadbać, aby oprawą muzyczną zajęli się ludzie którzy czują powagę najważniejszego dnia w Waszym życiu i oferują usługi na bardzo wysokim poziomie.

Moje dodatkowe zalety to:
-Liczne zabawy i animacje taneczne ze smakiem
- Ogromny wybór repertuaru muzycznego, legalna muzyka (członek stowarzyszenia DJ PROMOTION)
- Bogata wiedza z zakresu muzyki(10 lat doświadczenia jako DJ , 6 lat szkoły muzycznej)
- Odpowiednie wyczucie rytmu
- Kultura, jakość i największy profesjonalizm
- Korzystne, konkurencyjne ceny
- Pokaz beatbox-u (covery największych hitów) przy użyciu najnowocześniejszych samplerów i efektorów dostępnych na polskim rynku .
- Live Act ( skrzypaczki , Saksofoniści )
- Współpracuję z wizażystką , ekipą foto , video

Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej usługi zadowoli najbardziej wymagających klientów , przebieg imprezy uzgadniam podczas spotkań , aby podczas trwania usługi było wszystko tak jak Państwo sobie życzycie .
Zaangażowanie i wszechstronność oraz maniery muzyczne to moje główne atuty i tego spodziewajcie się państwo podczas współpracy .
Staram się zachować równowagę pomiędzy dobrym smakiem , miłą atmosferą , dobrą zabawą a czasem nawet samym szaleństwem .Gustowny ubiór i stu procentowa trzeźwość w pracy jest dla mnie codziennością i dodatkową zaletą!
Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania większej ilości informacji , oraz oferty .

MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje - film 1 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej usługi zadowoli najbardziej wymagających klientów :) , przebieg imprezy uzgadniam podczas spotkań , aby podczas trwania usługi było wszystko tak jak Państwo sobie życzycie .
Zaangażowanie i wszechstronność oraz maniery muzyczne to moje główne atuty i tego spodziewajcie się państwo podczas współpracy .
Staram się zachować równowagę pomiędzy dobrym smakiem , miłą atmosferą , dobrą zabawą a czasem nawet samym szaleństwem ! Gustowny ubiór i stu procentowa trzeźwość w pracy jest dla mnie codziennością i dodatkową zaletą!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako Dj od 17 roku życia na scenach klubowych na Śląsku , jako Wasz Dj , Konferansjer od 2015 roku jako legalnie działająca firma eventowa :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo nasza usługa obejmuje 11h obsługi od momentu wejscia Państwa Młodych na salę , oczywiście isnieje możliwość , za niewielką godzinową opłatą przedłużyć Waszą imprezę nawet do 10 rano :)

Skład, w którym występujemy.

Występuje Solo "all in one" ,na większe imprezy zabieram ze sobą pomocnika, również na życzenie Państwa Młodych isnieje możliwość prowadzenia imprezy w dwie osoby Dj+ Wodzirej .

Jaki repertuar proponujemy?

Posiadam w swoim repertuarze największe taneczne hity lat 80,90 oraz teraźniejsze .Nie zmienia to faktu ,że muzyka która będzie odtwarzana na Państwa przyjęciu będzie rokowała tylko i wyłącznie w tych klimatach -macie Państwo 100 % możliwość modyfikowania tego, co będzie odtwarzane na Państwa uroczystości.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście ,że tak , jest to nieodzowny element każdej imprezy , ogromny nacisk kładę na pracę z mikrofonem , wszystko ze smakiem i humorem , bez psiasznych żartów :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Schludnie rozmieszczone stanowisko Dj , światła na statywach typu totem , wszystko to stanowi kluczowy element imprezy .
Na Państwa imprezie nie zabraknie oświetlenia i nagłośnienia czołowych producentów HK AUDIO oraz American DJ , przy wsparciu posiadanej technologii oraz zaplecza technicznego jestem w stanie stworzyć niepowtarzalny nastrój dostosowany do potrzeb klienta , połączony z doskonałym brzmieniem muzyki .
Na dzień dzisiejszy posiadam konsole oraz odtwarzacze marki Pioneer (Najwyższa klasa , niezawodność ) , bazuję na bardzo dobrych komputerach MACBOOK które gwarantują mi niezawodność działania podczas trwania imprezy .
Mikser zewnętrzy sound craft z pełną korekcją na każdym paśmie.
Oświetlenie składające się z 6x głów ruchomych, laserów, efektów typu flower, led parów, led barów , wszystko to wspomagają wytwornice dymu.Nagłośnienie Marki HK AUDIO Polar 12 oraz NAW ( Naw do 400 osób wspomagana dwoma subwooferami , wersja Polar 12 do 100 osób )

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W mojej ofercie znajduje się parę dodatków które sprawią ,że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy :)
-Dekoracja sali światłem
-Pirotechnika sceniczna
-Animator dla dzieci
-Zgraną ekipę foto-video , Video

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście ,że tak ! :)
Wasze ulubione utwory są jak najbardziej wskazane na takowej liście , zostaną odtworzone podczas trwania imprezy

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Istnieje taka możliwość , z doświadczenia wiem ,że są to w głównej mierze dedykacje dla Pary Młodej , badź innych uczestników wesela

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Absolwent szkoły muzycznej w klasie harmonii guzikowej , laureat konkursów i występów :) ,ale daaawno to było :) szkoła podstawowa

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wszystko ,!!! :) kontakt z ludźmi przede wszystkim ! Ich uśmiechnięte twarze podczas uroczystości , ciepłe słowa po imprezie , pozytywne komentarze które świadczą ,że jednak było tak jak zapewniałem :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Napewno są to utwory które mogą być dla kogoś obraźliwe ,oraz nie są stosowne ,aby zostały zagrane na tak ważnej uroczystości . Oczywiście wszystko zależy od Państwa Młodych , była to moja prywatna sugestia .

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jak wspomniałem wcześniej , jest to Wasza impreza , robię wszystko , aby Państwo byli zadowoleni , nie zamykam się w żadnym gatunku muzycznym , odtwarzam disco-polo jak i RNB, House . Jeśli Para Młoda nie życzy sobie tego gatunku , impreza się odbędzie ! Tak ! zagrałem nie jednokrotnie imprezę bez disco-polo - Da się ! :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wszystkie wesela są na swój sposób wyjątkowe , przez różnorodność miejsc i ludzi , dlatego wszystkie wspominam miło , wracając do zdjęć :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie MattEvents (78)

MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje id:26217
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 78 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Kraków
Data dodania: 23-10-2022

Cóż mogę powiedzieć, Mateusz w pełni się zaangażował w swoją rolę od pierwszego spotkania. Sympatyczny, tryskający optymizmem i energią od pierwszych słów. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości już od właśnie pierwszego spotkania że dokonaliśmy dobrego wyboru wybierając Mateusza. Bardzo bezpośredni miły ale zarazem profesjonalny prowadzący i DJ. Poprosiliśmy o brak żenujących zabaw podczas oczepin - nie było żadnych oraz goście byli uprzedzeni że takich nie będzie. Zabawy zaproponowane przez Mateusza bardzo podobały się I nam I gościom, były zabawne I bardzo pomysłowe. Pomimo kameralnego wesela frekwencja na parkiecie była bardzo wysoka. Na życzenie bez problemu miksował nam muzykę w takim stylu o jaki poprosiliśmy. Trudno było zejść z parkietu gdy Mateusz grał najlepsze kawałki! Bez problemu udało się też zrealizować nasz dosyć nietypowy pomysł na pierwszy taniec! Świetnie zaimprowizował przed gośćmi jego wprowadzenie. Całą imprezę w kontakcie z nami oraz obsługą. Wspaniały serdeczny profesjonalista na właściwym miejscu. Dobrał styl swojego stanowiska do stylu naszej imprezy oraz był ubrany w odpowiedni elegancki sposób. Uważamy że zrobił podczas imprezy wszystko co do niego należało oraz dużo więcej. Serdecznie polecamy a niezdecydowanym - umówcie się z Mateuszem na wstępną rozmowę - to rozwieje wszelkie wątpliwości wobec tego czy to właściwa osoba!
Dzięki Mateusz za niezapomnianą, wspaniałą zabawę w nasz wyjątkowy dzień.
Sylwia i Marek

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Częstochowa
Data dodania: 20-10-2022

Gorąco polecamy! Mateusz to miły,energiczny i przede wszystkim profesjonalny człowiek!
Wszytsko bylo przygotowane perfekcyjnie!
Muzyka dopasowana idealnie pod nas jak i naszych gości! Bardzo dobry kontakt przed jak i w trakcie wesela!! Zaangażowanie w to co robi w 100%!!
Przede wszystkim jest to dj który idzie z duchem czasu i potrafi świetnie odnaleźć w każdej sytuacji i ma świetny kontakt z gośćmi ❤️
Polecamy gorąco!👏👏👏👍

D
Dorota i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piasek
Data dodania: 05-10-2022

Gorąco polecamy! Wszystko przygotowane indywidualnie pod nas. Wszyscy Goście zadowoleni i świetnie się bawili. Mateusz potrafił dopasować muzykę do sytuacji na parkiecie i tym zachęcał do tańca. Dobry kontakt przed, jak i w czasie trwania imprezy. Super zabawy. Profesjonalizm w każdym calu! :)

J
Justyna i Bogdan
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Pewel Mała
Data dodania: 05-10-2022

Pełen profesjonalizm! Świetny kontakt przez cały czas, w trakcie wesela, jak i przed. Wszystkie pomysły omawialiśmy wspólnie. Mateusz ma ogromne doświadczenie i mnóstwo ciekawych pomysłów, dzięki czemu każdy z gości bawił się super aż do samego rana i wszyscy byli mega zadowoleni!
Bardzo zaangażowany, przekazywał nam mnóstwo pozytywnej energii i zarażał uśmiechem! :) Wszystko od początku do końca było tak jak sobie wymarzyliśmy! Widać, że bardzo kocha swoją pracę i robi to na najwyższym poziomie!
Mateusz sprawił, że ten dzień był najpiękniejszym w naszym życiu!
Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy! :)

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bystra
Data dodania: 22-09-2022

Mateusz to po prostu profesjonalista!
Jeśli tylko zastanawiacie się jakiego DJa wybrać na Wasz wielki dzień- w ciemno bookujcie Mateusza!!!
Klasa, klasa i jeszcze raz klasa!
Od czego by tu zacząć, już od pierwszych ustaleń, był bardzo elastyczny i dopasował cały plan oraz niejako styl wesela pod nas i naszych gości.
Wykazywał się ogromną kulturą osobistą zapowiadając wszelkie aktywności podczas wesela,
Jak tylko chcieliśmy cokolwiek „zmienić” podczas imprezy (np. dedykować dany kawałek/ zmienić zabawę) - wszystko było od razu przez Mateusza dostosowywane!!
Mateusz również robił o wiele więcej niż należało do Jego obowiązków!!
Widać, że na prawdę mu zależy i co najważniejsze robi to Co KOCHA! DJ z powołania!!
Wszyscy goście byli zachwyceni a mu czuliśmy się zaopiekowani na najwyższym poziomie!! :)
Pozdrawiamy Julia i Grzesiu

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Katowice
Data dodania: 20-09-2022

Z całego serca polecamy! Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało :) Super kontakt zarówno przed weselem jak i w trakcie. Trafiliśmy na Mateusza na Facebooku, pierwszy DJ, z którym rozmawialiśmy i po słowach "nie robię żadnych zabaw" wiedzieliśmy, że to jest to. Tak jak chcieliśmy nie było żadnych żenujących zabaw tylko animacje muzyczne angażujące większość ludzi. Naszym zdaniem idealnie trafiał w gusta muzyczne gości, coś dla starszych i coś dla młodszych. Goście również zadowoleni, świetnie się bawili z pytaniami czy Mateusz to nasz znajomy, bo tak świetnie prowadzi wesele. Pełen profesjonalizm!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 24-08-2022

Mateusz jest bardzo miłą osobą, przed weselem byliśmy w stałym kontakcie, potrafił nam trafnie doradzić w kwestii doboru repertuaru. Podczas wesela był zaangażowany, wprowadził przyjazną atmosferę oraz dobrał zabawy ze smakiem. Kolejnym atutetem był profesjonalny sprzęt grający oraz świetne i nowoczesne oświetlenie. Zarówno my, jak i goście weselni doceniliśmy także Jego prezencję, gdyż wyglądał bardzo elegancko. Muzyka była różnorodna tak aby trafiała we wszystkie gusta :) Serdecznie polecamy DJ'a Mateusza! :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 24-08-2022

Polecamy Mateusza <3 puszczał świetne kawałki na weselu biorąc pod uwagę przy czym goście bawią się najlepiej. Zabawy podczas wesela w dobrym guście, goście bawili się super. Mateusz jest dobrze zorganizowany, o nic nie musieliśmy się martwić. Był w ciągłym kontakcie z obsługą sali. Wszystkie wątpliwości konsultował z parą młodą. Nie mogliśmy lepiej trafić ;)

Pokaż więcej opinii

Kontakt MattEvents

Nazwa firmy: MattEvents
Imię i nazwisko: Mateusz Fajlhuaer
Adres: Katowice, woj. śląskie
514-171...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9374
Zadzwoń
514-171...
Napisz

Popularne miasta w okolicy