Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (50)
Zobacz zdjęcia (50)
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 1
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 1 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 2 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 3 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 4 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 5 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 6 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 7
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje, Katowice - zdjęcie 8
1 / 50

MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje id:26217

Katowice, śląskie
(60)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-171...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie moją osobą i ofertą.
Jak na mój młody wiek, 16 lat doświadczenia w ogólnie rozumianej rozrywce to duży bagaż doświadczeń, który pozwala mi na samodzielne organizowanie, prowadzenie mniejszych jak i większych eventów .
Jako Dj szlifu nabierałem grając po klubach na terenie Śląska , muzykę klubową oraz RNB .
Następnym krokiem było założenie własnej firmy eventowej.

Jako Dj z wieloletnim doświadczeniem , sprawię ,że
Ten wieczór zostanie niezapomniany, dlatego warto zadbać, aby oprawą muzyczną zajęli się ludzie którzy czują powagę najważniejszego dnia w Waszym życiu i oferują usługi na bardzo wysokim poziomie.

Moje dodatkowe zalety to:
-Liczne zabawy i animacje taneczne ze smakiem
- Ogromny wybór repertuaru muzycznego, legalna muzyka (członek stowarzyszenia DJ PROMOTION)
- Bogata wiedza z zakresu muzyki(10 lat doświadczenia jako DJ , 6 lat szkoły muzycznej)
- Odpowiednie wyczucie rytmu
- Kultura, jakość i największy profesjonalizm
- Korzystne, konkurencyjne ceny
- Pokaz beatbox-u (covery największych hitów) przy użyciu najnowocześniejszych samplerów i efektorów dostępnych na polskim rynku .
- Live Act ( skrzypaczki , Saksofoniści )
- Współpracuję z wizażystką , ekipą foto , video

Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej usługi zadowoli najbardziej wymagających klientów , przebieg imprezy uzgadniam podczas spotkań , aby podczas trwania usługi było wszystko tak jak Państwo sobie życzycie .
Zaangażowanie i wszechstronność oraz maniery muzyczne to moje główne atuty i tego spodziewajcie się państwo podczas współpracy .
Staram się zachować równowagę pomiędzy dobrym smakiem , miłą atmosferą , dobrą zabawą a czasem nawet samym szaleństwem .Gustowny ubiór i stu procentowa trzeźwość w pracy jest dla mnie codziennością i dodatkową zaletą!
Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania większej ilości informacji , oraz oferty .

MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje - film 1 MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej usługi zadowoli najbardziej wymagających klientów :) , przebieg imprezy uzgadniam podczas spotkań , aby podczas trwania usługi było wszystko tak jak Państwo sobie życzycie .
Zaangażowanie i wszechstronność oraz maniery muzyczne to moje główne atuty i tego spodziewajcie się państwo podczas współpracy .
Staram się zachować równowagę pomiędzy dobrym smakiem , miłą atmosferą , dobrą zabawą a czasem nawet samym szaleństwem ! Gustowny ubiór i stu procentowa trzeźwość w pracy jest dla mnie codziennością i dodatkową zaletą!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako Dj od 17 roku życia na scenach klubowych na Śląsku , jako Wasz Dj , Konferansjer od 2015 roku jako legalnie działająca firma eventowa :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo nasza usługa obejmuje 11h obsługi od momentu wejscia Państwa Młodych na salę , oczywiście isnieje możliwość , za niewielką godzinową opłatą przedłużyć Waszą imprezę nawet do 10 rano :)

Skład, w którym występujemy.

Występuje Solo "all in one" ,na większe imprezy zabieram ze sobą pomocnika, również na życzenie Państwa Młodych isnieje możliwość prowadzenia imprezy w dwie osoby Dj+ Wodzirej .

Jaki repertuar proponujemy?

Posiadam w swoim repertuarze największe taneczne hity lat 80,90 oraz teraźniejsze .Nie zmienia to faktu ,że muzyka która będzie odtwarzana na Państwa przyjęciu będzie rokowała tylko i wyłącznie w tych klimatach -macie Państwo 100 % możliwość modyfikowania tego, co będzie odtwarzane na Państwa uroczystości.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście ,że tak , jest to nieodzowny element każdej imprezy , ogromny nacisk kładę na pracę z mikrofonem , wszystko ze smakiem i humorem , bez psiasznych żartów :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Schludnie rozmieszczone stanowisko Dj , światła na statywach typu totem , wszystko to stanowi kluczowy element imprezy .
Na Państwa imprezie nie zabraknie oświetlenia i nagłośnienia czołowych producentów HK AUDIO oraz American DJ , przy wsparciu posiadanej technologii oraz zaplecza technicznego jestem w stanie stworzyć niepowtarzalny nastrój dostosowany do potrzeb klienta , połączony z doskonałym brzmieniem muzyki .
Na dzień dzisiejszy posiadam konsole oraz odtwarzacze marki Pioneer (Najwyższa klasa , niezawodność ) , bazuję na bardzo dobrych komputerach MACBOOK które gwarantują mi niezawodność działania podczas trwania imprezy .
Mikser zewnętrzy sound craft z pełną korekcją na każdym paśmie.
Oświetlenie składające się z 6x głów ruchomych, laserów, efektów typu flower, led parów, led barów , wszystko to wspomagają wytwornice dymu.Nagłośnienie Marki HK AUDIO Polar 12 oraz NAW ( Naw do 400 osób wspomagana dwoma subwooferami , wersja Polar 12 do 100 osób )

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W mojej ofercie znajduje się parę dodatków które sprawią ,że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy :)
-Dekoracja sali światłem
-Pirotechnika sceniczna
-Animator dla dzieci
-Zgraną ekipę foto-video , Video

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście ,że tak ! :)
Wasze ulubione utwory są jak najbardziej wskazane na takowej liście , zostaną odtworzone podczas trwania imprezy

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Istnieje taka możliwość , z doświadczenia wiem ,że są to w głównej mierze dedykacje dla Pary Młodej , badź innych uczestników wesela

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Absolwent szkoły muzycznej w klasie harmonii guzikowej , laureat konkursów i występów :) ,ale daaawno to było :) szkoła podstawowa

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wszystko ,!!! :) kontakt z ludźmi przede wszystkim ! Ich uśmiechnięte twarze podczas uroczystości , ciepłe słowa po imprezie , pozytywne komentarze które świadczą ,że jednak było tak jak zapewniałem :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Napewno są to utwory które mogą być dla kogoś obraźliwe ,oraz nie są stosowne ,aby zostały zagrane na tak ważnej uroczystości . Oczywiście wszystko zależy od Państwa Młodych , była to moja prywatna sugestia .

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jak wspomniałem wcześniej , jest to Wasza impreza , robię wszystko , aby Państwo byli zadowoleni , nie zamykam się w żadnym gatunku muzycznym , odtwarzam disco-polo jak i RNB, House . Jeśli Para Młoda nie życzy sobie tego gatunku , impreza się odbędzie ! Tak ! zagrałem nie jednokrotnie imprezę bez disco-polo - Da się ! :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wszystkie wesela są na swój sposób wyjątkowe , przez różnorodność miejsc i ludzi , dlatego wszystkie wspominam miło , wracając do zdjęć :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie MattEvents (60)

Dodaj opinię
MATTEVENTS Dj/ LiveAct /Pirotechnika/Ciężki dym/Animacje id:26217
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 60 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Weronika
Weronika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 14-05-2022
Frydek
Data dodania: 17-05-2022

Mati jest wspaniały!!! Nie przypuszczaliśmy, że można aż tak wyciągnąć naprawdę całą salę na parkiet :)
Od samego początku czuliśmy rozmawiając z nim choćbyśmy go znali całe nasze życie!
Przy każdej zabawie bawiła się cała sala, a nie tylko pojedyncze osoby. Mati potrafi również beatboxować, co potwierdził idealnie wlatując na bit do saksofonu. Przesympatyczny człowiek, podchodzący do każdego z wielkim luzem i elastycznością. Każdy znalazł coś dla siebie.
Dzięki niemu nasze wesele będzie niezapomniane nie tylko dla nas, ale również dla wszystkich naszych gości. Na pewno będziemy polecać go wszystkim znajomym i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przy innej okazji uda nam się skorzystać z jego usług! :)

PS. Aż chce się zrobić rocznicę na sali!

Z całego serca polecam!!!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Kraków
Data dodania: 25-04-2022

Jesteśmy mega zadowoleni z wyboru Mateusza na naszego DJa :)
Od początku komunikacja i ustalanie wszystkiego z nim przebiegało bardzo łatwo i przyjemnie. Mateusz został nam polecony przez fotografa, co też świadczy o tym że jest super partnerem do współpracy dla innych usługodawców. Podczas wesela dbał o to żeby wszystko co ważne było z nami ustalone, jak coś mu przekazałam, mogłam liczyć na to że przekaże też innym usługodawcom, co naprawdę zaoszczędzilo nam czasu i stresu.
Zarówno muzyka jak i organizacja animacji były dobrane do sytuacji na parkiecie, angażowały gości (ale bez żadnego zmuszania tych którzy nie lubią być w centrum uwagi) i wszyscy się dobrze bawili.
Doceniamy również że ustalona cena została utrzymana, a wiem że nie jest to takie oczywiste w obecnej sytuacji.
Jeśli byśmy jeszcze raz robili wesele to bez zastanowienia też chcielibyśmy żeby Mateusz na nim grał :)

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Lubliniec
Data dodania: 18-10-2021

Mateusz został nam polecony więc przed naszym weselem nie mieliśmy żadnej styczności z jego pracą. Na szczęście obdarzenie go zaufaniem w ciemno okazało się bardzo dobrą decyzją.
Najważniejszy był dla nas dobór muzyki - Mateusz zadbał o to żeby każdy z gości mógł się odnaleźć na parkiecie pamiętając o naszych prośbach co do charakteru utworów. Dodatkowo dużą część playlisty stanowiły nasze utwory - odpowiednio zmiksowane i ulokowane w czasie imprezy.
Druga z ważnych dla nas kwestii to zabawy. Byliśmy na wielu weselach gdzie ten element wychodził po prostu przaśnie, bardzo chcieliśmy uniknąć takich sytuacji. Dość powiedzieć, że pod opieką Mateusza goście chętnie dołączali do zabaw, a były one wykorzystywane faktycznie jako animacje przez co rzadko kiedy było pusto na parkiecie. W naszym przekonaniu żadna z zabaw nie przekraczała granic dobrego smaku. Warto też wspomnieć, że wszystko było wykonywane w konsultacji z nami i w momencie, w którym poprosiliśmy o pominięcie jakiejś z animacji nie było żadnych problemów.
Trzecia kwestia to wsparcie organizacyjne: Mateusz ściśle współpracował z resztą obsługi i budował wokół kluczowych elementów narrację, która pozwalała gościom się odnaleźć, a z naszych barków zostało ściągnięte mnóstwo obowiązków.

Zbierając te najważniejsze sprawy dla nas Mateusz człowiek z którym można normalnie porozmawiać - elastyczny, profesjonalny i obdarzony dobrym gustem. Wybraliśmy go trochę w ciemno i było naprawdę warto. Zdecydowanie polecamy :)

M
Milena i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Szczyrk
Data dodania: 08-10-2021

Mateusz to przesympatyczny gość!!!! Pełen pasji i zaangażowania w swoje usługi. Ogarnął wszystko na Naszym weselu pomimo, że bardzo dużo się działo. Muzyka i animacje rewelacja 😁sprostał oczekiwaniom wszystkich gości, każdy z gości mówił, że super zagrał i widać, że robi to z pasją. Jeszcze na koniec imprezy gdzie już została garstka najbardziej wytrwałych Mateusz dał takiego czadu, że wszyscy bawili się do 5.00 rano!!! To był najpiękniejszy dzień w moim życiu ❤️🥰Mateusz bardzo Ci dziękujemy 😁👊🕺💃🔥

K
Karolina i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Tychy
Data dodania: 04-10-2021

Serdecznie polecamy najlepszego DJa na świecie!
Już przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że z łatwością się dogadamy, a współpraca będzie czystą przyjemnością. Świetne jest przyjacielskie podejście Mateusza do pary młodej, które zdecydowanie pomaga w opanowaniu nerwów przedślubnych. Kontakt przed weselem wspaniały, znaleźliśmy odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość. Wiedzieliśmy czego chcemy, a Mateusz spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Sama zabawa weselna przewspaniała. Muzyka dobrana doskonale, wszystkie nasze prośby spełnione. Goście weselni bardzo zadowoleni, zainteresowani od razu skąd wzięliśmy naszego super DJa :D zabawa poprowadzona bardzo dobrze, wszelakie atrakcje zapewnione, były i zabawy i moje ulubione zabawy taneczne, pociąg zrobił robotę, bawili się wszyscy. Przygotowanie bardzo profesjonalne, świetny sprzęt, również pomoc w przedstawieniu filmu dla rodziców. Warto też wspomnieć o ciągłym przepływie informacji między nami i DJem na weselu, nie musieliśmy się martwić niczym, Mateusz był zawsze na posterunku. Podsumowując, dziękujemy pięknie za najlepszą zabawę w życiu!!!
Korzystajcie z usług Mateusza, warto!!!

I
Iza i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Stronie Śląskie
Data dodania: 02-10-2021

Namiary do Mateusza dostaliśmy drogą przypadku i dziwnych zbiegów okoliczności, ale to właśnie takie sploty zdarzeń przynoszą najlepsze rozwiązania!❤️ Jesteśmy mega zadowoleni, że zdecydowaliśmy się właśnie na niego. Już od pierwszych chwil, gdy przyjechał na miejsce mieliśmy wrażenie, że znamy się od lat! 🥰

Świetna energia, muzyka idealna do zabawy - ponadczasowe hity bez sekundy disco polo i biesiady! Poza tym Mati ma bardzo przyjemny głos i super podejście do gości. Co ważne, dbał też przez całe wesele o nasze samopoczucie jako Pary Młodej. Czuliśmy, że jesteśmy w dobrych łapkach. 😊 Wpasował się w nasze klimaty i dobierał kawałki pod nasze i gości gusta, mając jednak zawsze na uwadze nasze przedweselne ustalenia i antyhity.😁 Impreza trwała do rana i gdyby nie ograniczenia godzinowe od sali trwała by do teraz. ❤️

Dziękujemy za super zabawę! Polecamy tu i będziemy polecać wszędzie! Ściskamy❤️

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 17-09-2021

Z czystym sumieniem możemy polecić Mateusza. U nas nie miał łatwego zadania, ale sprostał wyzwaniu bez problemu. Bardzo mała chatka i niewielka liczba gości na pewno nie były ułatwieniem. Mateusz potrafi dostosować muzykę i zabawy konkretnie pod bawiące się towarzystwo. Jeśli wydaje się Wam, że osoby po 60 nie mogą się dobrze bawić na parkiecie, to ten DJ udowodni Wam, że może być inaczej. Gitary dały czadu! Zamiana wesela w szaloną imprezę z muzyka klubową? Nie ma problemu. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy za ten szalony wieczór.
Marta i Wojtek 😄

T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2021
Rybnik
Data dodania: 10-09-2021

Co tu dużo pisać - bardzo dobry Dj.
Zaangażowany w pracę, profesjonalny, potrafiący rozkręcić każdą imprezę, dostosowujący się do gości i obserwujący ich reakcje na bieżąco.
Cierpliwy! Pomimo dwukrotnego przekładania terminu wesela i budzenia go w środku nocy w trakcie maratonu imprez wykazywał się cały czas cierpliwością i wyrozumiałością.
Polecamy i mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze kiedyś okazję się spotkać i wspólnie bawić!

Pokaż więcej opinii

Kontakt MattEvents

Nazwa firmy: MattEvents
Imię i nazwisko: Mateusz Fajlhuaer
Adres: Katowice, woj. śląskie
514-171...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7488
Zadzwoń
514-171...
Napisz

Popularne miasta w okolicy