Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (40)
Zobacz zdjęcia (40)
Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 1
Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 1 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 2 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 3 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 4 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 5 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 6 Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 7
Łukasz Matysiewicz Fotografia, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 40

Łukasz Matysiewicz Fotografia id:39627

od 3000 do 4500 zł / wesele
Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
535-730...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć! Mam na imię Łukasz.

Przed Wami wielki dzień́ – Wasz Ślub. Moje gratulacje!
To jeden z najważniejszych momentów w życiu. Emocje jakie będą̨ Wam towarzyszyć́, warto uwiecznić na fotografiach

Zdecydowanie lepiej czuję się stojąc za aparatem. Stanie przed nim krępuje mnie. Dlatego jestem wyrozumiały gdy widzę stres i niepewność fotografowanej pary.
Staram się nie wpływać na bieg wydarzeń –choć oczywiście chętnie pomogę lub zasugeruję dobre według mnie rozwiązanie. Fotograf ślubny nie jest reżyserem, a obserwatorem i uczestnikiem zdarzeń, dlatego staram się być zawsze tam gdzie są emocje. Przebywanie z ludźmi podczas jednego z najważniejszych dla nich dni w życiu, jest dla mnie czymś naprawdę niesamowitym i wyjątkowym.
Ważne jest dla mnie fotografowanie drobnych szczegół, ludzkich emocji, gesty, które czynią moment niepowtarzalnym. Staram się, aby fotografie, które dla Was przygotuję były pamiątką, do której z ochotą będziecie wracać.
Staram się uchwycić ludzi takimi, jakimi są. Nie poproszę Was o uśmiech. Jestem fanem emocji, ale tych autentycznych. Wolę więc poczekać, aż uśmiech przyjdzie sam. W trakcie sesji lubię fotografować w prostych miejscach, które nie odciągają uwagi od Par. Staram się robić zdjęcia niepozowane, naturalne, energiczne, a zarazem subtelne, proste, nastawione na klasyczną ponadczasowość.
Uwielbiam kolory i dlatego moje zdjęcia takie właśnie są. Uważam, że kolor niesie za sobą rzeczywistość i ponadczasowość. Nie uciekam jednak również od czarno-białych obrazów, które w inny i ciekawy sposób obrazują emocje.

Reportaż w dniu ślubu obejmuje:

• fotografowanie przygotowań i błogosławieństwa (2-3 godziny), ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego (do oczepin, maksymalnie do godziny 1:00), a także zdjęcia grupowe z gośćmi, minisesję oraz ujęcia z drona (jeżeli będą sprzyjające warunki)
• nie mniej niż 400 zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej edycji, w pełnej rozdzielczości, przekazanych za pośrednictwem chmury internetowej
• galerię internetową z najlepszymi ujęciami dla gości (dostępną przez 6 miesięcy)
• dojazd do klienta

Oferta Łukasz Matysiewicz Fotografia

Oferta ślubna

od 3000 do 4500zł/ wesele

Kontakt Łukasz Matysiewicz Fotografia

Nazwa firmy: Łukasz Matysiewicz Fotografia
NIP: 5381742527
Imię i nazwisko: Łukasz Matysiewicz
Adres: Warszawa, ul. Pszczyńska 26/20, 03-690, woj. mazowieckie
535-730...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8186
Zadzwoń
535-730...
Napisz

Popularne miasta w okolicy