Zobacz zdjęcia (7)
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 1
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 2 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 3 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 4 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 5
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 7

Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109

Gdańsk, pomorskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
696-147...
730-147...

O nas

Działamy na całym Pomorzu!
Kaszuby, Gdańsk, Słupsk – nasze animatorki dojadą naprawdę wszędzie.

Chcesz aby Twoje dziecko miało niezapomniane urodziny? Szukasz kogoś, kto profesjonalnie zadba o najmłodszych w trakcie uroczystości?
Fiu! To już masz za sobą! Dobrze trafiłeś! 😊

Przeszkody dla nas nie istnieją – brzydka pogoda? malutko miejsca? – Ważne, żeby były dzieci- całą resztą już się zajmiemy 😊
Za nami kilkaset udanych animacji i tysiące uśmiechniętych dzieci. Jesteśmy zespołem, który ma mnóstwo energii, a kreatywność, zabawa i szaleństwo to nasze drugi imię.
Nasze zabawy są niecodzienne, uczymy jak korzystać z wyobraźni i tym sposobem przeważnie lądujemy w bajce z której nie chce się wychodzić.
Droga Paro Młoda! …
Podczas naszych animacji magię widzą nie tylko dzieci , ale i dorośli kiedy dzieci „znikają na kilka godzin” a oni mogą swobodnie świętować 😊

Na koniec - jeśli czujesz, że radość dziecka w tym wyjątkowym dniu jest dla Ciebie tak ważna jak dla nas - to nie czekaj tylko pisz śmiało! 😊
Pokażemy Ci naszą bajkę! 😊

Oferta Merida- Bajeczne Animacje

Podstawowy

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo jesteśmy fajne. :D A tak bardziej poważnie.. za nami setki animacji oraz tysiące uśmiechów zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, potrafimy dostosować zabawę do każdych warunków i potrzeb najmłodszych. Zapewniamy bajeczne atrakcje oraz cudowną atmosferę na weselu. Każdej Parze Młodej zależy na tym, aby ich dzień był zapamiętany na długo wśród wszystkich zaproszonych, niezależnie od wieku. Bardzo często na uroczystość zapraszane są całe rodziny wraz z dziećmi. Ważne jest, aby każdy z gości świetnie się bawił, a dzięki nam dokładnie tak będzie! :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mamy bzika na punkcie jakości naszych usług oraz bezpieczeństwa uczestników podczas naszych zabaw. Nie znajdziesz u nas sztywniactwa czy naburmuszonej miny. Najbardziej zależy nam, aby dzieci były zadowolone, a to przekłada się na szczęście rodziców oraz Pary Młodej. Wykonujemy bardzo dużo animacji, a z naszego doświadczenia wynika, że nie można ustalić jednego scenariusza zabaw, ponieważ praca z dziećmi jest nieprzewidywalna i każda grupa wymaga od nas dużej elastyczności. :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Dzieci to nieskończone wulkany energii, która oddziałuje na wszystkich wokół i daje motywacje do dalszych działań. W dzieciach drzemie również wiele talentów, które podczas animacji staramy się odkrywać oraz pomagamy je rozwijać. Dzięki naszej pracy na weselach możemy towarzyszyć w najważniejszym momencie w życiu młodej pary, a także w przeżywaniu tej chwili przez najmłodszych gości, dla których są one równie wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Posiadamy szeroką ofertę atrakcji dla najmłodszych, dla każdej z zabaw posiadamy odpowiednie i bezpieczne dla dzieci akcesoria, tak by zabawa była dla nich czymś inspirującym, ciekawym i rozwijającym ich zainteresowania. Ważnym jest by poprzez zabawę Dzieci łatwo ze sobą się zintegrowały i współpracowały. Lubimy pokazywać dzieciom inny wymiar zabawy. Nasze zabawy są połączeniem sportu, kreatywności wraz z odrobiną magii.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W naszym zespole, posiadamy animatorki, które mówią biegle w języku angielskim, jeżeli tylko będą dyspozycyjne w dniu Państwa uroczystości, oczywiście zarezerwujemy je dla małych gości.
Jednak, dzieci mówiące w innych językach nie stanowią dla nas problemu. Prowadziłyśmy już animacje dla najmłodszych, którzy mówili po włosku, arabsku, norwesku, niemiecku.
Przy naszych zabawach dużo pokazujemy, dzięki czemu bariera językowa jest mniej odczuwalna.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Poza sezonem wakacyjnym, czyli od października do kwietnia zdecydowanie łatwiej nam znaleźć dostępny termin.
W miesiącach gorących mamy dużo bardziej zapełniony kalendarz.
Dlatego zalecamy pisać jak najszybciej! Nie warto czekać z rezerwacją do ostatniej chwili. W momencie rezerwacji podpisujemy umowę na liczbę dzieci zaproszonych na wesele, a do trzech tygodni przed uroczystością można dokonać zmian w umowie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje i chętnie słuchamy państwa wizji co do tego szczególnego dnia. Staramy się dopasować ofertę tak, aby była jak najbliższa Państwa wyobrażeniom. Naszym szczególnym celem jest zadowolenie dzieci jak i rodziców, którzy nam ich powierzają.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma problemu! :) Do trzech tygodni przed uroczystością (niekiedy nawet później) jest możliwość dokonania zmian w podpisanej umowie.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Merida- Bajeczne Animacje (9)

Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2021
Kościerzyna
Data dodania: 29-04-2022

Zaprosiliśmy firmę Meridkowo na nasze wesele i poprawiny. Wybraliśmy najwyższy pakiet weselny, chociaż mieliśmy małe obawy czy dzieci będą zainteresowane tak długą zabawą. Pani Merida podeszła do sprawy bardzo elastycznie i zaproponowała skrócenie animacji w trakcie uroczystości, gdyby była taka potrzeba. Okazało się, że dzieci tak świetnie się bawiły, że 7 godzin to było dla nich mało. Panie Animatorki wspaniale zajęły się naszą gromadką. Następnego dnia, od razu po obudzeniu, dzieci chciały szukać Pań Animatorek. Na poprawinach pojawiła się wata cukrowa, z której skorzystali wszyscy goście, dzieci i dorośli. :)
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych animacji i każdej przyszłej parze młodej polecamy rezerwację takiej atrakcji na własnym weselu. :)

Merida
14-10-2022

Ogrooomnie dziękujemy za tak piękną opinie! To była wspaniała zabawa, mamy nadzieję, że do zobaczenia. :)

N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wybrane firmy: 9 firm
Nasza historia: opublikowana
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Iwiczno
Data dodania: 16-08-2021

Dzięki Meridzie dzieciaki bawiły się równie dobrze jak dorośli I nawet nie myślały o opuszczeniu ulubionej Pani!
Na zakończenie zostaliśmy zaskoczeni wspólnym tańcem oraz prezentem, który już wisi w naszej sypialni. :)
Świetny pomysł, aby oderwać nas na chwilę od dorosłego świata!
Dziękujemy serdecznie i na pewno skorzystamy w przyszłości!

Merida
02-09-2021

Dziękujemy bardzo za tak piękną recenzję. :) Mam nadzieję, że do zobaczenia z okazji innych uroczystości. Pozdrawiamy! :)

A
Anastazja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Kościerzyna
Data dodania: 05-02-2020

Korzystałam z usług Pani Meridy i jestem zachwycona! Była to uroczystość rodzinna, nie wesele, ale mali goście jak i dorośli świetnie się bawili. Pani Merida i jej zespół cały czas wykonywali swoją pracę na wysokim poziomie, dzieci były zainteresowane proponowanymi zabawami do tego stopnia, że nie chciały wypuścić Pani Meridy do domu :) Serdecznie polecam ten Bajeczny Zespół, z pewnością jeszcze się spotkamy :)

Merida
07-10-2020

Baaaaardzo dziękujemy za tak piękne słowa! :)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 01-02-2020

Z całego serducha polecam Meridę z jej Bajecznym Zespołem! <3 Na naszym weselu dziewczyny zaczarowały gości tych dużych i tych małych. Wyzwanie było nie lada, gdyż wesele było na gdańskiej starówce i wydawałoby się, że ciężko o zabawy na powietrzu, ale nic bardziej mylnego! Dla nas było najważniejsze, że nasze pociechy były pod świetną opieką i nie biegały między stołami a dorośli patrząc z zazdrością sami chcieliby się pobawić :D Na szczęście Merida przewidziała i to i miała w zanadrzu parę atrakcji dla nieco starszych gości ;)
Od początku łatwo nam było nawiązać kontakt z Meridą i wszystko ustalić. Ona oraz pozostałe Animatorki to wulkany niezwykle pozytywnej energii.

Merida
07-10-2020

Dziękujemy Pani Zuzanno, cieszymy się, że mogliśmy być w tak ważnym dniu razem z Państwem. Serdecznie pozdrawiamy. :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-01-2020
Pręgowo
Data dodania: 30-01-2020

Bardzo gorąco polecam Panią Meridę!!! :) Nie było to wesele ale szkolny bal karnawałowy, więc myślę że wyzwanie jeszcze większe bo było naprawdę dużo rozbrykanych dzieci, a Merida świetnie sobie ze wszystkim poradziła! Sama jedna! Od razu złapała kontakt z dziećmi, było dużo śmiechu, fajne zabawy, wszystko jak najbardziej na plus! :) Polecam z całego serca i mam nadzieję na dalszą współpracę w razie podobnych imprez :)

Merida
31-01-2020

Jest mi tak ogrooooomnie miło, że nie w sposób opisać! Bardzo dziękuję za zaproszenie, wspólną zabawę i teraz cudowną opinię. Do takich pozytywnych szkół z przyjemnością się wraca! :) Do zobaczenia :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Czernice
Data dodania: 10-09-2019

Serdecznie polecam firmę "Merida- Bajeczne Animacje". Obecność pań animatorek na naszych poprawinach okazała się być niezbędna, gdyż pojawiła spora gromadka dzieci. Żadne z nich się nie nudziło, a rodzice spokojnie mogli zostać dłużej. Ponadto otrzymaliśmy piękny prezent - niespodziankę, który niedługo zajmie swoje honorowe miejsce w mieszkaniu. Oprócz zabaw zamówiliśmy również watę cukrową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dzieci miały ogromną frajdę, a dorosłym przypomniała czasy dzieciństwa. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się z wspaniałym zespołem Meridy. Pozdrawiamy!

Merida
20-01-2020

Pani Beato, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! :) Cudownie bawiłyśmy się na Państwa poprawinach. Życzymy wszystkiego najpiękniejszego i również mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Przywidz (obok Gdańska)
Data dodania: 01-08-2019

Polecam wszystkim serdecznie usługi Meridy! Dzieci miały mega frajdę, prezent niespodzianka, który otrzymaliśmy od dzieci był dla nas czymś naprawde miłym a dodatkowo goście się super przy tym bawili :D Dzięki inicjatywie animatorki wszyscy razem -duzi i mali - zatańczyliśmy wspólnie parę tańców - będzie to cudowna pamiątka na filmie z wesela:) Bardzo dziękujemy <3

Merida
01-08-2019

Ogromnie dziękuję za tak piękne słowa. :) Cieszę się, że nasze animacje zostaną w pamięci na bardzo długi czas. :) Pozdrawiam! :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Cedry Wielkie
Data dodania: 06-07-2019

Serdecznie polecam wszystkim cudowną animatorkę - p. Sonię. Pani Sonia bawiła się z naszymi dziećmi podczas naszego wesela 1 czerwca w Cedrowym Dworku. Dzieci były zachwycone, rodzice również ! Jeszcze raz polecam i bardzo dziękujemy ❣️

Merida
08-07-2019

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Jest nam ogromnie miło, mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. Pozdrawiamy. :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Merida- Bajeczne Animacje

Nazwa firmy: Merida- Bajeczne Animacje
Imię i nazwisko: Merida Małgorzata Stenka
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
696-147...
730-147...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8226
Zadzwoń
696-147...
730-147...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie