Zobacz zdjęcia (7)
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 1
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 2 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 3 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 4 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 5
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 6
1 / 7

Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109

Słupsk, pomorskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
696-147...
730-147...

O nas

Działamy na całym Pomorzu!
Kaszuby, Gdańsk, Słupsk – nasze animatorki dojadą naprawdę wszędzie.

Chcesz aby Twoje dziecko miało niezapomniane urodziny? Szukasz kogoś, kto profesjonalnie zadba o najmłodszych w trakcie uroczystości?
Fiu! To już masz za sobą! Dobrze trafiłeś! 😊

Przeszkody dla nas nie istnieją – brzydka pogoda? malutko miejsca? – Ważne, żeby były dzieci- całą resztą już się zajmiemy 😊
Za nami kilkaset udanych animacji i tysiące uśmiechniętych dzieci. Jesteśmy zespołem, który ma mnóstwo energii, a kreatywność, zabawa i szaleństwo to nasze drugi imię.
Nasze zabawy są niecodzienne, uczymy jak korzystać z wyobraźni i tym sposobem przeważnie lądujemy w bajce z której nie chce się wychodzić.
Droga Paro Młoda! …
Podczas naszych animacji magię widzą nie tylko dzieci , ale i dorośli kiedy dzieci „znikają na kilka godzin” a oni mogą swobodnie świętować 😊

Na koniec - jeśli czujesz, że radość dziecka w tym wyjątkowym dniu jest dla Ciebie tak ważna jak dla nas - to nie czekaj tylko pisz śmiało! 😊
Pokażemy Ci naszą bajkę! 😊

Oferta Merida- Bajeczne Animacje

Podstawowy

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Merida- Bajeczne Animacje (9)

Dodaj opinię
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2021
Kościerzyna
Data dodania: 29-04-2022

Zaprosiliśmy firmę Meridkowo na nasze wesele i poprawiny. Wybraliśmy najwyższy pakiet weselny, chociaż mieliśmy małe obawy czy dzieci będą zainteresowane tak długą zabawą. Pani Merida podeszła do sprawy bardzo elastycznie i zaproponowała skrócenie animacji w trakcie uroczystości, gdyby była taka potrzeba. Okazało się, że dzieci tak świetnie się bawiły, że 7 godzin to było dla nich mało. Panie Animatorki wspaniale zajęły się naszą gromadką. Następnego dnia, od razu po obudzeniu, dzieci chciały szukać Pań Animatorek. Na poprawinach pojawiła się wata cukrowa, z której skorzystali wszyscy goście, dzieci i dorośli. :)
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych animacji i każdej przyszłej parze młodej polecamy rezerwację takiej atrakcji na własnym weselu. :)

N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Iwiczno
Data dodania: 16-08-2021

Dzięki Meridzie dzieciaki bawiły się równie dobrze jak dorośli I nawet nie myślały o opuszczeniu ulubionej Pani!
Na zakończenie zostaliśmy zaskoczeni wspólnym tańcem oraz prezentem, który już wisi w naszej sypialni. :)
Świetny pomysł, aby oderwać nas na chwilę od dorosłego świata!
Dziękujemy serdecznie i na pewno skorzystamy w przyszłości!

Merida
02-09-2021

Dziękujemy bardzo za tak piękną recenzję. :) Mam nadzieję, że do zobaczenia z okazji innych uroczystości. Pozdrawiamy! :)

A
Anastazja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Kościerzyna
Data dodania: 05-02-2020

Korzystałam z usług Pani Meridy i jestem zachwycona! Była to uroczystość rodzinna, nie wesele, ale mali goście jak i dorośli świetnie się bawili. Pani Merida i jej zespół cały czas wykonywali swoją pracę na wysokim poziomie, dzieci były zainteresowane proponowanymi zabawami do tego stopnia, że nie chciały wypuścić Pani Meridy do domu :) Serdecznie polecam ten Bajeczny Zespół, z pewnością jeszcze się spotkamy :)

Merida
07-10-2020

Baaaaardzo dziękujemy za tak piękne słowa! :)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Gdańsk
Data dodania: 01-02-2020

Z całego serducha polecam Meridę z jej Bajecznym Zespołem! <3 Na naszym weselu dziewczyny zaczarowały gości tych dużych i tych małych. Wyzwanie było nie lada, gdyż wesele było na gdańskiej starówce i wydawałoby się, że ciężko o zabawy na powietrzu, ale nic bardziej mylnego! Dla nas było najważniejsze, że nasze pociechy były pod świetną opieką i nie biegały między stołami a dorośli patrząc z zazdrością sami chcieliby się pobawić :D Na szczęście Merida przewidziała i to i miała w zanadrzu parę atrakcji dla nieco starszych gości ;)
Od początku łatwo nam było nawiązać kontakt z Meridą i wszystko ustalić. Ona oraz pozostałe Animatorki to wulkany niezwykle pozytywnej energii.

Merida
07-10-2020

Dziękujemy Pani Zuzanno, cieszymy się, że mogliśmy być w tak ważnym dniu razem z Państwem. Serdecznie pozdrawiamy. :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-01-2020
Pręgowo
Data dodania: 30-01-2020

Bardzo gorąco polecam Panią Meridę!!! :) Nie było to wesele ale szkolny bal karnawałowy, więc myślę że wyzwanie jeszcze większe bo było naprawdę dużo rozbrykanych dzieci, a Merida świetnie sobie ze wszystkim poradziła! Sama jedna! Od razu złapała kontakt z dziećmi, było dużo śmiechu, fajne zabawy, wszystko jak najbardziej na plus! :) Polecam z całego serca i mam nadzieję na dalszą współpracę w razie podobnych imprez :)

Merida
31-01-2020

Jest mi tak ogrooooomnie miło, że nie w sposób opisać! Bardzo dziękuję za zaproszenie, wspólną zabawę i teraz cudowną opinię. Do takich pozytywnych szkół z przyjemnością się wraca! :) Do zobaczenia :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Czernice
Data dodania: 10-09-2019

Serdecznie polecam firmę "Merida- Bajeczne Animacje". Obecność pań animatorek na naszych poprawinach okazała się być niezbędna, gdyż pojawiła spora gromadka dzieci. Żadne z nich się nie nudziło, a rodzice spokojnie mogli zostać dłużej. Ponadto otrzymaliśmy piękny prezent - niespodziankę, który niedługo zajmie swoje honorowe miejsce w mieszkaniu. Oprócz zabaw zamówiliśmy również watę cukrową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dzieci miały ogromną frajdę, a dorosłym przypomniała czasy dzieciństwa. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się z wspaniałym zespołem Meridy. Pozdrawiamy!

Merida
20-01-2020

Pani Beato, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! :) Cudownie bawiłyśmy się na Państwa poprawinach. Życzymy wszystkiego najpiękniejszego i również mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Przywidz (obok Gdańska)
Data dodania: 01-08-2019

Polecam wszystkim serdecznie usługi Meridy! Dzieci miały mega frajdę, prezent niespodzianka, który otrzymaliśmy od dzieci był dla nas czymś naprawde miłym a dodatkowo goście się super przy tym bawili :D Dzięki inicjatywie animatorki wszyscy razem -duzi i mali - zatańczyliśmy wspólnie parę tańców - będzie to cudowna pamiątka na filmie z wesela:) Bardzo dziękujemy <3

Merida
01-08-2019

Ogromnie dziękuję za tak piękne słowa. :) Cieszę się, że nasze animacje zostaną w pamięci na bardzo długi czas. :) Pozdrawiam! :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Cedry Wielkie
Data dodania: 06-07-2019

Serdecznie polecam wszystkim cudowną animatorkę - p. Sonię. Pani Sonia bawiła się z naszymi dziećmi podczas naszego wesela 1 czerwca w Cedrowym Dworku. Dzieci były zachwycone, rodzice również ! Jeszcze raz polecam i bardzo dziękujemy ❣️

Merida
08-07-2019

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Jest nam ogromnie miło, mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. Pozdrawiamy. :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Merida- Bajeczne Animacje

Nazwa firmy: Merida- Bajeczne Animacje
Imię i nazwisko: Merida Małgorzata Stenka
Adres: Słupsk, woj. pomorskie
696-147...
730-147...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6653
Zadzwoń
696-147...
730-147...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie