Zobacz zdjęcia (7)
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 1
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 2 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 3 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 4 Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 5
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość, Słupsk - zdjęcie 6
1 / 7

Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109

Słupsk, pomorskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
696-147...
730-147...

O nas

Głównie działamy w Słupsku, Trójmieście i na Kaszubach. A podczas uroczystości trwających ponad 5h na terenie całej Polski. :)

Jesteśmy po to, aby żadne dziecko podczas Twojej uroczystości nie powiedziało "nudzi mi się", "chce do domu", lub siedziało smutne przy stole, a w najgorszym przypadku płakało.

Po to, abyście Wy jako dorośli mogli spędzić czas na swobodnej i miłej rozmowie, zabawie, nie bojąc się o to co w tym momencie robią najmłodsi.

Znudzone dziecko to zdenerwowany rodzic, który myśląc o uroczystości miał perspektywę zabawy, a zamiast tego.. nic z tego nie wyszło.

Niejednokrotnie spotkałyśmy się z opiniami, że uratowałyśmy komuś imprezę. Dostałyśmy niezliczoną ilość podziękowań od Rodziców, którzy zachwycali się, że podczas uroczystości ich dziecko ZNIKNĘŁO. "Zniknęło" w jak najlepszym znaczeniu tego słowa, gdyż jest tak pochłonięte zabawą z Animatorką.
Dzieci otrzymują pakiet niecodziennych zabaw, a Rodzice spokój.
A my gwarantujemy Ci, że Twoja uroczystość będzie na długo zapamiętana wśród bliskich, ponieważ zadbałeś o świetne samopoczucie każdego gościa.

Zadzwoń, napisz, a my poznając szczegóły Twojej imprezy podpowiemy co będziemy mogły dla Ciebie zrobić.
Po to, aby na koniec Twojego wydarzenia mali (i duzi) goście powiedzieli:
"To była najlepsza impreza w moim życiu" :)

Oferta Merida- Bajeczne Animacje

Podstawowy

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Merida- Bajeczne Animacje (7)

Dodaj opinię
Merida- Bajeczne Animacje/Bajeczna Animatorka na Waszą uroczystość id:30109
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Anastazja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Kościerzyna
Data dodania: 05-02-2020

Korzystałam z usług Pani Meridy i jestem zachwycona! Była to uroczystość rodzinna, nie wesele, ale mali goście jak i dorośli świetnie się bawili. Pani Merida i jej zespół cały czas wykonywali swoją pracę na wysokim poziomie, dzieci były zainteresowane proponowanymi zabawami do tego stopnia, że nie chciały wypuścić Pani Meridy do domu :) Serdecznie polecam ten Bajeczny Zespół, z pewnością jeszcze się spotkamy :)

Merida
07-10-2020

Baaaaardzo dziękujemy za tak piękne słowa! :)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Gdańsk
Data dodania: 01-02-2020

Z całego serducha polecam Meridę z jej Bajecznym Zespołem! <3 Na naszym weselu dziewczyny zaczarowały gości tych dużych i tych małych. Wyzwanie było nie lada, gdyż wesele było na gdańskiej starówce i wydawałoby się, że ciężko o zabawy na powietrzu, ale nic bardziej mylnego! Dla nas było najważniejsze, że nasze pociechy były pod świetną opieką i nie biegały między stołami a dorośli patrząc z zazdrością sami chcieliby się pobawić :D Na szczęście Merida przewidziała i to i miała w zanadrzu parę atrakcji dla nieco starszych gości ;)
Od początku łatwo nam było nawiązać kontakt z Meridą i wszystko ustalić. Ona oraz pozostałe Animatorki to wulkany niezwykle pozytywnej energii.

Merida
07-10-2020

Dziękujemy Pani Zuzanno, cieszymy się, że mogliśmy być w tak ważnym dniu razem z Państwem. Serdecznie pozdrawiamy. :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-01-2020
Pręgowo
Data dodania: 30-01-2020

Bardzo gorąco polecam Panią Meridę!!! :) Nie było to wesele ale szkolny bal karnawałowy, więc myślę że wyzwanie jeszcze większe bo było naprawdę dużo rozbrykanych dzieci, a Merida świetnie sobie ze wszystkim poradziła! Sama jedna! Od razu złapała kontakt z dziećmi, było dużo śmiechu, fajne zabawy, wszystko jak najbardziej na plus! :) Polecam z całego serca i mam nadzieję na dalszą współpracę w razie podobnych imprez :)

Merida
31-01-2020

Jest mi tak ogrooooomnie miło, że nie w sposób opisać! Bardzo dziękuję za zaproszenie, wspólną zabawę i teraz cudowną opinię. Do takich pozytywnych szkół z przyjemnością się wraca! :) Do zobaczenia :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Czernice
Data dodania: 10-09-2019

Serdecznie polecam firmę "Merida- Bajeczne Animacje". Obecność pań animatorek na naszych poprawinach okazała się być niezbędna, gdyż pojawiła spora gromadka dzieci. Żadne z nich się nie nudziło, a rodzice spokojnie mogli zostać dłużej. Ponadto otrzymaliśmy piękny prezent - niespodziankę, który niedługo zajmie swoje honorowe miejsce w mieszkaniu. Oprócz zabaw zamówiliśmy również watę cukrową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Dzieci miały ogromną frajdę, a dorosłym przypomniała czasy dzieciństwa. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się z wspaniałym zespołem Meridy. Pozdrawiamy!

Merida
20-01-2020

Pani Beato, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! :) Cudownie bawiłyśmy się na Państwa poprawinach. Życzymy wszystkiego najpiękniejszego i również mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Przywidz (obok Gdańska)
Data dodania: 01-08-2019

Polecam wszystkim serdecznie usługi Meridy! Dzieci miały mega frajdę, prezent niespodzianka, który otrzymaliśmy od dzieci był dla nas czymś naprawde miłym a dodatkowo goście się super przy tym bawili :D Dzięki inicjatywie animatorki wszyscy razem -duzi i mali - zatańczyliśmy wspólnie parę tańców - będzie to cudowna pamiątka na filmie z wesela:) Bardzo dziękujemy <3

Merida
01-08-2019

Ogromnie dziękuję za tak piękne słowa. :) Cieszę się, że nasze animacje zostaną w pamięci na bardzo długi czas. :) Pozdrawiam! :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Cedry Wielkie
Data dodania: 06-07-2019

Serdecznie polecam wszystkim cudowną animatorkę - p. Sonię. Pani Sonia bawiła się z naszymi dziećmi podczas naszego wesela 1 czerwca w Cedrowym Dworku. Dzieci były zachwycone, rodzice również ! Jeszcze raz polecam i bardzo dziękujemy ❣️

Merida
08-07-2019

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Jest nam ogromnie miło, mamy nadzieję, że jeszcze nie raz do zobaczenia. Pozdrawiamy. :)

S
Samanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Garcz
Data dodania: 23-04-2018

Bajka. Obie Panie niesamowite, tak wymęczyły dzieci, że większość zasnęła w ciągu 3 minut po ich odejściu (część nawet nie zdążyła się rozebrać) a rodzice dalej kontynuowali z nami zabawę. Rano wstały, i was szukały, obiecaliśmy im kiedyś jeszcze zorganizować z wami spotkanie ;) Coś wspaniałego. Prezent od naszych najmłodszych gości, przygotowany w Waszej asyście już wisi na naszej ścianie. Bardzo bardzo bardzo bardzo dziękujemy!

Merida
08-07-2019

Bardzo dziękujemy za tak pozytywne słowa. Do zobaczenia! :)

Kontakt Merida- Bajeczne Animacje

Nazwa firmy: Merida- Bajeczne Animacje
Imię i nazwisko: Merida Małgorzata Stenka
Adres: Słupsk, woj. pomorskie
696-147...
730-147...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4782
Telefon
696-147...
730-147...
Wiadomość