Zobacz zdjęcia (31)
MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 1
MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 2 MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 3 MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 4 MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 5
MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ..., Wrocław - zdjęcie 6
1 / 31

MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ... id:28157

Wrocław, dolnośląskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
667-432...
601-303...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • flet
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • kontrabas
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Najwięcej opinii w serwisie weselezklasa. pl ma nasz zespół After Six- sprawdźcie! Wasz najwspanialszy dzień ... z CAŁĄ pewnością! Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i ponad 200 opinii potwierdzających jakość naszych zespołów jakie znajdziecie na weselezklasa to gwarancja, że ten dzień będzie rzeczywiście najwspanialszy. Zapraszamy, u nas dokonacie dobrego wyboru ! Wesele międzynarodowe : polsko - niemieckie, polsko - brytyjskie, polsko - hiszpańskie , dla nas nie stanowi to żadnego problemu a Wasi goście na pewno zrozumieją co się właśnie dzieje.

Do Państwa dyspozycji mamy kilka niezależnych składów, to daje dużą dostępność terminów i bezpieczeństwo; w razie nagłej potrzeby gwarantujemy zastępstwo.
Każdy z naszych zespołów zapadnie w pamięć Waszym gościom.

Będziecie pod wrażeniem radości grania, energii, brzmienia i relacji z publicznością. Docenicie konferansjerkę prowadzoną z klasą, również dla Waszych zagranicznych gości oraz animacje na poziomie.

IMPREZY MIĘDZYNARODOWE
Nasze wokalistki i wodzireje mówią komunikatywnie po ANGIELSKU, zapewniamy też prowadzenie imprez w innych językach (w opcji), ok 30% obsługiwanych przez nas imprez to imprezy międzynarodowe, bawiliśmy gości z Anglii, Niemiec, Austrii, Holandii, Irlandii, Szwecji, Turcji, Węgier a nawet z Trynidadu !

Nie ograniczamy się do grania, mamy świetny kontakt z publicznością, sprawdzone elementy konferansjerskie, animacje …

W zależności od Państwa preferencji i oczekiwać proponujemy składy od 3 do 6 osób.

Dysponujemy własnym, doskonałym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym co pozwala świetnie zabrzmieć w każdej sali oraz stworzyć niepowtarzalny nastrój.

Oferujemy dekorację świetlną sali własnym, profesjonalnym sprzętem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ... - film 1 MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ... - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Od 2005 roku kiedy powstała nasza firma, stworzyliśmy wyjątkowy pomysł na to, aby Wasz uroczystość była taka, jak ją sobie wymarzyliście, żeby zapadła w pamięć Wam i Waszym gościom. Możecie o tym przeczytać ponad 200 razy w opiniach o nas na tym portalu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poziomem muzycznym, sprzętem, tym że gramy NAPRAWDĘ na żywo, prowadzimy wesela międzynarodowe, mamy to wszystko naprawdę dobrze przemyślane, naszą misją jest granie do tańca i bawienie ludzi, nie jesteśmy tu chwilowo zanim zostaniemy gwiazdami.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2005 roku, wtedy powstał nasz pierwszy zespół Picasso MGI. Właściciele firmy dużo dłużej. To ogromne doświadczenie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zespoły MGI Music pracują do 4.00 ale nie dlużej niż 12 godzin od wejścia gości na salę. Możne oczywiście przedłużyć odpłatnie czas naszej pracy. Choć obiecujemy, że nie będziecie mieli siły ;)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawę muzyczną, pełna technikę estradową: nagłośnienie i oświetlenie, transport, prowadzenie wesel i wszystko to co z każdą naszą Parą indywidualnie uzgodnimy.

Skład, w którym występujemy.

Mamy kilka składów, sześcioosobowe grają 100% na żywo, mają w składzie perkusję, bas, gitarę, instrumenty klawiszowe i saksofon, niektóre dodatkowo skrzypce czy flet. Oczywiście pięknie śpiewamy.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, grając na żywo i dbając o jakość wykonawczą staramy się aby nie było zmian personalnych poza nieplanowanymi sytuacjami, które każdemu zespołowi i każdej firmie się zdarzają.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar to wynik naszych kilkunastoletnich doświadczeń Pobierzecie go bez problemu z naszej strony internetowej. Wystarczy wpisać w google "mgimusic"

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, w MGI Music całe wesele jest prowadzone a jego przebieg zawsze uzgadniamy indywidualnie.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Mamy kilka wokalistek i kilku wokalistów. Często są to wykształceni muzycy. Często również instrumentaliści wysokiej klasy!

Na jakich instrumentach gramy?

Na perkusji, gitarze basowej, gitarach, instrumentach klawiszowych, saksofonach, skrzypcach. Wielu naszych muzyków potrafi grać na dwóch lub więcej instrumentach, oraz śpiewać.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mamy wysokiej klasy sprzęt zapewniający doskonałą jakość dźwięku i oprawę wizualną. Nasz podstawowy zestaw to HK Audio big venue pack 2 x 3,2 kW + cyfrowy stół mikserski. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm: HK Audio, Mackie, RCF, JBL, Soundcraft, Allen/Heath, Shure, Sennheisser, AKG i innych. Oczywiście mamy równiez wysokiej klasy, profesjonalne instrumenty.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Oczywiście po polsku i angielsku ale również po francusku, hiszpańsku ... mieliśmy zamówienia w najróżniejszych językach: w ormiańskim, niemieckim, tureckim a nawet japońskim! W takich przypadkach nasze wokalistki opracowują tekst fonetycznie i nawet są rozumiane ;)

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W standardzie po angielsku i francusku - nie wymaga to dopłat. Możemy też zapewnić tłumacza - wodzireja w innym języku za dopłatą. Często prowadzimy wesela w jęz. niemieckim w taki właśnie sposób.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Jest to ok 30 - 40 procent wszystkich naszych zleceń. Grywamy też za granicą, głownie w niemczech.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W standardzie mamy koncertowe oświetlenie które robi duże wrazenie na gościach. Oferujemy też dekoracje światłem.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, mamy w firmie grubo ponad 20 ruchomych głów, mnóstwo reflektorów, listew LED, sterowniki oświetlenia, rampy i statywy a nawet małą scenę.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Można zamówić jeden utwór, można też dostarczyć własną playlistę do odtwarzania w przerwach ale w zespole grającym na żywo przygotowanie ekskluzywnej setlisty nie jest możliwe albo jest baaaardzo drogie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, mogą zamawiać i nie wymagamy za to ekstra opłat chyba, że gość sam ma taką wolę.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie mamy i nie możemy mieć. Nie jesteśmy DJ-em a tylko ich to dotyczy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Nasze wokalistki z powodzeniem startowały w popularnych talent show. Zespół Picasso MGI dwa razy został zaproszony do takiego programu bez eliminacji ale grzecznie zawsze odmawiał. Graliśmy w wielu prestiżowych miejscach, np. w Hali Stulecia we Wrocławiu, w Hali Expo w Łodzi, hotelach Gołębiewski, Sheraton w Sopocie etc. Występowaliśmy też na wielu prestiżowych imprezach. Dzieliliśmy scenę z gwiazdami polskiego show biznesu a nawet z jedną znaną Czeszką!

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wielu naszych muzyków ukończyło szkoły i akademie muzyczne a wszyscy bardzo dobrze grają.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Pierwszy skład: Picasso MGI powstał jesienią 2005 roku. Ale oczywiście wszyscy mamy dużo dłuższą historię.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kiedy po weselu Młodzi z rodziną przychodzą podzielić się z nami wrażeniami. To jest wspaniałe!

Czyja twórczość nas inspiruje?

Nasze zainteresowania muzyczne są niezwykle szerokie, od jazzu do metalu, dlatego potrafimy sprostać Waszym oczekiwaniom i zawsze brzmieć stylowo. Ale zawsze też pamiętamy, że gramy do tańca!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Większość Młodych Par oczekuje aby ich wesele było wyjątkowe. Na pewno nie chodzi o problemy z dźwiękiem czy oświetleniem bo tej "wyjątkowości" unikamy jak ognia. Dziś zespół na weselu powinien brzmieć i wyglądać jak topowy artysta. Ludzie są przyzwyczajeni do dobrego brzmienia, do show, są osłuchani muzycznie i wiele widzieli. Tego efektu się nie da osiągnąć kiepskim sprzętem. Pooglądajcie nasze klipy. Wszystkie zostały nakręcone wyłącznie przy użyciu sprzętu oświetleniowego naszej firmy.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Dobrze poprowadzone, z klasą i smakiem, są rewelacyjną atrakcją i ważnym elementem integrującym. Polskie zabawy weselne są znane w świecie! Uwielbiamy na weselach międzynarodowych angażować w nie cudzoziemców, to jest dla nich z reguły duże przeżycie. I wierzcie nam, wcale nie trzeba wszystkiego tłumaczyć na obce języki aby zabawa była przednia.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny są oryginalne tak bardzo jak oryginalni są Młodzi i goście którzy biorą w nich udział. Szczególne są zwykle oczepiny w międzynarodowym towarzystwie. A my z radością i entuzjazmem angażujemy zagranicznych gości do wszystkich animacji!

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Raczej są takie gatunki których goście nie chcieliby słyszeć ;) Nigdy nie odmówiliśmy zleceniom naszych klientów i nigdy się nie zdarzyło, żebyśmy nie byli w stanie czegoś wykonać, choć aranżowanie na sekstet utworu w oryginale wykonywanego przez orkiestrę symfoniczną bywa karkołomne...

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

No cóż, ... "Zostań w domu"? Wiemy, słaby żart. Ale doświadczenie mamy takie, że najlepiej są przyjmowane klasyki.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

To jest 10 piosenek których nie może zabraknąć według "naszych" Młodych.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gramy żelazny set tego gatunku ale gramy je tak, że mamy z tego mnóstwo zabawy. Troszkę uogólniając, nie tyle ważne jest co, ale jak się zagra.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

A są takie??? Okej, znów słaby żart ;) Ale dla nas jeśli impreza rozwija się wolno to być może goście mają taki tempreament że nie oczekują od razu fajerwerków? Czy to jest absolutny wymóg, że od pierwszej minuty wesela musi być szaleństwo? Może warto budować nastrój, euforię mieszać z chwilami refleksji i romantyczności? Zróżnicowane emocje lepiej zapadają w pamięć!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Wykonujemy szerokie sprktrum stylistyczne, nie zamykamy się w określonych gatunkach, gramy muzyke taneczną od lat 50-tych do współczesnej a nasz warsztat wykonawczy pozwala nam z powodzeniem odnajdywac się w każdej z nich.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Graliśmy na barce, pod wiatą skleconą na łące, na kilku stadionach, w krzyżackim zamku a nawet dwóch, w halah widowiskowych ... kochamy te miejsca!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było ich tak wiele ... zapadają w pamięć takie, na których widac miłość, dobry humor, nieskrępowaną radość. Ona się nam zawsze udziela a wtedy jest szansa, źe wydarzy się coś naprawdę niezwykłego.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Uśmiechy na twarzach, buty walające się wokół parkietu, oczka w rajstopach, odciski, zdarte gardła, trochę łez wzruszenia i "miś" z Młodymi po ostatnim tańcu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Wystarczy, żeby wszyscy chcieli się bawić i zabawa będzie doskonała. My zawsze chcemy!

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nie wiem jak reszta ale ja, który to wypełniam - gitarę!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Mamy rożne gusta i to jest w nas piękne, bo sie nawzajem uzupełniamy. A czytaliście "Pana lodowego ogrodu"? Jarosława Grzędowicza?

Nasze pasje.

Muzyka jest wspaniałą pasją. Czlowiek nigdy, przenigdy się nie nudzi. Do końca życia.

Ciekawostki na nasz temat.

Picasso w założeniu nie miał być komercyjnym zespołem.Chcieliśmy tylko zarobić na nagranie demo. Nazwa Picasso MGI powstała kiedy zespół wracał z pierwszej zagranej imprezy. Nie miał wtedy nazwy a akurat mijał nas taki Citroen. MGI to nie jest em dźi aj tylko skrót od Mocna Grupa Imprezowa. Zjeździliśmy z zespołem całą Polskę wzdłuż i wszerz, na początku w naszym busie nie było siedzeń. Dziś strach pomyśleć bo zdarzały nam się trazy po kilkanaście godzin. Uwielbiamy występy gości. Chyba że ekspresja bierze górę ;) Wystąpiliśmy na jednej scenie ze Zbigniewem Wodeckim - ten facet cały czas ćwiczył na skrzypcach w garderobie! Mistrz ... Jego show wcisnął nas w parkiet.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018

Opinie MGI Music sp.j. W.Kuchnowski, M.Przewłocka-Kuchnowska (8)

MGI Music od 2005 - 200 OPINII, saksofon, skrzypce, perkusja ... id:28157
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 8 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina i Pablo
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Czeszów
Data dodania: 17-10-2018

Skład Danusi!!!!


Szukając zespołu natrafiliśmy na video zespołu After Six Skład Danusi. I to była miłość od pierwszego wejrzenia. Energia zespołu była wprost zaraźliwa. Dodatkowo, Danusia mówi mówiła nie tylko po Polsku, ale też Angielsku i Hiszpańsku, co dla nas- polsko-hiszpańskiej pary było przeogromnym plusem. Z drżącym sercem napisalismy i okazało się, że zespół ma jeszcze wolny termin 13.10. Byliśmy niezmiernie uradowani :). Dwa miesiące przed weselem umówiliśmy się z Danusią na Skypa....i przegadaliśmy ponad godzinę :). Danusia nie tylko ustaliła z nami wszystkie detale, ale tez podzieliła się swoim doświadczeniem co pomogło nam w organizacji wesela.
A samo wesele? Po prostu coś niesamowitego! Zespół Danusi grał hity dla każdego dlatego i starsi i młodsi i Polacy i Obcokrajowcy bawili się wyśmienicie, a nasze wesele zostało okrzyknięte najlepszym na jakim byli. Danusia swietnie poprowadzila wesele w 3 jezykach sprawiając, że będzie ono niezapomniane i dla nas i dla naszych gości. Tańczyiśmy od pierwszego tańca, aż do 4 nad ranem, a zabawy organizowane przez zespół wywołały uśmiech na wszystkich twarzach :). Cały zespół był niezwykle serdeczny, a ich uśmiechy zaraźliwe :). Danusia ma piękny głos, a każdy z muzyków w zespole gra po prostu świetnie!!!

Gorąco polecamy skład Danusi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazje uczestniczyć jeszcze w przyjęciu na którym będą oni grali. Danusiu!! Dziękujemy i ściskamy Was wszystkich!

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Janów Lubelski
Data dodania: 16-09-2018

Zespół MGI Music to profesjonaliści w każdym calu.
Poczynając od kontaktu przed weselem - łatwy i sprawny kontakt mailowy -zazwyczaj odpisywali w ciągu kilku minut! Wszystkie szczegóły odnośnie repertuaru, najważniejszych punktów wieczoru czy zabaw oczepinowych ustaliliśmy mailowo i zostały one w 100% odzwierciedlone w trakcie wesela. Zespół również bez żadnych problemów czy dodatkowych opłat wykonał na moją prośbę piosenkę spoza ich standardowego repertuaru.
W trakcie wesela zespół grał długie sety muzyczne, nie wymuszając na gościach ciągłych przerw. Nasz parkiet był pełen gości od pierwszej piosenki aż do godziny 4 rano, gdy zespół skończył grać!
Oczepiny, podziękowania dla rodziców czy wjazd tortu przeprowadzone z dużą klasą i wyczuciem, na czym nam zależało. Konferansjerka na wysokim poziomie!
Zespół ma bardzo szeroki repertuar - od klasyków z lat 70 i 80 po absolutnie hity obecnego lata. Szczególnie młodsi goście (lat ~25+) byli pod wrażeniem, jak zespół wykonuje typowo "klubowe" piosenki, które znamy głównie z nocnych imprez :) Wielki plus za to!

Polecamy każdemu, komu zależy na porządnie i energicznie granej muzyce na żywo, konferansjerce na poziomie i zabawie do białego rana dla ludzi w każdym wieku!

Dziękujemy z całego serca,
D&R

PS: Najlepszą rekomendacją zespołu niech będzie fakt, że managerka naszej sali weselnej, którą ma za sobą organizację kilkuset wesel prosiła nas o kontakt do zespołu, ponieważ chciałby poprosić o oprawę muzyczną na ślubie jej córki.

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Kowalewko
Data dodania: 11-09-2018

Mieliśmy niezwykłą przyjemność skorzystać z oprawy muzycznej składu p. Danuty podczas naszej uroczystości weselnej. Profesjonalni, bardzo sympatyczni muzycy, grający w 100% na żywo (a w dzisiejszych czasach to rzadkość!). Sprawny kontakt przed weselem, zaś zespół otwarty na propozycje (byli gotowi nawet uzupełnić braki w składzie podczas rodzinnego muzycznego występu). Bogaty repertuar, ciekawe aranżacje oraz trafny dobór utworów do aktualnej sytuacji na parkiecie :) P. Danuta świetnie potrafi wczuć się w atmosferę gości i dostosować do nich zabawy, a wszystko ze smakiem. Zapewne jeszcze się kiedyś spotkamy, bowiem do dzisiaj goście weselni, planujący w przyszłości wesele, zachwyceni oprawą muzyczną w wykonaniu After Six proszą o kontakt :) Dziękujemy!

Patrycja i Mikołaj

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

D
David
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Wrocław
Data dodania: 05-09-2018

Bardzo dziękujemy Danusi i całemu składowi za wspaniałą zabawę! Dzięki Wam nasze wesele będzie niezapomniane.

Zespól nie miał najłatwiejszego zadania ze względu na wesele polsko-hiszpańskie, ale wszystko wyszło fantastycznie!!! Nawet na drugi dzień dostawaliśmy komplementy od gości na temat wspaniałego zespołu.
Szczególne podziękowania ślę Danusi i zespołowi za wspaniałą współpracę na każdym kroku i za to, że potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę i sprawić, że wszyscy (i Polacy i Hiszpanie, i młodzi i starsi) bawili się do końca.

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Monika i David

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Opole
Data dodania: 04-09-2018

Na nasze wesele wybraliśmy skałd P.Danusi
Oczywiście to był strzał w dziesiątkę nie mogliśmy wybrać lepiej, nasi goście z Polski jak i zagranicy świetnie się bawili,nawet Ci Najwybredniejsi każdy pytał skąd my mamy taki fajny zespół .
Bardzo nam się spodobało gdy Pani Danusia zapytała czy zespół nie gra za głośno,z racji tego iż mieliśmy małe dzieci, które spały w pokojach muzyka im nie przeszkadzała a my mogliśmy się bawić do rana.
Chętnie byśmy się z wami dłużej po bawili, niestety wesele przemija za szybko również dzięki wam będziemy je miło wspominać.
Dziękujemy za tak wspaniałą atmosferę wesołe zabawy i miłe rozmowy.
Pozdrawiamy
Sylwia i Dawid

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

M
Malgorzata Szabla
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Smilowice
Data dodania: 03-09-2018

Jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy z zespołem Picasso MGI. Ich profesjonalność, kreatywność oraz niesamowite zdolności muzyczne oraz umiejętność tworzenia niezapomnianej atmosfery pozostaną w pamięci Naszej oraz Naszych gości przez długi czas!

Bardzo dziękujemy za uczynienie naszego wesela takim niezapomnianym, za wspaniałą oprawę muzyczną wybranego przez Nas utworu, ale także za to że współpracowaliście z Nami na każdym kroku, oraz że staraliście się spełnić wszystkie nasze życzenia w tak ważnym dla Nas dniu! Dzięki Wam było naprawdę wspaniale!

Szczególne podziękowania należą się Panu Wojciechowi, za ogromną cierpliwość w odpowiadaniu na wszelkie Nasze pytania, oraz włączanie w życie wszelakich zmian i próśb jakie mieliśmy!

Jesteście NIEZASTĄPIENI!!!! Napewno skorzystamy z Waszych usług przy następnej okazji!

Pozdrawiam Serdecznie,
Gosia

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Dębniki k. Strzelina
Data dodania: 08-08-2018

Bardzo dziękujemy za cudowną, żywiołową oprawę muzyczną naszego kolorowego wesela. Cały zespół Sary zrobił na nas i na naszych gościach niesamowite wrażenie i nikt nie chciał z parkietu schodzić. Długo zastanawialiśmy się, jak w tak małej osóbce mieści się tak wielki mocny głos :) Pozdrawiamy serdecznie, Kasia i Olek

MGI Music
14-11-2018

Pięknie dziękujemy, to była prawdziwa radość grać dla Państwa :) Wszystkiego najlepszego na na nowej drodze!

M
Michał Paszta
4.80
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bełchatów
Data dodania: 13-02-2019

Bardzo gorąco polecamy zespół After Six w składzie Kamili. Pod względem muzycznym nasze wesele stanowiło istny koncert profesjonalnych muzyków. Goście bawili się tak dobrze, że zarówno wesele jak i poprawiny przedłużaliśmy dopóki pozwalał na to właściciel sali! Głośność była bardzo dobrze dobrana do warunków naszej relatywnie niewielkiej sali. Kamila jest bardzo kontaktową i przyjazną osobą oraz znakomitą wodzirejką. Jedynie konferansjerki po angielsku było naszym zdaniem za mało, ale to tylko drobne nieporozumienie, które absolutnie nie wpływa na naszą szczerą i gorącą rekomendację składu Kamili.

MGI Music
14-02-2019

Pięknie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Kontakt MGI Music sp.j. W.Kuchnowski, M.Przewłocka-Kuchnowska

Nazwa firmy: MGI Music sp.j. W.Kuchnowski, M.Przewłocka-Kuchnowska
NIP: 8952025543
Imię i nazwisko: Wojtek Kuchnowski
Adres: Wrocław, ul. Macieja Miechowity 1, 51-162, woj. dolnośląskie
667-432...
601-303...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 28268
Zadzwoń
667-432...
601-303...
Napisz

Popularne miasta w okolicy