Zobacz zdjęcia (43)
Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 1
Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 2 Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 3 Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 4 Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 5
Michał Szczepański | Fotograf, Baranów - zdjęcie 6
1 / 43

Michał Szczepański | Fotograf id:1504

od 3200 do 6500 zł / dzień
Baranów, wielkopolskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-017...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć!
Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Nazywam się Michał Szczepański i od 14 lat pracuję na ślubach i fotografuję historie zakochanych w sobie ludzi.

Za mną ponad 200 uroczystości co daje liczbę przekraczającą 100 tysięcy zdjęć, które trafiły do klientów. W tym czasie otrzymałem ponad 140 najwyższych, pięciogwiazdkowych opinii na Facebooku i Mapach Google.

W branży ślubnej stawia mnie to w gronie najbardziej doświadczonych fotografów.

Klienci nazywają mnie “Ninja” bo jestem niewidoczny a przez to goście weselni nie czują skrępowania moją obecnością.
Pracuję osobno lub w duecie co pozwala na stworzenie jeszcze bardziej różnorodnego reportażu

Fotografuję śluby w całej Polsce, a na sesjach zdjęciowych pracuję w okolicy Kalisza, Poznania, Łodzi, Wrocławia i Kępna.

Chętnie spotkam się z Wami również na sesji narzeczeńskiej, poślubnej i rodzinnej.
_________________
Chcesz abym fotografował na Waszym ślubie i weselu?
_________________
Świetnie! Napiszcie do mnie a ja przygotuję dla Was indywidualną propozycję ze wszystkimi szczegółami.

Michał - Wasz fotograf :-)

Michał Szczepański | Fotograf - film 1 Michał Szczepański | Fotograf - film 1

Oferta

Dzień ślubu i wesela

od 3200 do 6500zł/ dzień

Każdą ofertę przygotowuję dla Was indywidualnie, jest zależna od wielu czynników (m.in. czas pracy, ilość zdjęć itd.).
Napiszcie do mnie a przygotuję ofertę specjalnie dla Was.

Sesja narzeczeńska

od 700 do 1000zł/ całość

Każdą ofertę przygotowuję dla Was indywidualnie, jest zależna od wielu czynników (m.in. czas pracy, ilość zdjęć, rodzaj albumu itd.).
Napiszcie do mnie a przygotuję ofertę specjalnie dla Was.

Sesja poślubna

od 800 do 1200zł/ całość

Każdą ofertę przygotowuję dla Was indywidualnie, jest zależna od wielu czynników (m.in. czas pracy, miejsce - Polska czy zagranica, rodzaj oprawy).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sfotografuję Wasz ślub w wyjątkowy sposób abyście mogli wracać do niego wspomnieniami przez lata i pokazywać je znajomym i dzieciom.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Staram się pomóc Wam w wyborze najlepszej oferty dla Was, tworzę proste i czytelne pakiety.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Największe osiągnięcie to Wasza radość gdy przekazuję Wam zdjęcia i pozytywne zaskoczenie, co potwierdzacie ponad 150 opiniami na Mapach Google i Facebooku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej wybieraną opcją przez Pary Młode to moja obecność z nimi praktycznie przez cały dzień (około 14 godzin). W tym mieszczą się przygotowania ślubne u Narzeczonych, ceremonia w kościele i wesele do oczepin włącznie. Możemy to również wydłużyć, jeśli np.: makijaż jest wcześnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie ma podstawowych ofert, zawsze wybieramy najlepsze dla Was rozwiązania i zakres obsługi. Najczęściej to zdjęcia podczas przygotowań, ślubu i wesela. W każdej ofercie jest też piękny album.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda na poważnie z fotografią ślubną rozpoczęła się w 2008 roku, właśnie wtedy sfotografowałem pierwszą uroczystość i tak trwa to do dziś :-)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moje doświadczenie w branży fotografii ślubnej to ponad 14 lat. W tym przeszło 200 ślubów i ponad 200 tysięcy przekazanych zdjęć. W samym tylko 2022 roku, przekazałem klientom blisko 17 tysięcy fotografii.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię to, że mogę być z Wami w tym ważnym dniu. W opiniach jakie piszecie o mnie (a mam ich dużo, na samych Mapach Google to ponad 100 opinii ze średnią 5,0) dużą uwagę zwracacie na świetny kontakt na poziomie "Fotograf-Klient". Bardzo mnie to cieszy, że czujecie się przy mnie swobodnie bo to procentuje na zdjęciach!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie Sony. Są to najnowsze bezlusterkowce połączone z topowej klasy obiektywami. Na każdy ślub zabieram 3 aparaty, dla większej swobody pracy i bezpieczeństwa Waszych zdjęć. Do tego, każdy z aparatów zapisuje zdjęcia na dwóch niezależnych kartach pamięci. Bezpieczeństwo i jakość.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Doświadczenie w fotografowaniu poparte dobrej jakości sprzętem zaprocentuje najlepszym materiałem jaki możemy na daną chwilę stworzyć. Jestem zwolennikiem pracy z topowym sprzętem dlatego już teraz pracuję na bezlusterkowcach.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Moja żona Martyna od lat towarzyszy mi również w fotografii, dlatego jest najlepszym wyborem na drugiego fotografa. Serio.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze wyglądam schludnie i elegancko, dobrej jakości spodnie bawełniane, biała koszula i kamizelka. To właśnie jest złoty środek czyli praktyczność i elegancja. Wygląd świadczy o człowieku a ślub jest najwyższej klasy uroczystością i nie ma tu miejsca na ustępstwa.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniam na kilka sposób dlatego. W pierwszej kolejności galeria online z wybranymi i poukładanymi zdjęciami. Następnie dysk zdalny (One Drive lub iCloud) dla wygody pobierania.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W większości przypadków do 60 dni od dnia ślubu, choć zazwyczaj szybciej :-)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Moja filozofia fotografii ślubnej to budowa reportażu, który buduje całość od przygotowań, przez kościół i przyjęcie weselne a także plener. To wszystko prowadzi nas przez Wasz cudowny dzień i tworzy niezapomniane wspomnienia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Lubie szybkie sesje ślubne w dzień uroczystości. Jesteście wtedy wyjątkowi. Wasze emocje widać na każdym zdjęciu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Najlepszym opisem będą słowa Justyny z opinii jaką napisała o mnie: Michał..."Trzyma ten ślubny "chaos" w ryzach. Pamięta i przypomina o rzeczach, które mogą umknąć, a finalnie obdarowuje pamiątką na całe życie. Kolory, kadry są piękne, spójne, On sam w czasie reportażu jest tam gdzie być powinien. Obecność praktycznie niewyczuwalna, co pozwala skupić się na ważnych momentach. Nie bez powodu nazwany został przez naszych bliskich Michał "Ninja" Szczepański."

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nie mam problemu z komunikacją w języku angielskim. Fotografowałem już dwujęzyczne śluby.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiruję się od wielu lat pracą wielu fotografów ale tych dwóch na początku mojej drogi stworzyło we mnie fundament: Yervant i Joe "Ninja" Buissink.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Mam spory zakres ruchów jaki możemy zrobić, żeby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę, dlatego finalnie Wasza oferta będzie wyjątkowa.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Topowy sprzęt i umiejętność jego obsługi radzi sobie z trudnymi warunkami. Większość zdjęć jakie tworzę powstają przy świetle zastanym a na przyjęciu weselnym buduję atmosferę błyskami lamp rozstawionymi na sali.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę, że czas 2-3 dobrych ujęć z całego dnia odchodzi do lamusa. Od fotografów wymaga się co raz więcej lepszych zdjęć jako całości a także spójności całego reportażu. Dodatkowo obróbka wraca do kolorów, czas przesadnej żółci na zdjęciach minął. Uff!

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Żonę, dzieci i aparat! Od razu zrobiłoby się na niej wesoło :-)

Nasze pasje.

Obok fotografii moją pasją jest rodzina i motorsport.

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem mężem i ojcem rodziny wielodzietnej, mamy czwórkę dzieci. Kilkanaście lat temu sporo czasu spędzałem w samochodzie rajdowym z całkiem niezłym skutkiem (m.in. Mistrzostwo Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Ziemi Dolnośląskiej). Jestem katolikiem.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Film to zdecydowanie "Człowiek w ogniu", "Ojciec chrzestny", "Pasja". Z książek najbardziej lubię twórczość Kena Folleta, Meg Meeker i Mario Puzo. Również Saga "Wiedźmin Opowiadania" Andrzeja Sabkowskiego.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (9)

Michał Szczepański | Fotograf id:1504
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wieruszów
Data dodania: 04-03-2023

Wybór fotografa był dla nas oczywisty. Wybierając datę ślubu sugerowaliśmy się w pierwszej kolejności wolnymi terminami u Michała :) Co świadczy o tym, że nie wyobrażaliśmy sobie nikogo innego! Oboje nie lubimy być fotografowani, czujemy się skrępowani przed obiektywem, ale by czuć się swobodniej na ślubie zdecydowaliśmy się wcześniej na sesję narzeczeńską. Na sesji, jak i na ślubie obecność Michała była niewyczuwalna, a stres i skrępowanie z naszej strony nie miały miejsca - co dało efekt przepięknie uchwyconych momentów, do których często lubimy wracać. Dziękujemy za piękny reportaż ślubny i serdecznie polecamy usługi Michała!

Marzena i Piotrek

Michał
04-03-2023

Dzięki Kochani, to była przyjemność móc pracować z Wami!

M
Marika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Grabów nad Prosną
Data dodania: 28-12-2022

Polecamy Michała i Martynkę z całego serca! :)
Uchwycili najważniejsze momenty naszego ślubu i wesela. Dzięki nim mamy piękne i bardzo dobre jakościowo zdjęcia - pamiątka na całe nasze życie :)

Michał
28-12-2022

Dzięki Serduszka! 🥰

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Kępno
Data dodania: 23-12-2022

Świetna współpraca! Polecam każdemu :) Michał ma super podejście do klienta. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, oryginalny sposób tworzenia sprawiły, że mamy cudowną pamiątkę na całe życie! Prawdziwy profesjonalista Z PASJĄ. Michał przełamuje barierę "Fotograf-Klient". Możemy czuć się swobodnie i nawet osoby, które nie lubią zdjęć i czują się skrępowane poczują swobodę i będą zadowolone. Podczas zdjęć można się fajnie bawic ! :) Michał to nie "tylko" fotograf, to osoba która rozładuje emocje, pokieruje i pomoże :) Przede wszystkim to fajna osoba, wielu gości w trakcie wesela jak i po mówiło : "Super mieliście fotografa " :)
Także DZIĘKUJEMY!!! I Z CAŁEGO SERCA POLECAMY !!!!

Oliwia i Bartosz

Michał
23-12-2022

Dzięki Kochani! 🥰👌🏻

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wrocław
Data dodania: 23-12-2022

Razem z Mężem bardzo polecamy Michała jako fotografa ślubnego. Mamy piękne zdjęcia i wspaniałą pamiątkę. Współpraca z Michałem układała się idelanie, rewelacyjny kontakt i bardzo fajna atmosfera. Bardzo polecamy! :)

Michał
23-12-2022

Dziękuję Aniu i pozdrawiam Was ciepło! 😊

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2022
Gutów
Data dodania: 23-12-2022

Razem z mężem bardzo polecamy Michała. Chcieliśmy mieć pewność, że będziemy zadowoleni z naszych zdjęć ze ślubu, wesela i sesji - i dokładnie tak było. Wiedzieliśmy, że możemy w tej kwestii zaufać Michałowi; podczas przyjęcia nie dało się odczuć, że jest się fotografowanym a zdjęcia wyszły piękne i bardzo prawdziwe. Natomiast podczas sesji Michał pomógł nam zaprezentować się jak najlepiej i od początku wprowadził luźną atmosferę.

Michał
23-12-2022

Dzięki Ola! Wspominam cudownie Wasze wesele w Zamku Gutów! :-)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wieruszów
Data dodania: 23-12-2022

Wybraliśmy Michała po zdjęciach innych par, które nas zachwyciły ale to co stworzył dla nas przeszło nasze oczekiwania. Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu, współpraca z nim to przyjemność. Polecamy serdecznie :)

Michał
23-12-2022

Ach ten pierwszy taniec i jesienny plener! Dzięki wspaniałe wesele! :-)

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2021
Wieruszów
Data dodania: 23-12-2022

Wybierając fotografa na nasz ślub nie mieliśmy wątpliwości, że to będzie właśnie Michał. Zdjęcia są przepiękne! Wyjazd plenerowy do Krakowa przerósł nasze oczekiwania. Wszystkie najpiękniejsze momenty zostały uwiecznione na fotografiach.Po odebraniu albumu ze zdjęciami z wesela oraz pleneru jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Będziemy wracać do zdjęć na pewno nie raz. Michał to najlepszy fotograf jakiego znam, a jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie!

Michał
23-12-2022

Weronika to było szalone wesele i cudowny plener w Krakowie! Pozdrowienia! :-)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Czajków
Data dodania: 23-12-2022

Od momentu planowania ślubu wiedzieliśmy że na Michale i Martynie nie zawiedziemy się. Lepiej wybrać nie mogliśmy kto uwieczni najważniejsze chwile w naszym życiu. Zdjęcia piękne! Dziękujemy bardzo!

Michał
23-12-2022

Dzięki Patrycja, to był wspaniały czas z Wami! 🥰

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Michał Szczepański
Adres: Baranów, ul. Leśna 16, 63-604, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 18:00 Wt: 08:00 - 18:00 Śr: 08:00 - 18:00 Cz: 08:00 - 18:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: 08:00 - 18:00 Nd: nieczynne
504-017...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5662
Zadzwoń
504-017...
Napisz

Popularne miasta w okolicy