NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem - film 1 NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem - film 1
Pokaż kolejny film

NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem id:38952

od 3500 do 6000 zł / film
Warszawa, mazowieckie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
795-628...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

No Other Studio - naturalnie, subtelnie, zaskakująco i z klimatem. Do tej pory zajmowaliśmy się tylko filmowaniem, ale od przyszłego roku dajemy możliwość rozszerzenia pakietu o fotografie ślubną.

KIM JESTEŚMY:
Małgosia - fotograf. Artystyczna dusza, która w wolnych chwilach piecze cudowne torty i ciasta.
Przemek - filmowiec. Fan kolarstwa górskiego i Formuły 1.
Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwójki cudownych córeczek. Nie ma czasu na nudę ;)

NASZA FILOZOFIA:
Inspirują nas ludzkie historie: małe i duże, te zwyczajne i zupełnie wyjątkowe. W dniu ślubu chcemy być Waszymi towarzyszami, subiektywnymi narratorami Waszej opowieści. Nasz styl opiera się na dyskrecji - wtedy kiedy trzeba jesteśmy blisko was (np. podczas przygotowań czy sesji plenerowej), natomiast przez większość czasu działamy tak, żebyście zarówno wy jak i goście nie czuli się przytłoczeni obecnością kamery i aparatu.

CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE:
Dobry kadr, światło i uchwycenie emocji - uważamy że te trzy czynniki są najważniejsze do stworzenia świetnego reportażu. Kolejnym etapem którego już nie widzicie, ale który ma ogromny wpływ na jakość materiału który otrzymujecie jest skrupulatna selekcja materiału i umiejętne poprowadzenie historii. Pamiętajcie także że nasza praca w dniu ślubu dopiero się zaczyna. Później są to dziesiątki godzin spędzone na selekcji, obróbce, korekcie kolorów, obróbce dźwięku, renderach i uploadzie na serwery.

FILM ŚLUBNY:
Chcemy aby nasze filmy, wyglądały dobrze nawet za 10 czy 20 lat. Nie ulegamy jednosezonowym trendom w montażu video i nie wykorzystujemy rożnych dziwacznych efektów, które ocierają się o kicz. Zapytaj o przesłanie dłuższego reportażu filmowego i zobacz jak dobrze może wyglądać twój ślub!

SPRZĘT:
Jeśli chodzi o sprzęt - wszystko co używamy pochodzi z górnej półki i opiera się na pełnoklatkowym systemie Sony. Nie będziemy się rozpisywać dokładnie co mamy i ile to kosztowało, bo tak naprawdę sprzęt nie jest najważniejszy. Prawie każdy filmowiec czy fotograf w tych czasach dysponuje doskonałym sprzętem, a tylko nieliczni umieją go wykorzystać w pełni.
Dysponujemy także dronem, więc jeśli tylko czas i warunki pogodowe pozwalają to wykonujemy ujęcia miejsca przyjęcia/sali weselnej czy kościoła.
Mamy także profesjonalny zestaw lamp typu fresnel do oświetlenia parkietu, których używamy w zależności od warunków jakie panują na sali weselnej.

JAK DOSTARCZAMY MATERIAŁY:
Film otrzymujecie w jakości 4K na serwerze vimeo - link aktywny jest bezterminowo, więc w każdej chwili możecie podzielić się filmem z rodziną i przyjaciółmi.
Zdjęcia otrzymacie w galerii internetowej z możliwością pobrania ich na dysk twardy.
Możecie także to wszystko otrzymać na spersonalizowanym pendrivie.

CZAS PRACY:
Standardowo pracujemy do godziny 23:00, ponieważ kilkuletnie doświadczenie pokazało, że do tego czasu spokojnie można zebrać mnóstwo materiału do wykonania świetnego reportażu. Nasza obecność do końca oczepin w większości przypadków jest po prostu zbędna (poza tym coraz częściej na weselach nie ma oczepin lub ograniczają się do symbolicznego rzutu welonem/bukietem i muchą).

ZAKRES OFERTY:
Co do zakresu oferty: do wyboru jest opcja samego filmowania lub pakiet film + zdjęcia. W zapytaniu daj znać jaki zakres oferty Cię interesuje.

KOSZTY DOJAZDU I NOCLEGU:
Do 100km od Kielc - dojazd gratis. Powyżej tej odległości koszty ustalane są indywidualnie.

KONTAKT:
Jeśli chcecie abyśmy opowiedzieli Waszą historie, napisz do nas. Jesteśmy z Kielc, a głównie działamy w województwach Mazowieckim, Małopolskim, Śląskim oraz Świętokrzyskim (jeśli trzeba dojedziemy w każdy zakątek kraju).

Przemek i Małgosia
NO OTHER STUDIO

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (35)
NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 1
NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 2 NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 3 NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 4 NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 5
NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 35

Oferta NO OTHER STUDIO - filmy ślubne z klimatem

Oferta 2023-2024

od 3500 do 6000zł/ film

Oferujemy film ślubny i fotografie w jednym miejscu (istnieje możliwość wybrania jednej usługi).

Ceny za reportaże ślubne kształtują się w granicach:
FILM: 3500 - 6500zł
FOTOGRAFIA: 3000 - 4000zł

Zapytaj o przesłanie pełnej oferty :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dbałość o szczegóły podczas montażu wyróżnia nas spośród innych. Spędzamy dłuuuugie godziny zanim para młoda otrzyma gotowy produkt w postaci zdjęc i filmu ślubnego. Dodatkowo oferujemy filmy w jakości 4K w standardzie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

FILM: Oferta filmowa składa się z 3 pakietów, różniących się długością filmu i klipu. Zawierają one wykonanie filmu ślubnego przy pomocy 1 operatora (2 kamery), ujęcia z drona, mini plener w dniu ślubu, teledysk ślubny oraz film główny o długości od 10 do 35 minut. Istnieje możliwość rozbudowania każdego z pakietów o opcje dodatkowe jak np.: sesja plenerowa w innym dniu,, podziękowania dla rodziców, jakość 4K, surowy materiał i inne.
FOTOGRAFIA: 2 pakiety o różnej ilości zdjęć do oddania i innym czasie pracy (do godziny 23:00 lub do końca oczepin).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo pracujemy do godziny 23:00. W pakiecie premium zostajemy do końca oczepin (max do godziny 1:00).

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy pasjonatami fotografii, co po kilku latach przerodziło się w pasje do filmowania. Uwielbiamy uwieczniać emocje: wzruszające momenty, łzy, radość i wiele innych wyjątkowych chwil towarzyszących parze młodej i ich gościom w dniu ślubu. Dodatkowo wybierając usługę filmowania i fotografii macie pewność doskonałej współpracy pomiędzy fotografem i filmowcem.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowym systemie Sony A7III i A7SIII. Dźwięk nagrywamy profesjonalnymi rejestratorami dźwięku marki Tascam oraz Zoom. Posiadamy także własne oświetlenie typu fresnel, którego używamy w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Cały czas odświeżamy bazę sprzętową, aby dostarczać filmy i zdjęcia w jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Przemek (nasz filmowiec) jest sprzętowym freakiem, więc trzymamy rękę na pulsie odnośnie nowości sprzętowych ;)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jakość wymaga czasu - w większości przypadków czas oczekiwania wynosi maksymalnie 120 dni roboczych. Bardzo dużo pracy poświęcamy postprodukcji aby wyciągnąć z materiałów to co najlepsze. Śluby z początku sezonu (kwiecień, maj) oddajemy stosunkowo szybko, natomiast na materiał ze ślubów z końcówki sezonu (wrzesień-październik) trzeba poczekać nieco dłużej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

FILM: Gotowe filmy udostępniamy na platformie Vimeo. Przez to w każdej chwili macie dostęp do filmu i możecie się nim pochwalić rodzinie czy znajomym. Linki są aktualne cały czas - nie usuwam materiałów z serwera, więc nawet długi czas po ślubie, będziecie go mieli zawsze na "wyciągnięcie smartfona". Istnieje możliwość pobrania materiałów video prosto z vimeo.
ZDJECIA: Otrzymujecie link do internetowej galerii ważnej przez minimum 6 msc (zdjęcia można pobrać bezpośrednio ze strony).

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Za rok 2020 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za najlepszy debiut roku w konkursie zorganizowanym przez WEVA (Worldwide Event Videographers Asociation).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

15 lat temu. Jako że od zawsze jeżdżę na rowerze górskim, wszystko zaczęło się od filmików rowerowych nagrywanych z lokalną ekipą. Do tej pory można je znaleźć na Youtube :D

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Małgosia pasjonuje się fotografią od około 7 lat. Droga jaką przeszła od amatora do profesjonalnego fotografa jest fascynująca!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bycie zależnym tylko od siebie. Wspaniałe pary młode na jakie trafiamy. Praca w branży miłości :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Realizując ślub nie mamy wpływu na to jakie warunki zastaniemy w kościele, czy podczas przyjęcia weselnego. Czasem nagrywamy w pomieszczeniach w których jest bardzo ciemno, co wymaga użycia jasnych obiektywów oraz aparatów o doskonałej światłoczułości. Mając najlepszej klasy sprzęt oraz własne oświetlenie, jesteśmy przygotowany na każdą ewentualność.

Jak ubieramy się na wesele?

Przede wszystkim schludnie, elegancko ale i wygodnie - spodnie w kant, eleganckie buty, koszula, marynarka.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadam akredytacje wydaną przez kurie diecezjalną, umożliwiającą nagrywanie w miejscach sakralnych na terenie całej Polski.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracuje dyskretnie. Dokumentuje, nie przeszkadzam. Sugeruję, nie reżyseruje - wyjątkiem są sesje plenerowe - tutaj pozwalam sobie na więcej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji oferty specjalnie dla waszych potrzeb.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Po pierwsze mam jasne obiektywy i pełnoklatkową matryce w aparacie plus własne oświetlenie, które w razie potrzeby używam.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście - tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z wielką ochotą zabiorę was do Włoch, czy w inne miejsce Europy na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Nasze pasje.

Od wielu wielu lat kolarstwo górskie w bardziej ekstremalnych odmianach, zimą narty. Oprócz tego jestem wielkim fanem Formuły 1.

Ciekawostki na nasz temat.

Rzuciłem prace w korpo, aby zająć się filmami ślubnymi. Prywatnie jestem ojcem dwóch wspaniałych córeczek. Oprócz tego uwielbiam słodycze, a czekoladę w szczególności ;)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo młodych ludzi, dobry zespół lub DJ, zaplanujcie wszystko tak jak uważacie - nie słuchajcie rodziców i zaufajcie sobie.

Opinie NO OTHER STUDIO - filmy ślubne z klimatem (13)

NO OTHER STUDIO | film ślubny z klimatem id:38952
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 13 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2021
Kielce
Data dodania: 22-12-2021

Cudowny film! Wspaniała współpraca z Przemkiem!
Nie mieliśmy żadnych wymagań co do filmu a jednak spełnił nasze oczekiwania w 100% :)
Realizacja na najwyższym poziomie - po prostu profesjonalista w każdym calu :)
Polecam każdemu, kto chce mieć przepiękną, niezapomnianą pamiątkę ze swojego ślubu! :)

Pozdrawiamy, Julita, Daniel i Gaja :)

Przemek
23-12-2021

Dziękuje za opinie! :)

Agata Miłek
Agata Miłek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 24-11-2021

Dziękujemy za wspaniała współpracę i przepiękny film. Nie możemy się go naoglądać jest tak wspaniałe zmontowany. Współpraca z Przemkiem to czysta przyjemność. Polecamy z całego serca 😁

Przemek
23-12-2021

Wielkie dzięki! :)

Adrian
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ochotnica Dolna
Data dodania: 16-11-2021

Współpraca z Przemkiem to czysta przyjemność. Jak dostaliśmy materiały to nie mogliśmy się naoglądać. Wiedzieliśmy, że decydujemy się na profesjonalistę, ale to co zrobił przeszło najśmielsze oczekiwania. Piszę to z czystym sumieniem i polecam każdemu komu zależy na wspaniałej pamiątce. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń :). Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy !!

Aneta & Adrian

Przemek
23-12-2021

Wielkie dzięki za współpracę! :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Milówka
Data dodania: 10-01-2021

Absolutny Mistrz filmowania !

Przed ślubem zostaliśmy poproszeni o przygotowanie skróconego harmonogramu ślubu i wesela, co bardzo profesjonalnie pozwoliło w najpiękniejszym dniu zachować wszystkim spokój.

Na Naszym ślubie i weselu było dwóch kamerzystów, którzy w pełni wykorzystali każdą minutę skrzętnie zbierając materiał, przy zachowaniu 100% dyskrecji.
Materiał wykonany przez No Other Studio z drona fantastycznie oddał piękno Naszego miejsca na ziemi.

Jeśli chodzi o montaż to przyznam szczerze, że nie ma tam ani jednej przypadkowej sceny. Bez Naszych podpowiedzi zostały fantastycznie sklejone momenty, które wywoływały Nasze największe wzruszenia i radości.
Film ze smakiem wyraża kwintesencję tego, co działo się w ten dzień oraz jest oglądany z radością i zaciekawieniem każdej następnej chwili. Sceny filmu są również co do sekundy zgrane z podkładem muzycznym co tylko daje do myślenia ile to może zająć czasu.

Jeśli chodzi o Właściciela No Other czyli Przemka to jest to Gość, który poważnie podchodzi do tej pracy. Nie było najmniejszych problemów przy podpisaniu umowy, czy w późniejszych zalatwieniach. Dodatkowo był otwarty na wszystkie Nasze pomysły i szaleństwa podkreślając, że jest to Nasz dzień. Był bardzo przygotowany zarówno w dzień ślubu jak i podczas sesji plenerowych, które realizował. Na koniec było widać też jak wiele pracy włożył w montaż.

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy z całego serca ❤️

Przemek
11-01-2021

Dzięki Ola :)

K
Kasia i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2020
Kielce
Data dodania: 30-12-2020

Jeszcze raz dziękujemy za współpracę - efekt końcowy jest wspaniały! Piękny montaż, fajne podkłady muzyczne i mnóstwo emocji zawartych w filmie. Wracamy do nich bez przerwy😊 Z całego serca polecamy No Other Studio 😊

Przemek
08-01-2021

Dziękuję :)

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Warszawa
Data dodania: 22-12-2020

Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm i mnóstwo serca włożone w pracę nad filmem. Przemek zawarł w nim wszystkie najważniejsze momenty i to w jakim stylu! Przepiękna pamiątka na całe życie. Bardzo dziękujemy! ❤❤❤

Przemek
08-01-2021

Dziękuję :)

O
Oliwia i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Piaseczno
Data dodania: 19-12-2020

Z całego serca polecamy No Other Studio! 😊 Film z wesela wyszedł rewelacyjnie! Był to dla nas bardzo ważny dzień, przepełniony emocjami: były zarówno łzy jak i radość - film który otrzymaliśmy w 100% oddaje te uczucia. Niesztampowy montaż, piękne kadry i ujęcia z drona - oglądaniu nie było końca, cała rodzina zachwycona! Jakość filmu jest zachwycająca, długość idealna (nie tak jak filmy z poprzedniej epoki), a sam Przemek w trakcie wesela był niezauważalny. Jesteśmy naszym filmem zachwyceni i na pewno często będziemy do niego wracać :)

Przemek
08-01-2021

Dziękuje za współpracę!

M
Marlena i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Kraków
Data dodania: 18-12-2020

Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, już od momentu wysłania zapytania. Przemek na wstępie wszystko nam wyjaśnił i rzetelnie odpowiedział na każde pytanie dotyczące filmu. Dzięki jego sugestiom, mamy świetny 30 minutowy film, a na początku myśleliśmy że film ślubny musi trwać minimum 90 minut. Od początku wiedzieliśmy, że trafiliśmy w ręce profesjonalisty. W dniu wesela pełna klasa, bardzo przydatne wskazówki podczas przygotowań i wprowadzenie przyjaznej i luźnej atmosfery, a przez resztę dnia bardzo dyskretna praca. Podczas sesji w dniu ślubu, Przemek super nas poprowadził, dzięki czemu mamy genialne ujęcia o zachodzie słońca. Nawet nasz fotograf wspominał, że życzyłby sobie za każdym razem takiej współpracy z kamerzystą. Efektem końcowym był film i trailer, które ujęły nasze serca. Przemek wyłapał emocje i radość, towarzyszące nam w dniu ślubu i stworzył wokół nich historie, którą obejrzeliśmy już chyba z 30 razy. Ujęcia w filmie to majstersztyk - niby oglądając portfolio, spodziewaliśmy się dobrego poziomu, ale efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim i jeszcze raz serdecznie dziękujemy 😊

Przemek
19-12-2020

Dziękuje za opinie i świetną współpracę :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt NO OTHER STUDIO - filmy ślubne z klimatem

Nazwa firmy: NO OTHER STUDIO - filmy ślubne z klimatem
Imię: Przemek 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
795-628...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9561
Zadzwoń
795-628...
Napisz

Popularne miasta w okolicy