Zobacz zdjęcia (17)
AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 1
AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 2 AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 3 AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 4 AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 5
AC. Events & Weddings, Łódź - zdjęcie 6
1 / 17

AC. Events & Weddings id:54409

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-425...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Planujecie ślub i wesele, ale nie wiecie od czego zacząć? A może doskonale wiecie, ale okazuje się, że nie macie do tego głowy i czasu?

Jestem tutaj po to, aby zdjąć z Was cały ten stres i pomóc w zorganizowaniu Waszego dnia marzeń.

Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem oraz Event Menagerem. W branży eventowej obracam się od wielu lat. Potrafię wysłuchać i wczuć się w oczekiwania Pary Młodej. Skupiam się na Waszych marzeniach i pomysłach, a potem tworzę konkretny projekt. Współpracuję z doświadczonymi oraz najlepszymi firmami i sprawdzonymi usługodawcami na terenie całego kraju, na których można polegać.

Zajmuję się kompleksową organizacją przyjęć, imprez, eventów. Chętnie otoczę Was opieką od A do Z i sprawię, aby ten dzień był wyjątkowy. W moim słowniku nie ma stwierdzenia
,,nie da się" Wszystko się da, to tylko kwestia czasu. ;)

Najpiękniejsze jest usłyszeć od Pary Młodej „jak dobrze, że jesteś ! "

Każda Para Młoda jest inna i każda ceremonia jest niepowtarzalna. Każda oferta jest szyta na miarę pod każdego z Was. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największą starannością.
Oferuję usługi w zakresie :
- kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
- koordynacja dnia uroczystości,
- konsultacje ślubne,
- organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego,
- organizacja podróży poślubnej
- organizacja przyjęć okolicznościowych.
- kompleksowa organizacja eventów
- organizacja sesji zdjęciowych

Pracuje na terenie Łodzi, Warszawy, Krakowa, Katowic, Kielc oraz Poznania. Jednak nie ma żadnego problemu z dojazdem w dowolne inne miejsce :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda oferta organizacji ślubu, wesela oraz każdego eventu zostaje zaprojektowana na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań . Pracuję ściśle z określonym przez Was budżetem. Oferta jest indywidualna i uwzględnia to, czego oczekujecie.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne ( z możliwością spotkania online ) polega na poznaniu się nawzajem i określeniu wizji ślubu i wszelkich oczekiwań. Następnie, w ciągu 4-5 dni roboczych, przygotowuję ofertę i Para Młoda decyduje czy nawiązujemy współpracę. Każde kolejne spotkanie odbywa się w miłej atmosferze w zależności również od potrzeb Pary Młodej. To Wasz dzień i wszystko musi być perfekcyjne, jesteście głównymi bohaterami tego pięknego dnia. :) Jestem do pełnej dyspozycji Pary Młodej. Moja dostępność dla nich to 24 godziny na dobę wszystko po to, aby w każdej minucie czuli się bezpieczni i mogli liczyć na moje wsparcie. Od samego początku do samego końca jestem w stałym kontakcie z młodymi. W każdej chwili możemy się spotkać i porozmawiać o etapach przygotowań. Odpowiem na każde pytanie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Oczekują wysokiej jakości usług, potwierdzonej licznymi recenzjami, jak i długiej obecności na rynku i znajomości trendów panujących w tej branży.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy kto chce, by dzień jego ślubu był niezapomniany, a przygotowania do niego wiązały się z przyjemnymi emocjami, a nie stresem.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Idealnym terminem jest rok przed planowaną uroczystością, tak, abyśmy mogli wszystko na spokojnie przygotować, jednak jeśli planujecie ślub szybciej, również służę pomocą. Gwarantuję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik :)

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście, że tak. Nie stanowi to żadnego problemu. Wesela plenerowe mają indywidualny klimat, jest to coś innego niż klasyczne wesele na sali. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie :)

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja rozpoczyna się już na 2 miesiące przed weselem. Na 2 tygodnie przed ślubem dopinam wszystkie szczegóły, a w dniu przyjęcia jestem z Parą od wczesnych godzin porannych do godziny 4 nad ranem.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Kontaktujemy się poprzez wszystkie dostępne kanały meilowo, video konferencje, rozmowy telefoniczne.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Oczywiście, że tak. Zajmuję się kompleksową organizacją każdego rodzaju imprezy tych mniejszych jak i tych na szeroką skalę :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Zza granicy, ale też sama staram się kreować te inspiracje na podstawie doświadczenia w branży, oraz własnych kontaktach, które często przydają się podczas organizacji.

Opinie AC. Events & Weddings (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt AC. Events & Weddings

Nazwa firmy: AC. Events & Weddings
Imię i nazwisko: Anna Ciarkowska
Adres: Łódź, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 22:00 Wt: 10:00 - 22:00 Śr: 10:00 - 22:00 Cz: 10:00 - 22:00 Pt: 10:00 - 22:00 Sb: 10:00 - 22:00 Nd: 10:00 - 22:00
791-425...
liczba odwiedzin: 43
Zadzwoń
791-425...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie