Zobacz zdjęcia (5)
Adam Tomasik, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Adam Tomasik, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Adam Tomasik, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Adam Tomasik, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Adam Tomasik, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Adam Tomasik id:16005

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Profesjonalna fotografia ślubna – wolne terminy na 2017 rok.Nazywam się Adam Tomasik i zajmuję się fotografią ślubną już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowałem kilkadziesiąt reportaży ślubnych dla moich klientów. Mieszkam w Bydgoszczy, działam głównie w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim i wielkopolskim jednakże jak zajdzie taka potrzeba dojadę w każde miejsce.

Posiadam ważną akredytację kościelną zezwalającą na fotografowanie uroczystości ślubnej w kościele.

Na samym ślubie zawsze staram się być dyskretny, aby nie przeszkadzać w ceremonii. Dzięki dobrej klasie obiektywów podczas ceremonii ślubnej praktycznie nie używam lampy błyskowej, aby nie rozpraszać zarówno pary młodej jak i gości.

Zawsze staram się fotografować trochę z boku, aby uchwycić ciekawe i najważniejsze momenty uroczystości a jednocześnie by nie wyglądały one na sztucznie ustawiane. Plener zazwyczaj odbywa się innego dnia niż sama uroczystość ślubna. Jeżeli państwo młodzi wyrażą chęć na plener możemy jechać nad morze czy inne ciekawe miejsca. Zazwyczaj efektem końcowym mojej pracy jest profesjonalna fotoksiążka obita w skórę ekologiczną oraz obrobione zdjęcia na płycie CD lub pendrive.

Zapraszam też na spotkanie gdzie można zobaczyć całe przykładowe albumy, które wykonałem dla moich klientów.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Adam Tomasik id:16005
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Irek
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2016
Bydgoszcz
Data dodania: 01-03-2017

Dziękujemy bardzo za wspaniałe zdjęcia. Polecamy Pana Adama z całego serca. Fotografie ślubne wyszły super i będą wspaniałą pamiątką.

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1692

Popularne miasta w okolicy