




Agencja Clou Events & Weddings - Organizacja butikowych przyjęć id:54635
O nas
Agencja Clou Events & Weddings jest certyfikowaną agencją weddingowo-eventową. Została ona założona z pasji do celebracji życia i przede wszystkim z pasji do ludzi. Misją agencji jest tworzenie niezapomnianych butikowych przyjęć weselnych i okolicznościowych, a co za tym idzie, tworzenie wyjątkowych emocji i wspomnień, które pozostaną na lata. Agencja Clou dba również o zapewnienie poczucia spójności Waszych przyjęć, spójności Waszych oczekiwań z rzeczywistością oraz spójności każdego detalu z zakładaną koncepcją.
Agencję tworzę ja, Aleksandra Januszewska, jestem certyfikowanym "Master of Wedding Planner & Wedding Manager" a Moją misją jest sprawienie, aby clou waszego przyjęcia była radość, miłość i szczęście, a nie stres.
W tym miejscu pragnę podziękować za zainteresowanie moją ofertą oraz złożyć serdeczne gratulację z okazji podjęcia decyzji o zaręczynach.
CIESZCIE SIĘ TYM CZASEM, A JA ZADBAM O SZCZEGÓŁY!
JAK PRACUJĘ?
KROK 1.
NAPISZ LUB ZADZWOŃ, aby sprawdzić dostępność terminu.
KROK 2.
SPOTKAJMY SIĘ online lub w wybranym miejscu, abym mogła poznać Wasze potrzeby i oczekiwania.
KROK 3.
OFERTA - Wysyłam spersonalizowaną ofertę, która zawiera zakres moich obowiązków, harmonogram zadań oraz wstępny kosztorys uroczystości.
KROK 4.
UMOWA - Podpisujemy umowę i zdejmuję z Ciebie ciężar przygotowań do wymarzonego przyjęcia.
PAKIETY DO WYBORU:
Pakiet PLATYNOWY
- Kompleksowa organizacja i koordynacja ślubu i przyjęcia weselnego
Pakiet ZŁOTY
- Częściowa organizacja i koordynacja ślubu i przyjęcia weselnego
Pakiet SREBRNY
- Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego
Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDE WASZE MARZENIE, WYCENIAMY INDYWIDUALNIE WASZE POTRZEBY!
Agencja Clou Events & Weddings zajmuje się również:
- organizacją przyjęć urodzinowych,
- organizacją zaręczyn,
- organizacją przyjęć tematycznych,
- organizacją wieczorów panieńskich,
- organizacją spotkań integracyjnych/firmowych.
O WIĘCEJ DOPYTAJ!
Fot. - Nina Skwira
Fot. - Anna Jadusińska Fotografia
Film - Flashback Art
Poznajmy się
Tak wygląda nasza praca
- Ukończony kurs „Błyskotliwa kariera Wedding Plannera” - Akademia Pani Spinki, zdobyty tytuł „Master of Wedding Planner & Wedding Manager”,
- Ukończony kurs „Negocjacje w Biznesie” – Design and Business Magdalena Sadowska-Pawlak,
- Ukończone studia na kierunku "Psychologia w biznesie" o specjalizacji "Psychologia Menadżera".
Tego nie dowiecie się nigdzie indziej
- Nowoczesny,
- klasyczny,
- glamour,
- elegancki,
- a przede wszystkim BUTIKOWY i NIEBANALNY.
Dobry konsultant ślubny jest przede wszystkim dobrym psychologiem.
Nasze pasje.Moja największa pasja poza ślubami i psychologią to MOTORYZACJA! :)
Byłem pełen obaw, rozpoczynając przygodę z Wedding Plannerem. Chciałem, aby moje zaręczyny były jedyne w swoim rodzaju. Do końca nie wierzyłem, że będzie tak, jak ustaliliśmy. Pomysły były szalone, praktycznie nie do zrealizowania - tak mi się przynajmniej wydawało. Efekt końcowy mnie rozłożył na łopatki, nie mówiąc o narzeczonej, która nie kryła łez szczęścia ! :) właśnie taki skutek chce osiągnąć każdy facet na moim miejscu. Pani Ola oferowała się również jako organizator innych ciekawych imprez rodzinnych, wiec zostajemy na pewno w stałym kontakcie. Pełna profeska, słowa uznania 👏🏻