Zobacz zdjęcia (4)
Vesper Weddings | Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych, Częstochowa - zdjęcie 1
Vesper Weddings | Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych, Częstochowa - zdjęcie 2 Vesper Weddings | Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych, Częstochowa - zdjęcie 3 Vesper Weddings | Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych, Częstochowa - zdjęcie 4
1 / 4

Vesper Weddings | Profesjonalna organizacja przyjęć ślubnych id:52648

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
694-690...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Witajcie,
Nazywam się Monika Tomczak i jestem certyfikowaną wedding plannerką z certyfikatem akademii, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Marka Vesper Weddings jest połączeniem mojej wielkiej pasji do organizacji i zamiłowania do tematyki ślubnej. Umiejętności potrzebne do zawodu konsultantki ślubnej zdobyłam w pracy w marketingu, w której koordynowałam projekty marketingowe znanych marek i organizowałam duże eventy branżowe. Profesjonalizm i dokładność to cechy, które towarzyszą mi w zawodzie wedding plannerki na co dzień.

Jestem entuzjastką przyjęć ślubnych pełnych pięknych emocji i niewymuszonej elegancji. Wyznaję zasadę, że to szczegóły i detale świadczą o spójnej, dopasowanej całości.

Dzięki współpracy z Vesper Weddings zyskacie czas, spokój, wsparcie na każdym etapie przygotowań i rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb.
Zajmujemy się kompleksową i częściową organizacją wesel, koordynacją dnia ślubu, organizacją wesel plenerowych, wesel międzynarodowych i za granicą, a także organizujemy kreatywne wieczory panieńskie. Działamy na terenie całej Polski.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Monika Tomczak
Adres: Częstochowa, , 42-200, woj. śląskie
694-690...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 616
Zadzwoń
694-690...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie