Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Agencja ślubna Wesela360, Paniówki - zdjęcie 1
Agencja ślubna Wesela360, Paniówki - zdjęcie 2 Agencja ślubna Wesela360, Paniówki - zdjęcie 3 Agencja ślubna Wesela360, Paniówki - zdjęcie 4 Agencja ślubna Wesela360, Paniówki - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja ślubna Wesela360 id:18227

Paniówki, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Agencja ślubna Wesela360 działa na rynku ślubnym od 2006 roku. Mamy za sobą wiele udanych realizacji. Zorganizujemy każdy ślub oraz wesele Działamy w imieniu naszych klientów, negocjując ceny, dbając o jakość usług, stawiamy na indywidualizm, dbamy o najmniejsze drobiazgi, posiadamy wieloletnie doświadczenie, oszczędzamy Wasze pieniądze, czas oraz nerwy. Współpracujemy z najlepszymi, interesuje nas wszystko, co związane jest z Waszym ślubem. By uzyskać jak najwięcej informacji, przygotowaliśmy dla Was specjalną ankietę przedślubną. Jej wypełnienie pozwoli nam poznać zarówno Wasze oczekiwania, jak i indywidualne życzenia związane z organizacją wesela.

Poniżej przedstawiamy nasze pakiety.

Pakiet 360

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, wyboru motywu przewodniego oraz wszystkich podwykonawców. Pełna opieka nad Parą Młodą, wraz z profesjonalną koordynacją uroczystości od jej początku, aż do samego końca.

- Pełna organizacja całej imprezy
- Wybór domu weselnego
- Indywidualny motyw przewodni wesela
- Dobór zespołu/DJ-a/wodzireja
- Dobór atrakcji weselnych
- Zorganizowanie transportu
- Troskliwa opieka nad Parą Młodą

Pakiet 180

Częściowa organizacja ślubu i wesela. Pakiet przeznaczony jest dla Par, które znalazły już miejsce na swoją uroczystość weselną, ale chciałyby skorzystać z naszej pomocy przy dalszych czynnościach organizacyjnych ślubu i wesela.

- Indywidualny motyw przewodni
- Dobór zespołu/DJ-a/wodzireja/atrakcji weselnych
- Zorganizowanie transportu
- Dobór dekoracji

Pakiet 90

Pojedyncze usługi związane z organizacją ślubu i wesela. Pakiet przeznaczony jest dla Par, którym brakuje już tylko kilku elementów dopełniających organizację ich uroczystości.

W naszej ofercie oprócz organizacji ślubu posiadamy także:
- Dekoracja światłem
- Samochody do ślubu
- Transport Gości

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Paniówki, , 44-177, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1441

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie