Agencja ślubna Wesela360 id:18227

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Paniówki, śląskie
Data dodania: 13-01-2016
Liczba odwiedzin: 749

Oferta Konsultant ślubny Paniówki

Agencja ślubna Wesela360 działa na rynku ślubnym od 2006 roku. Mamy za sobą wiele udanych realizacji. Zorganizujemy każdy ślub oraz wesele Działamy w imieniu naszych klientów, negocjując ceny, dbając o jakość usług, stawiamy na indywidualizm, dbamy o najmniejsze drobiazgi, posiadamy wieloletnie doświadczenie, oszczędzamy Wasze pieniądze, czas oraz nerwy. Współpracujemy z najlepszymi, interesuje nas wszystko, co związane jest z Waszym ślubem. By uzyskać jak najwięcej informacji, przygotowaliśmy dla Was specjalną ankietę przedślubną. Jej wypełnienie pozwoli nam poznać zarówno Wasze oczekiwania, jak i indywidualne życzenia związane z organizacją wesela.

Poniżej przedstawiamy nasze pakiety.

Pakiet 360

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, wyboru motywu przewodniego oraz wszystkich podwykonawców. Pełna opieka nad Parą Młodą, wraz z profesjonalną koordynacją uroczystości od jej początku, aż do samego końca.

- Pełna organizacja całej imprezy
- Wybór domu weselnego
- Indywidualny motyw przewodni wesela
- Dobór zespołu/DJ-a/wodzireja
- Dobór atrakcji weselnych
- Zorganizowanie transportu
- Troskliwa opieka nad Parą Młodą

Pakiet 180

Częściowa organizacja ślubu i wesela. Pakiet przeznaczony jest dla Par, które znalazły już miejsce na swoją uroczystość weselną, ale chciałyby skorzystać z naszej pomocy przy dalszych czynnościach organizacyjnych ślubu i wesela.

- Indywidualny motyw przewodni
- Dobór zespołu/DJ-a/wodzireja/atrakcji weselnych
- Zorganizowanie transportu
- Dobór dekoracji

Pakiet 90

Pojedyncze usługi związane z organizacją ślubu i wesela. Pakiet przeznaczony jest dla Par, którym brakuje już tylko kilku elementów dopełniających organizację ich uroczystości.

W naszej ofercie oprócz organizacji ślubu posiadamy także:
- Dekoracja światłem
- Samochody do ślubu
- Transport Gości

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Agencja ślubna Wesela360 Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.