Albert Guz Fotografia id:18153

Oferta
Dodaj do plannera

Na zdjęciach staram się uchwycić ulotne chwile, emocje zarówno Młodej Pary jak i Jej rodziny, przyjaciół. Nie zapominam też o zdjęciach które po latach para ślubna będzie bardzo cenić, mam na myśli wspólne zdjęcia z gośćmi i rodziną. W mojej pracy cenie sobie poczucie estetyki i dyskrecję.
Uważam, że nawet osoba która nie cierpi zdjęć może mieć piękną pamiątkę. Słucham Państwa uwag odnośnie pomysłów i stylu w jakim chcecie zdjęcia. W razie potrzeby zmieniam ustawienie, pozy, światło. Nawet jeśli para ślubna ma obawy, że jest niefotogenicza, to dobry fotograf potrafi ukazać każdego w dobrym świetle. Unikam stylu z lat fotografów PRL-u, dobre zdjęcia da się wykonać tylko wtedy, gdy para ślubna zapomni, że jest z nimi fotograf.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / dzień

Standardowy pakiet śłubny: czas pracy od przygotowań w domu (ok godz 13) do końca oczepin na weselu (max do 1) • Sesja plenerowa w innym dniu niż dzień ślubu 4-5 godzin (możliwe dalsze sesje wyjazdowe) • 600-700 zdjęć w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości – z tego 250 które są poddane dodatkowej autorskiej obróbce, retuszowi i są mają za zadanie stworzyć historię ślubną • Galeria zdjęć na mojej stronie zabezpieczona hasłem

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Albert Guz Fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-776
Data dodania: 09-01-2016
Liczba odwiedzin: 165

Polecamy

Nowe ogłoszenia