ALCOMFilm Wideofilmowanie 4K Dron Fotografia Limuzyna Najwyższa jakość id:13622

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
ALCOMFilm Wideofilmowanie 4K Dron Fotografia Limuzyna Najwyższa jakość

Ostatnio widziany 24-04-2018
602-768...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 03-12-2014
Liczba odwiedzin: 570

Oferta

REPORTAŻ ŚLUBNY TO FILM SZCZEGÓLNY, SZCZEGÓLNY … JAK CHWILE KTÓRE CHCEMY DLA WAS UWIECZNIĆ!
Klientów zamawiających u nas kamerzystów i fotografa w opcji „LUX” możemy zawieźć do Ślubu naszym BMW 750i za darmo!!!

Filmowanie lustrzankami DSLR, kamerami Ultra Full HD (4K), kamerami Full HD, ujęcia z profesjonalnego drona, Steadycam i krany kamerowe na Waszym Weselu.
to wszystko jest możliwe gdy skorzystacie z naszych usług. Coś jeszcze? TAK … możemy Was zawieźć do Ślubu naszym BMW 750.

Jesteśmy najstarszą firmą branży Wideofilmowanie w Łodzi. Działamy od 1987 roku. Mamy na swoim koncie ponad 2.000 zrealizowanych Ślubów, 160 Studniówek i ponad 300 realizacji Komunijnych. Od początku naszej działaności narzucaliśmy nowe trendy w swojej branży. Jako pierwsza firma w Łodzi od 2002 roku zaczęliśmy realizować wielokamerowo filmy z uroczystości ślubnych. Od początku 2006 roku świadczymy również usługi fotograficzne a od 2010 roku wynajem limuzyny BMW. Firma nasza zajmuje się rejestracją reportaży z imprez o charakterze rodzinnym i szkolnym np: Wesela, Studniówki, oraz imprez o charakterze masowym: eventy, imprezy uliczne, zawody sportowe, zjazdy, konferencje. Poza typowym reportażem z uroczystości już w standardzie dajemy naszym klientom pięć wideoklipów dodatkowych a ponadto opcjonalnie wykonujemy realizacje w plenerze, wywiady z gośćmi itp.
W ALCOMFILM kładziemy nacisk na jakość materiałów, dlatego pracują dla nas tylko najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Zatrudniamy doświadczonych fotografów, operatorów i montażystów z wieloletnim stażem zawodowym i współpracujemy ze zdolnymi studentami łódzkich szkół filmowych. To powoduje, że zapewniamy naszym klientom nie tylko materiały dopracowane w każdym szczególe, ale również wyróżniające się kreatywnością.
Produkowaliśmy filmy dla osób prywatnych oraz dla przedsiębiorstw, w tym na strony Panoramy Firm, Polskich Książek Telefonicznych, dla TVP (relacja z Oskarów Jazzowych), na Wybory Miss Polonia 2006. Nasze usługi wybrali także reprezentanci Polski w piłce nożnej – piłkarze Ekstraklasy między innymi Rafał Grzelak, Paweł Golański, Przemysław Kaźmierczak, Michał Stasiak,
dla których realizowaliśmy reportaże ślubne.
Dla klientów biznesowych przygotowujemy filmy reklamowe, instruktażowe, teledyski. Dla osób prywatnych głównie wykonujemy zlecenia rejestracji ważnych wydarzeń okolicznościowych – wesel, komunii, urodzin.

W pracy wykorzystujemy tylko wysokiej jakości sprzęt. Naszą specjalnością są usługi wielokamerowe, co pozwala nam na uzyskanie najlepszej jakości materiału i największej jego ilości z rejestrowanych wydarzeń. Wykorzystujemy kamery Ultra HD (4K), FullHD, DVCAM i lustrzanki DSLR. Materiał archiwizujemy na płytach Blue-Ray i DVD z autoringiem.
Zajmujemy się także obróbką i montażem powierzonych nam materiałów.
Nasza firma ALCOMFILM jest członkiem polskich i zagranicznych stowarzyszeń filmowych. Jesteśmy podatnikiem VAT. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy!

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
Koszt zamówienia negocjowany jest indywidualnie z klientem w zależności od specyfiki zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ALCOM Film
Imię:Lech
Nazwisko:Kłosiński
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:94-054
Adres:Kusocińskiego 92 a

Godziny pracy

Pn:09:00 - 07:00
Wt:09:00 - 07:00
Śr:09:00 - 07:00
Cz:09:00 - 07:00
Pt:09:00 - 07:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.