Zobacz zdjęcia (7)
Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 1
Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 2 Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 3 Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 4 Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 5
Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny, Łódź - zdjęcie 6
1 / 7

Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny id:44143

130 zł / wizyta
Łódź, łódzkie
(2)
Dodaj opinię
793-021...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Zajmuję się wykonywaniem makijaży ślubnych, okazjonalnych, dziennych, fotograficznych a także artystycznych. Zawsze staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientki i stworzyć makijaż w którym będzie czuła się wyjątkowo i komfortowo. Podczas próbnego makijażu ślubnego poświęcam klientce dostatecznie dużo czasu, aby napić się kawy, dobrać odpowiedni makijaż do jej cery, kolorystyki, dodatków i upodobań, testujemy różne połączenia i style. Doradzam także w zakresie pielęgnacji, która jest kluczowa dla pięknego wyglądu makijażu. Ukończyłam szereg szkoleń i kursów, jednak to praca z klientkami i modelkami ciągle uczy mnie nowych rzeczy. Klientka otrzymuje ode mnie zestaw do poprawek lub zakupuje we własnym zakresie wybrany odcień pomadki. Dla komfortu klientek dojeżdżam do domu, na sesję lub salę weselną. Pracuję na terenie Łodzi i woj. łódzkiego, przy większej liczbie osób do malowania także dalej.
Zachęcam do śledzenia mojego profilu na FB

Oferta Aleksandra Pokora

Makijaż weselny

130zł/ wizyta

Profesjonalny makijaż wraz z pielęgnacją, utrwaleniem i kępkami rzęs lub rzęsami na pasku.

Makijaż ślubny

200zł/ wizyta

Makijaż ślubny lub próbny wykonywany profesjonalnymi kosmetykami, poprzedzony pielęgnacją i odpowiednio utrwalony. W pakiecie bibułki matujące i próbka pomadki do poprawek.

Opinie Aleksandra Pokora (2)

Dodaj opinię
Aleksandra Pokora Make Up makijaż ślubny id:44143
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Piotrków Trybunalski
Data dodania: 29-07-2020

Polecam z całego serca. Pani Ola wykonała piękny makijaż, który utrzymał się niemal nieskazitelnie przez cały dzień i pomimo upału. Makijaż był perfekcyjnie dopasowany do rodzaju mojej cery oraz wieku. Jeszcze raz polecam.

Ola
29-07-2020

Dziękuję bardzo za opinię i cieszę się, że makijaż spełnił oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie:)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łódź
Data dodania: 23-11-2019

Polecam w 100% Panią Aleksandrę!:) jest rewelacyjna! Makijaż ślubny, poprawinowy oraz próbny były przepiękne. 3 dni przed dniem ślubu przeżyłam delikatne załamanie z powodu opryszczki, ale Pani Ola poradziła sobie z tym rewelacyjnie, dzięki Pani Oli nic nie było widać, a makijaż prezentował się przepięknie. Na pewno będę korzystała z usług Pani Oli, jest utalentowana, profesjonalna, a także bardzo sympatyczna, służy pomocą i radą. Serdecznie polecam ! I serdecznie dziękuję za cudne makijaże!:)

Kontakt Aleksandra Pokora

Nazwa firmy: Aleksandra Pokora
NIP: 7282669679
Imię i nazwisko: Aleksandra Pokora
Adres: Łódź, ul. Tyrolska 14awoj. łódzkie
793-021...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2197
Zadzwoń
793-021...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie