Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele, Oświęcim - zdjęcie 1
Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele, Oświęcim - zdjęcie 2 Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele, Oświęcim - zdjęcie 3 Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele, Oświęcim - zdjęcie 4 Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele, Oświęcim - zdjęcie 5
1 / 5

Alphabet Eventz - Dj/ konferansjer/ atrakcje/ dodatki na wesele id:49614

Oświęcim, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Jesteśmy zespołem, zapewniającym profesjonalną imprezę. Przede wszystkim muzyka i prowadzenie całęj imprezy. Ale to tylko początek. Dodatkowe smaczki jak napis LOVE, ciężki dym, fotobudka. Live acty, czyli żywe instrumenty i wokal. Usługi fotograficzne i video. Dekoracje sali. Makijaż i fryzury na Wasze wesele... Tak na prawdę jesteśmy Waszym weselnym konsjerżem. Możemy pomóc w wybranej kwestii, a równie dobrze możemy umówić się na kompleksową organizację Waszego wydarzenia. Sky is the limit!

Nie mamy jednego, oklepanego scenariusza i "szablonu weselnego". Na ten przykład: DJ zagra na 1 z 5 stanowisk, które wybierzemy razem z Wami! Wszystkie atrakcje i harmonogram tego popołudnia, wieczora nocy i poranka ustalamy razem z Wami!

Jesteśmy od kilku lat oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, doświadczenie w branży eventowej to już ponad 15 lat! Mamy dobry słuch więc nadstawimy dobrze nasze uszy na Wasze potrzeby!

Napiszcie do nas - wyślemy krótki film prezentacyjny i odpowiemy na Wasze pytania. Opowiedzcie nam, jakie macie oczekiwania.

Działamy na terenie całej Polski!!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Oświęcim, , 32-600, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 415

Popularne miasta w okolicy