Zobacz zdjęcia (4)
Amante by Occhiello - szycie miarowe garniturów, Warszawa - zdjęcie 1
Amante by Occhiello - szycie miarowe garniturów, Warszawa - zdjęcie 2 Amante by Occhiello - szycie miarowe garniturów, Warszawa - zdjęcie 3 Amante by Occhiello - szycie miarowe garniturów, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Amante by Occhiello - szycie miarowe garniturów id:49816

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

W ofercie:

 • garnitury
 • surduty
 • smokingi
 • fraki
 • koszule
 • buty

Pozostałe

 • kamizelki
 • krawaty
 • muszki
 • muszniki
 • fulary
 • spinki

AMANTE to marka, która przede wszystkim ceni sobie wysokiej jakości szycie garniturów MTM połączone z przystępną ceną, często zbliżoną do cen tzw. garniturów z wieszaka.

Szyjemy na miarę zarówno garnitury, smokingi bądź surduty, ale także koszule, muchy bądź krawaty nawet dla najbardziej nietypowych sylwetek, gdyż nasze doświadczenie i technologie, które wykorzystujemy sprawiają, że zakres zmian konstrukcyjnych jest olbrzymi.

Możemy również modyfikować w znaczącym stopniu wygląd wizualny odszywanego kompletu - poprzez wybór fasonu marynarki, kieszeni, klap, brustaszy, poprzez wiele rodzajów wykończeń spodni lub krojów kamizelki możemy stworzyć swój wymarzony zestaw ślubny.

Do wyboru posiadamy kilka tysięcy tkanin, od wełen, poprzez jedwabie, bambusy bądź kaszmiry, setki podszewek oraz dodatków, na przykład grawerowane spinki z naturalnej masy perłowej.

AMANTE mieści się w Concept Storze Izabeli Janachowskiej w Warszawie, przy ulicy Chocimskiej 16 na Mokotowie - zapraszamy do umówienia się z naszym tailorem na spotkanie i konsultacje.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Marka Amante by Occhiello stawia na najwyższą jakość, mnogość tkanin i dodatków w połączeniu z przystępną ceną. Zakres zmian jakie wprowadzamy na szablonach przy szyciu miarowym MTM jest bardzo duży, przez co bez żadnego problemu jesteśmy w stanie odszyć garnitury na nietypowe sylwetki.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Szyjemy z bardzo dobrych włoskich i brytyjskich tkanin, które często są niedostępne w wielu innych atelier, ale także posiadamy w swojej ofercie możliwość uszycia na przykład surdutu bądź marynarek typu nehru.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Zawsze na spotkaniach uważanie słuchamy tego, jak Pan Młody wyobraża sobie swój garnitur ślubny, ale także bazujemy na naszym doświadczeniu i podpowiadamy co do danej sylwetki, typu urody bądź formalności uroczystości będzie pasować. Zawsze panuje u nas bardzo przyjemna atmosfera, przez co spotkania przebiegają zawsze w bardzo miłej atmosferze a Młodzi przyprowadzają później do ubrania pozostałych członków swojej rodziny.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Niezliczoną możliwość kombinacji tkanin, fasonów, krojów, a także możliwość poznawiania fantastycznych ludzi, którymi Wy Państwo Młodzi jesteście.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każde zamówienie klienta traktujemy jako wyjątkowe, przez co jesteśmy w stanie bardzo indywidualnie ograć każde uszycie garnituru, ale również odszyliśmy już prawie wszystkie możliwe kroje, kolory - przez co żadne połączenia i pomysły nie są nam straszne.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Bazujemy na najlepszych włoskich bądź brytyjskich tkaninach, na przykład Carnet, Loro Piana, Drago, Huddersfield, Scabal, Cerruti, H&S.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić spotkanie w języku polskim, rosyjskim i angielskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Żeby na spokojnie uszyć garnitur i mieć wystarczającą ilość czasu na przymiarki - najlepiej zacząć minimum 3 miesiące wcześniej. Jednakże w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie uszyć również garnitur w miesiąc.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5213687868
Adres: Warszawa, , 01-791, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: nieczynne Wt: 11:00 - 19:00 Śr: 11:00 - 19:00 Cz: 11:00 - 19:00 Pt: 11:00 - 19:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1162

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie