Zobacz zdjęcia (50)
Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 1
Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 2 Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 3 Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 4 Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 5
Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 50

Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron id:46892

od 3000 do 4000 zł / dzień
Warszawa, mazowieckie
(30)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
506-020...
(22) 662...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Na ostatnie wolne terminy 2023 dajemy zniżkę.
Na naszej stronie internetowej mamy bogate portfolio, ponad przykładowych 40 reportaży i sesji a także poradnik ślubny i kilka innych rzeczy - kliknijcie w ikonkę z globusikiem na dole w kontakcie, pod opiniami.

Co możemy zaoferować:
- jeden, dwoje lub troje fotografów i kamerzysta
- reportaż ślubny od przygotowań u Panny Młodej i Pana Młodego aż do oczepin a nawet do białego rana
- sesję narzeczeńską
- sesję w dniu zaślubin
- bezstresową sesję poślubną
- sesje mogą mieć formę wyjazdową, także zagraniczną
- piękną dokumentację fotograficzną i filmową, gotową w tempie ekspresowym (i to bez ekspresowej taryfy)
- odbitki fotograficzne w szykownym etui z ozdobnym USB
- klasyczną foto książkę
- fotoalbum fotograficzny
- darmową, półroczną galerię on-line, dostępną dla Was i Waszych bliskich

Nasze atuty:
Zawsze przygotowujemy się bardzo skrupulatnie nie tylko do uroczystości, ale także do sesji mniej oficjalnych. Podpytujemy zainteresowanych o ich oczekiwania i omawiamy możliwości. Zostawiamy jednak sporo miejsca na spontaniczność: życie jest przecież takie nieprzewidywalne a przez to ciekawe!

Dojedziemy wszędzie.

Podczas ceremonii staramy się, by było mało nas widać: nie wyróżniamy się, nie stukamy obcasami, jesteśmy nieinwazyjnym i neutralnym tłem. Ale – zawsze czujni i szybcy.

Podczas wesela nie patrzymy na zegarek, zwykle pracujemy do oczepin, do 1.00 – 1.30. Jeśli jednak będzie taka potrzeba zostaniemy dłużej, bez żadnej dopłaty.

Dokumentacja zdjęciowa, minimum 500 fotografii po naszej autorskiej obróbce, stylowa i bogata, z detalami i szerszymi planami, jest gotowa szybko (zdziwicie się, jak szybko) i sprawnie: nie są to długie tygodnie czy miesiące oczekiwania; w zależności od okoliczności, może to być nawet kilka dni! Absolutnie nie wymagamy dopłaty ani za ekspres, ani za większą, niż to było w umowie, pulę dostarczonych zdjęć. Po prostu, jeśli okoliczności umożliwiły zrobienie bogatszej dokumentacji, chcemy wszystkim się podzielić.

Oferujemy różnego rodzaju albumy fotograficzne i eleganckie pudełka z ozdobnym USB na odbitki.

Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania fotografii w czasie celebracji liturgicznych, co znaczy, że mamy nie tylko stosowny certyfikat, ale i odpowiednie doświadczenie.

Komunikujemy się po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i rosyjsku.

Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron - film 1 Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Ambient Light fotografowie

Oferta

od 3000 do 4000zł/ dzień

Reportaż z przygotowań, uroczystości i wesela oraz sesja.
Minimum 500 obrobionych zdjęć, galeria online, 3 000 - 4 000 zł.
Reportaż filmowy minimum pół godziny plus teledysk 4-5 minut + dron - 3 000 zł
Inne oczekiwania? Napiszcie, wycenimy indywidualnie.
Ostatnie wolne terminy w 2023 - taniej!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie oferujemy pakietów, zamiast tego za rozsądną cenę oferujemy wszystko, co chcecie.
Oferujemy swoje zaangażowanie od początku do końca. Jeśli to tylko możliwe, sprawdzamy wcześniej co się da: teren, okoliczności, nasłonecznienie, pogodę etc. Nasze zdjęcia cechuje naturalna, elegancka stylistyka.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dajemy wiele za niewiele. Dwoje fotografów w cenie jednego, brak dopłat za godziny, za ekspres, za więcej zdjęć. No i jakość wykonywanych przez nas zdjęć. Ale to Wy oceńcie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie patrzymy na zegarek, jesteśmy tak długo jak trzeba. Liczy się przede wszystkim Wasze zadowolenie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na start proponujemy wszystko: reportaż od przygotowań do oczepin (a jeśli trzeba - jesteśmy dłużej), w tym minisesje, aranżowane po uroczystości i podczas wesela plus każdy pomysł, jaki przyjdzie Wam do głowy.
Dodatkowo proponujemy sesję narzeczeńską i ślubną, oprócz tego oferujemy odbitki, wydruki, eleganckie pudełka, albumy - to ustalamy indywidualnie. Nie mamy specjalnej oferty rozszerzonej, ponieważ wszystkie elementy zawiera nasza oferta podstawowa.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda fotograficzna trwa już wiele, wiele lat, fotografowaliśmy właściwie wszystko: uroczystości, ludzi, krajobrazy, produkty. Od kilku lat skupiamy się na fotografii ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Można bez przesady powiedzieć, że w zasadzie wszystko, przyjemny jest czas od poznawania szczegółów, miejsc, gdzie będziemy pracować, poprzez samo fotografowanie aż po wywoływanie zdjęć, nadawanie im wyjątkowej stylistyki. Nagrodą i najmilszym naszym doznaniem jest zachwyt fotografowanych :) :) :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na różnym, nie wymienimy żadnej marki, ale ostatnio najchętniej pracujemy na bezlusterkowcach, co daje o wiele większą swobodę przy kadrowaniu, ustawianiu ostrości, światła a to ma znaczenie dla końcowego efektu. No i obiektywy, wszystkie PRO, bardzo, bardzo jasne.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Umożliwia zaoferowanie najwyższej jakości zdjęć, przy słabszym zapleczu technicznym niektórych efektów nie da się po prostu osiągnąć, szczególnie w złych warunkach oświetleniowych. Po drugie ułatwia to pracę kreatywną, bo nie martwimy się o technikę, wiemy, że wszystko, co potrzebne będzie ostre, dobrze doświetlone, możemy się skupić na kadrowaniu, szukaniu odpowiednich chwil, emocji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracujemy zawsze we dwójkę, jedno z nas pilnuje akcji, używa szerszego kadru, drugie skupia się na szczegółach. Zwykle mamy pod ręką 3 lub 4 korpusy z wpiętymi odpowiednimi obiektywami.
Poza tym możemy się rozdzielać, być jednocześnie u Pani Młodej i u Pana Młodego podczas przygotowań, jedno z nas może odpowiednio wcześnie udać się do domu weselnego i powitać młodych z aparatem.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze dyskretnie i stosownie. Stonowane kolory, nigdy w jeansach i t-shirtach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Chętnie spotykamy się z naszymi parami, więc jeśli odległość pozwala, dajemy im pliki ze zdjęciami osobiście. Umawiamy się u nas w firmie lub w innym dogodnym miejscu. Jeśli odległość jest duża, wysyłamy pliki przy pomocy ustalonego serwisu, jest ich sporo, nie ma z tym problemu. Dodatkowo, bezpłatnie proponujemy zahasłowaną, prywatną, półroczną galerię internetową.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie zazwyczaj wpisujemy 14 lub 21 dni. Jednak najczęściej zdjęcia są gotowe w ciągu tygodnia, może do 10 dni. Co ważne, nigdy nie pokazujemy "surówek", wszystkie zdjęcia, które dajemy, są dopracowane, po naszej autorskiej edycji.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, ukończyliśmy kurs liturgiczny dla fotografów i posiadamy stosowne certyfikaty.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Teoretycznie to takie, które łączy w sobie idealnie dobrane parametry techniczne i jest wykonane w odpowiedniej chwili. Z pełną odpowiedzialnością twierdzimy jednak, że nie ma takiego. Każde zdjęcie, choćby najbardziej udane może być jeszcze lepsze. I chyba na szczęście, bo inaczej życie fotografów i fotografowanych byłoby nie dość, że nudne, to i z lekka frustrujące.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania, pełne emocji, czasami - nieprzewidzianych zdarzeń. Także samą ceremonię - wymagającą najwyższej koncentracji, refleksu i opanowania.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, nie ma z tym problemu, jesteśmy w pełni dyspozycyjni.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Natura króluje: piękne okoliczności przyrody, są doskonałym i niecodziennym tłem dla uwiecznienia szczególnego momentu w życiu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas sesji plenerowej, jeśli tego wymaga sytuacja czy też w mniejszym lub większym stopniu potrzebują tego, czy oczekują fotografowani, umiemy pokierować "akcją", pomagamy w ustawieniach, sugerujemy pozy lub zachowania. Jeśli pary wolą nieskrępowaną swobodę i nie są onieśmieleni obiektywem czy zestresowani okolicznościami, dajemy im całkowity luz i wolność. Podczas reportażu wypracowaliśmy taką metodę pracy, żeby każde z nas wiedziało, co do niego należy, żebyśmy nie wchodzili sobie wzajemnie w drogę ani nie byli zbyt widoczni dla uczestników wydarzenia, które fotografujemy. Zawsze dokładnie sprawdzamy miejsce, w którym będziemy pracować, osobiście lub, jeśli odległość nie pozwala - w internecie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Swobodny angielski, porozumiemy się także po niemiecku, hiszpańsku i rosyjsku.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej, chętnie to robimy, wystarczy jedynie omówić szczegóły.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Dzięki dobrej jakości sprzętowi (wodoszczelne korpusy i obiektywy), na którym pracujemy, a sami nie jesteśmy z cukru, praktycznie nic nie jest w stanie nas wystraszyć, z zachowaniem oczywiście stosownego bezpieczeństwa. Dla naszej pary mamy w zanadrzu parasole lub gustowne peleryny.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie, mamy bardzo dobrej jakości sprzęt, potrzebną wiedzę i doświadczenie, co pozwala na działania nawet w bardzo ciemnych okolicznościach. Jeśli jednak zapanują prawdziwe egipskie ciemności, wyciągamy zestaw lamp. Wolimy tego unikać, kochamy naturalne oświetlenie ale czasem nie ma rady...

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Po pierwsze kolorystyka, dryfująca ku monochromatycznej. Może to się podobać, ale nie musi. My mamy wypracowany swój styl, który jest bogaty w szczegóły i barwy i zniuansowany, to nasz wyróżnik.
Po drugie: ślub na wyjeździe (elopement wedding), czyli coś w rodzaju ucieczki od tradycyjnej ceremonii, z minimalną liczbą gości i wyłącznie niezbędnymi przygotowaniami, połączony często z podróżą poślubną; w Polsce popularny w wersji z mniej lub bardziej tradycyjnym przyjęciem weselnym już po powrocie.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Ambient Light fotografowie (30)

Ambient Light fotografowie - naturalna fotografia ślubna i film + dron id:46892
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 30 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Kinga Gołębiowska
Kinga Gołębiowska
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data imprezy: 01-06-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lublin
Data dodania: 06-06-2023

zdjęcia z sesji narzeczeńskiej są przepiękne, jesteśmy z narzeczonym zachwyceni, każdemu się podobają, profesjonalne podejście, polecamy z całego serca. czekamy na slub i zdjęcia ze ślubu i wesela 🥰

Wojciech Kitowski
07-06-2023

Dziękujemy, takie słowa jeszcze bardziej nas motywują.

L
Laura
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 03-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 06-06-2023

Przemiła para fotografów, oferta była storzona pod nasze oczekiwania, a mimo ograniczenia czasowego, dostalismy mnostwo przepieknych zdjec z sesji w roznych ujeciach. Dodatkowo, zdjecia otrzymalismy juz po 3 dniach. Bardzo dziekujemy Pani Ewie i Panu Wojtkowi za ich profesjonalizm, wysoka jakosc zdjec i spelnienie naszych oczekiwan w 100%. Polecamy z calego serca!

Wojciech Kitowski
06-06-2023

A my dziękujemy z całego serca. Naprawdę, bardzo miło się nam z Wami pracowało, pozdrawiamy.

G
GRZEGORZ
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Tomaszów Mazowiecki
Data dodania: 17-11-2022

Ambient Light Fotografowie to idealnie dobrana para fotografów - Ewa i Wojtek. Wybraliśmy ich ze względu na profesjonalne podejście do robienia zdjęć oraz ogromną wiedzę i doświadczenie. Dyskusja o fotografowaniu, używanym sprzęcie i doborze parametrów ekspozycji dała nam przeświadczenie, że Wojtek i Ewa wiedzą co robią. I nie zawiedliśmy się, zdjęcia są dokładnie takie jakich oczekiwaliśmy, a komunikatywność, otwartość i poczucie humoru Ewy i Wojtka poskutkowała, że na każdym ze zdjęć na reportażu ślubnym i sesji poślubnej jesteśmy uśmiechnięci i wyglądamy naturalnie. Mają swoje dobre pomysły na aranżację ciekawych zdjęć, ale również są otwarci na dodatkowe propozycje. Są również przygotowani na każde warunki - przeźroczyste parasolki w przypadku deszczu, czy lampy doświetlające w przypadku ciemniejszych miejsc. Należy również podkreślić punktualność i elastyczność. Otrzymaliśmy zdjęcia z wesela w bardzo krótkim czasie ~ 2 tygodni, dzięki czemu mogliśmy szybko wrócić do wspominania wspaniałych momentów wesela. Bardzo dziękujemy Ewie i Wojtkowi, a parom, które poszukują profesjonalnych fotografów, którzy wiedzą co robią serdecznie polecamy Ambient Light!

Wojciech Kitowski
21-11-2022

Dziękujemy za tak wnikliwą ocenę. Mam nadzieję, że zasłużyliśmy.
Rozmowy o fotografii to dla nas przyjemność, jeśli fotografujemy osoby znające się na rzeczy, tym bardziej nam miło.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 28-09-2022

Chyba pierwszy raz w życiu zdarza mi się, że nie dość że mogę kogoś naprawdę szczerze polecić, to sama myślałam już o wystawieniu bardzo dobrej opinii. Wojtek razem ze swoją żoną sprawili, że czułam się bardzo komfortowo w tym ważnym dniu. Gdy przyjechali do domu mojej mamy w którym mieliśmy przygotowania w ogóle nie czułam się skrępowana. Ich podejście do pracy i do ludzi wokół jest naprawdę fenomenalne. A zdjęcia - wyszły Cudowne!! dostaliśmy je naprawdę szybko i były przepiękne. Poprosiłam jeszcze o dodatkowe fotografie z momentami które byly dla mnie ważne

Wojciech Kitowski
28-09-2022

Bardzo dziękujemy.

K
Krysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Nieporęt
Data dodania: 11-09-2022

Ambient Light to nie tylko przesympatyczna para fotografów. To ludzie z pasją, którym zależy na tym żeby wesele było udane i wszystko dopięte na ostatni guzik. Po przybyciu na salę, Wojtek z żoną szybko wzięli sprawy w swoje ręce i dokonali kilku poprawek w grafiku wesela, których razem z narzeczonym nie dograliśmy. Widać, że doświadczenie i pasja pozwoliły im się szybko zaklimatyzować. Mieliśmy gości z wielu krajów i Ambient Light fotografowie nie mieli żadnych problemów z dogadaniem się z nimi (w jęz. ang. i ros.). Zdjęcia wyszły prześlicznie i nie mogę się na nie napatrzeć. Z pewnością będą one pamiątką na nasze całe życie. Zdjęcia nie są pozowane i ta przemiła para zdołała uchwycić większość uśmiechów, spontaniczności i życia, które królowały na sali i w ogrodzie. // Ambient Light is not only a nice couple of photographers. They are passionate people who want the wedding to be successful and everything to be buttoned up to the last button. After arriving at the venue, Wojtek and his wife quickly took matters into their own hands and made a few corrections to the wedding schedule, which my fiancé and I did not complete. You can see that experience and passion allowed them to quickly settle in. We had guests from many countries and Ambient Light photographers had no problems getting along with them (in English and Russian). The photos came out beautiful and I can't really stop looking at them. They will surely be an amazing memento for our whole life.

Wojciech Kitowski
11-09-2022

Bardzo dziękujemy, to była przyjemność poznać Ciebie i Josha.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jachranka
Data dodania: 08-09-2022

Właśnie dostaliśmy z narzeczonym zdjęcia z imprezy i jesteśmy zachwyceni! Cudowny duet Ambient Light uchwycił ducha imprezy o wiele lepiej niż kiedykolwiek miałabym nadzieje ze to może być uchwycone. Zdjęcia są lekkie, pokazują zabawę, ruch, dokładnie tak jak chciałam. W dniu ślubu zadbali aby atmosfera była luźna i nie naciskali jak mieliśmy już dosyć kadrów :) nie mogę się na nachwalić i bardzo ale to bardzo polecam!

Wojciech Kitowski
01-12-2022

Dominiko, bardzo dziękujemy, pozdrowienia dla Briana - już przecież męża! :)

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 19-08-2022

Całym sercem możemy polecić z żoną Pana Wojtka i Panią Ewę. Jest to para przemiłych fotografów, którzy odznaczają się ogromnym profesjonalizmem, a swoją pracą uwieczniają te magiczne chwile, którymi była ceremonia w kościele oraz wesele. Ponadto, sprawiają, że para młoda w zupełności zapomina o jakimkolwiek stresie. Zdjęcia wysokiej jakości obrobione w ekspresowym tempie. Podczas gdy znajomi czekają parę miesięcy, my dostaliśmy cały pakiet już po tygodniu. Jeżeli moglibyśmy przeżyć te momenty jeszcze raz to na pewno znowu wybralibyśmy Pana Wojtka i Panią Ewę :)

Wojciech Kitowski
21-08-2022

Dziękujemy

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Janów Lubelski
Data dodania: 03-08-2022

Z całego serca polecamy tych Państwa! Bardzo uprzejmi, mili, kontaktowi. Dyskretni w swojej pracy, zupełnie nie krępują swoją obecnością (nawet osób które bardzo nie lubią być w centrum uwagi), prawie ich nie widać, a zrobili w czasie ślubu i wesela tyle przepięknych ujęć. Piękne niebanalne kadry.
Wspaniałe uchwycili emocje, na zdjęciach osoby są uśmiechnięte albo mają inne ale ładne miny, (jakkolwiek to brzmi), nie ma zdjęć typu zamknięte oczy albo dziwny grymas - chyba że celowo ;). 90% zdjęć wywołuje efekt WOW, zdjęcia mają w sobie coś MAGICZNEGO. Mają trochę cieplejsze, nieco podrasowane barwy, ale to dodaje im właśnie tej bajkowości, która przecież się dzieje tego dnia! Sesja w plenerze dzień po ślubie również rewelacyjna, współpraca bardzo swobodna, na luzie. Ewa i Wojtek brali pod uwagę każdy nasz pomysł na zdjęcia a u sami mieli ich mnóstwo. Widać było, że praca sprawia im przyjemność. Zdjęcia dostaliśmy w rekordowo krótkim czasie, bo po 5 dniach! Jeszcze raz polecamy, świetni w swoim fachu!

Wojciech Kitowski
03-08-2022

Wypada nam tylko potwierdzić, że praca sprawia nam przyjemność. Za resztę opinii bardzo dziękujemy.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Ambient Light fotografowie

Nazwa firmy: Ambient Light fotografowie
Imię i nazwisko: Wojciech Kitowski
Adres: Warszawa, ul. Kompanii Kordian 3, 02-495, woj. mazowieckie
506-020...
(22) 662...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10420
Zadzwoń
506-020...
(22) 662...
Napisz

Popularne miasta w okolicy