Zobacz zdjęcia (53)
Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 1
Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 1 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 2 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 3 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 4 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 5 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 6 Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 7
Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 53

Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was id:46892

od 3400 do 3900 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(19)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
506-020...
(22) 662...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Zapraszamy na stronę internetową ambient-light, kliknijcie w ikonkę na dole w kontakcie, pod opiniami, tam znajdziecie więcej zdjęć, reportaże, poradnik...

Co możemy zaoferować:
- dwoje fotografów: działania na cztery ręce i z dwóch perspektyw
- reportaż ślubny od przygotowań u Panny Młodej i Pana Młodego aż do oczepin a nawet do białego rana
- sesję narzeczeńską
- sesję w dniu zaślubin
- bezstresową sesję poślubną
- sesje mogą mieć formę wyjazdową, także zagraniczną
- piękną dokumentację fotograficzną, gotową w tempie ekspresowym (i to bez ekspresowej taryfy)
- odbitki fotograficzne w szykownym etui z ozdobnym USB
- klasyczną fotoksiążkę
- fotoalbum ze sztywnymi kartami
- darmową, półroczną galerię on-line, zahasłowaną, dostępną dla wszystkich Waszych bliskich

Nasze atuty:
Zawsze przygotowujemy się bardzo skrupulatnie nie tylko do uroczystości, ale także do sesji mniej oficjalnych. Podpytujemy zainteresowanych o ich oczekiwania i omawiamy możliwości. Zostawiamy jednak sporo miejsca na spontaniczność: życie jest przecież takie nieprzewidywalne a przez to ciekawe!

Dojedziemy wszędzie.

Podczas ceremonii staramy się, by było mało nas widać: nie wyróżniamy się, nie stukamy obcasami, jesteśmy nieinwazyjnym i neutralnym tłem. Ale – zawsze czujni i szybcy.

Podczas wesela nie patrzymy na zegarek, zwykle pracujemy do oczepin, do 1.00 – 1.30. Jeśli jednak będzie taka potrzeba zostaniemy dłużej, bez żadnej dopłaty.

Dokumentacja zdjęciowa, minimum 500 fotografii po naszej autorskiej obróbce, stylowa i bogata, z detalami i szerszymi planami, jest gotowa szybko (zdziwicie się, jak szybko) i sprawnie: nie są to długie tygodnie czy miesiące oczekiwania; w zależności od okoliczności, może to być nawet kilka dni! Absolutnie nie wymagamy dopłaty ani za ekspres, ani za większą, niż to było w umowie, pulę dostarczonych zdjęć. Po prostu, jeśli okoliczności umożliwiły zrobienie bogatszej dokumentacji, chcemy wszystkim się podzielić.

Oferujemy różnego rodzaju albumy fotograficzne i eleganckie pudełka z ozdobnym USB na odbitki.

Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania fotografii w czasie celebracji liturgicznych, co znaczy, że mamy nie tylko stosowny certyfikat, ale i odpowiednie doświadczenie.

Komunikujemy się po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i rosyjsku.

Oferta Ambient Light fotografowie

Oferta

od 3400 do 3900zł/ całość

Dwoje fotografów:
Ślub i wesele - wszystko, co tylko chcecie - od przygotowań w dwóch miejscach aż do końca wesela, w tym sesje tylko z Wami lub z bliskimi kosztuje 3400 - 3900 zł, jeśli macie inne wymagania - zapraszamy do kontaktu, wycenimy indywidualnie.
Dodatkowa sesja narzeczeńska lub poślubna kosztuje 500 - 800 zł,
sama sesja plenerowa bez naszej obecności na ślubie i weselu kosztuje 1000 zł.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie oferujemy pakietów, zamiast tego za rozsądną cenę oferujemy wszystko, co chcecie.
Oferujemy swoje zaangażowanie od początku do końca. Jeśli to tylko możliwe, sprawdzamy wcześniej co się da: teren, okoliczności, nasłonecznienie, pogodę etc. Nasze zdjęcia cechuje naturalna, elegancka stylistyka.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dajemy wiele za niewiele. Dwoje fotografów w cenie jednego, brak dopłat za godziny, za ekspres, za więcej zdjęć. No i jakość wykonywanych przez nas zdjęć. Ale to Wy oceńcie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie patrzymy na zegarek, jesteśmy tak długo jak trzeba. Liczy się przede wszystkim Wasze zadowolenie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na start proponujemy wszystko: reportaż od przygotowań do oczepin (a jeśli trzeba - jesteśmy dłużej), w tym minisesje, aranżowane po uroczystości i podczas wesela plus każdy pomysł, jaki przyjdzie Wam do głowy.
Dodatkowo proponujemy sesję narzeczeńską i ślubną, oprócz tego oferujemy odbitki, wydruki, eleganckie pudełka, albumy - to ustalamy indywidualnie. Nie mamy specjalnej oferty rozszerzonej, ponieważ wszystkie elementy zawiera nasza oferta podstawowa.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda fotograficzna trwa już wiele, wiele lat, fotografowaliśmy właściwie wszystko: uroczystości, ludzi, krajobrazy, produkty. Od kilku lat skupiamy się na fotografii ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Można bez przesady powiedzieć, że w zasadzie wszystko, przyjemny jest czas od poznawania szczegółów, miejsc, gdzie będziemy pracować, poprzez samo fotografowanie aż po wywoływanie zdjęć, nadawanie im wyjątkowej stylistyki. Nagrodą i najmilszym naszym doznaniem jest zachwyt fotografowanych :) :) :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na różnym, nie wymienimy żadnej marki, ale ostatnio najchętniej pracujemy na bezlusterkowcach, co daje o wiele większą swobodę przy kadrowaniu, ustawianiu ostrości, światła a to ma znaczenie dla końcowego efektu. No i obiektywy, wszystkie PRO, bardzo, bardzo jasne.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Umożliwia zaoferowanie najwyższej jakości zdjęć, przy słabszym zapleczu technicznym niektórych efektów nie da się po prostu osiągnąć, szczególnie w złych warunkach oświetleniowych. Po drugie ułatwia to pracę kreatywną, bo nie martwimy się o technikę, wiemy, że wszystko, co potrzebne będzie ostre, dobrze doświetlone, możemy się skupić na kadrowaniu, szukaniu odpowiednich chwil, emocji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracujemy zawsze we dwójkę, jedno z nas pilnuje akcji, używa szerszego kadru, drugie skupia się na szczegółach. Zwykle mamy pod ręką 3 lub 4 korpusy z wpiętymi odpowiednimi obiektywami.
Poza tym możemy się rozdzielać, być jednocześnie u Pani Młodej i u Pana Młodego podczas przygotowań, jedno z nas może odpowiednio wcześnie udać się do domu weselnego i powitać młodych z aparatem.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze dyskretnie i stosownie. Stonowane kolory, nigdy w jeansach i t-shirtach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Chętnie spotykamy się z naszymi parami, więc jeśli odległość pozwala, dajemy im pliki ze zdjęciami osobiście. Umawiamy się u nas w firmie lub w innym dogodnym miejscu. Jeśli odległość jest duża, wysyłamy pliki przy pomocy ustalonego serwisu, jest ich sporo, nie ma z tym problemu. Dodatkowo, bezpłatnie proponujemy zahasłowaną, prywatną, półroczną galerię internetową.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie zazwyczaj wpisujemy 14 lub 21 dni. Jednak najczęściej zdjęcia są gotowe w ciągu tygodnia, może do 10 dni. Co ważne, nigdy nie pokazujemy "surówek", wszystkie zdjęcia, które dajemy, są dopracowane, po naszej autorskiej edycji.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, ukończyliśmy kurs liturgiczny dla fotografów i posiadamy stosowne certyfikaty.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Teoretycznie to takie, które łączy w sobie idealnie dobrane parametry techniczne i jest wykonane w odpowiedniej chwili. Z pełną odpowiedzialnością twierdzimy jednak, że nie ma takiego. Każde zdjęcie, choćby najbardziej udane może być jeszcze lepsze. I chyba na szczęście, bo inaczej życie fotografów i fotografowanych byłoby nie dość, że nudne, to i z lekka frustrujące.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania, pełne emocji, czasami - nieprzewidzianych zdarzeń. Także samą ceremonię - wymagającą najwyższej koncentracji, refleksu i opanowania.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, nie ma z tym problemu, jesteśmy w pełni dyspozycyjni.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Natura króluje: piękne okoliczności przyrody, są doskonałym i niecodziennym tłem dla uwiecznienia szczególnego momentu w życiu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas sesji plenerowej, jeśli tego wymaga sytuacja czy też w mniejszym lub większym stopniu potrzebują tego, czy oczekują fotografowani, umiemy pokierować "akcją", pomagamy w ustawieniach, sugerujemy pozy lub zachowania. Jeśli pary wolą nieskrępowaną swobodę i nie są onieśmieleni obiektywem czy zestresowani okolicznościami, dajemy im całkowity luz i wolność. Podczas reportażu wypracowaliśmy taką metodę pracy, żeby każde z nas wiedziało, co do niego należy, żebyśmy nie wchodzili sobie wzajemnie w drogę ani nie byli zbyt widoczni dla uczestników wydarzenia, które fotografujemy. Zawsze dokładnie sprawdzamy miejsce, w którym będziemy pracować, osobiście lub, jeśli odległość nie pozwala - w internecie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Swobodny angielski, porozumiemy się także po niemiecku, hiszpańsku i rosyjsku.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej, chętnie to robimy, wystarczy jedynie omówić szczegóły.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Dzięki dobrej jakości sprzętowi (wodoszczelne korpusy i obiektywy), na którym pracujemy, a sami nie jesteśmy z cukru, praktycznie nic nie jest w stanie nas wystraszyć, z zachowaniem oczywiście stosownego bezpieczeństwa. Dla naszej pary mamy w zanadrzu parasole lub gustowne peleryny.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie, mamy bardzo dobrej jakości sprzęt, potrzebną wiedzę i doświadczenie, co pozwala na działania nawet w bardzo ciemnych okolicznościach. Jeśli jednak zapanują prawdziwe egipskie ciemności, wyciągamy zestaw lamp. Wolimy tego unikać, kochamy naturalne oświetlenie ale czasem nie ma rady...

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Po pierwsze kolorystyka, dryfująca ku monochromatycznej. Może to się podobać, ale nie musi. My mamy wypracowany swój styl, który jest bogaty w szczegóły i barwy i zniuansowany, to nasz wyróżnik.
Po drugie: ślub na wyjeździe (elopement wedding), czyli coś w rodzaju ucieczki od tradycyjnej ceremonii, z minimalną liczbą gości i wyłącznie niezbędnymi przygotowaniami, połączony często z podróżą poślubną; w Polsce popularny w wersji z mniej lub bardziej tradycyjnym przyjęciem weselnym już po powrocie.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Ambient Light fotografowie (19)

Dodaj opinię
Ambient Light fotografowie ślubni – z miłości do fotografii, dla Was id:46892
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Warszawa
Data dodania: 09-06-2022

Wczoraj otrzymaliśmy nasz reportaż ślubny. Zdjęcia spełniły nasze oczekiwania. Uchwyciły one zarówno emocje chwili jak i wszystkie ważne chwile tego dnia. Jesteśmy także mile zaskoczeni szybkością realizacji reportażu. Mocne 10 na 10. Czekamy teraz z niecierpliwością na sesję plenerową.

Wojciech Kitowski
09-06-2022

Dziękujemy i czekamy na ciąg dalszy!

a
aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Otwock
Data dodania: 08-06-2022

Goraco polecamy fotografke z ambient light:) przed slubem pytala nas o szczegoly ceremonii, co chcielibysmy uwiecznic, jakies nietypowe pomysly. Towarzyszyla nam juz w domu podczas przygotowan do slubu, uwiecznila slub koscielny, wesele I wykonala sesje plenerowa. Zdjecia sa cieple, pelne emocji I zycia, Pani ma wspanialy zmysl podkreslania komicznych sytuacji, umiejetnosc kadrowania, gry swiatlem, I zmysl artystyczny. Potrafi w swoich zdjeciach ukazac piekno chwili, i jej dostojnosc ale rowniez w swych ujeciach zachowuje humor I dystans, a tego wlasnie chcemy w fotografii slubnej, duzo usmiechu, radosci I zabawy. Jestesmy bardzo zadowoleni, pozdriawiamy serdecznie:)

Wojciech Kitowski
08-06-2022

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa, obiecujemy, że w przyszłości nie ustaniemy w staraniach :)

M
Magda i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 03-03-2022

Wspaniała energia, profesjonalizm i świetna atmosfera powodują, że chcemy polecać Ewę i Wojtka innym.
Fachowość, uprzejme traktowanie klienta oraz staranne wykonanie z widoczną dbałością o szczegóły. Ewie i Wojtkowi udało się połączyć te cechy w całość i stworzyć jedną z piękniejszych pamiątek które zostaną z nami na długo.
Jeszcze raz dziękujemy i polecamy!

Wojciech Kitowski
03-03-2022

Bardzo dziękujemy, mam nadzieję, że zasłużyliśmy.

E
Emilia i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Chotomów
Data dodania: 25-02-2022

Bardzo dziękujemy Panu Wojtkowi i Pani Ewie za niezwykłe podejście do klienta pełne profesjonalizmu, wyrozumiałości, cierpliwości i serdeczności. Teraz mamy piękne zdjęcia i wspomnienia wspaniale przeżytych chwil. Wszystko było zgodne z ustaleniami i terminami, na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecamy.

Wojciech Kitowski
25-02-2022

My mamy również wspomnienia, za które dziękujemy!

R
Rafał Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 20-11-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy. Pan Wojtek i Pani Ewa to bardzo mili i sympatyczni ludzie. Bardzo dobry kontakt, świetne zdjęcia, nie drogo i szybko. Zdecydowaliśmy dać wolną rękę fotografom i na zdjęciach, które otrzymaliśmy wyraźnie widać doświadczenie i profesjonalizm. Wszystko na wysokim poziomie. Nasi goście również potwierdzają, że zdjęcia są piękne! Bardzo dziękujemy!

Wojciech Kitowski
22-11-2021

Bardzo dziękujemy :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Pruszków
Data dodania: 16-11-2021

Bardzo polecamy. Zdjęcia piękne i wspaniali fotografowie, którzy poradzą sobie nawet z opornymi modelami. Razem z mężem nie mieliśmy pojęcia jak pozować ani jak się zachowywać, a mimo to zdjęcia wyszły bardzo ładne.

Wojciech Kitowski
16-11-2021

Dziękujemy!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2021
Warszawa
Data dodania: 18-09-2021

Z całego serca polecamy Pana Wojciecha i Panią Ewę! Mieliśmy sesję narzeczeńską w parku Łazienki, zdjęcia wyszły przepiękne! Już nie możemy się doczekać sesji w dniu ślubu!!!❤️ Widać było, że oboje kochają to co robią i mają wiele ciekawych pomysłów na zdjęcia! Poświęcili nam bardzo dużo czasu, w efekcie dostaliśmy bardzo dużo różnych zdjęć, z których każde miało to „coś” :) poza tym bardzo dobrze się bawiliśmy! Pięknie dziękujemy!

Wojciech Kitowski
19-09-2021

Dziękujemy, potwierdzamy, było bardzo miło i wesoło. Jeśli także zdjęcia przypadły do gustu to jesteśmy szczęśliwi!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Białobrzegi
Data dodania: 15-09-2021

Pan Wojtek i Pani Ewa wykonali najwspanialszy reportaż ślubny, o jakim mogliśmy marzyć. Potrafią wykorzystać światło i cień w sposób mistrzowski oraz wyraziście ukazać każdy kolor. Jestem również zachwycona kompozycjami, które wcale nie były pozowane - dynamiczne i szalone chwile przyjęcia weselnego potrafili zatrzymać w przemyślanych, fantastycznych kadrach. Miałam wrażenie, że ich pole widzenia to 360 stopni, ponieważ uchwycili tyle ciekawych momentów, które ja, jako panna młoda, przeoczyłam. Każdy z gości został uwieczniony w nietuzinkowy sposób, podkreślający jego osobowość i nastrój. Ponadto Ambient Light to para kulturalnych, taktownych fotografów - nie zwracają na siebie uwagi, nie naciskają na parę młodą ani gości, by ustawiali się jak lalki; każdy weselnik zajęty był zabawą i zachowywał się naturalnie, a powstały z tego cudne zdjęcia. Pan Wojtek sugerował też własne pomysły, który były strzałem w dziesiątkę i idealnie wpisały się w klimat miejsca. Polecam Ambient Light z całego serca!

Wojciech Kitowski
15-09-2021

Bardzo, bardzo dziękujemy. Cały dzień, a zwłaszcza wesele, tak obfitował w atrakcje, że wystarczyło odwrócić się na pięcie i celować :), wyjątkowe kadry murowane.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Ambient Light fotografowie

Nazwa firmy: Ambient Light fotografowie
Imię i nazwisko: Wojciech Kitowski
Adres: Warszawa, ul. Kompanii Kordian 3, 02-495, woj. mazowieckie
506-020...
(22) 662...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6957
Zadzwoń
506-020...
(22) 662...
Napisz

Popularne miasta w okolicy