Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotograf Andrzej Korsak id:16339

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gliwice, śląskie
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 418

Oferta

Nazywam się Andrzej Korsak. Od ponad dwudziestu lat mam wielką przyjemność pracować dla Państwa jako fotograf, uwieczniając najpiększniejsze chwile w Państwa życiu w czasie zaślubin i przyjęć weselnych, w czasie chrztów i wspaniałych uroczystości rodzinnych. Z szacunkiem, wyczuciem i zrozumieniem podchodzę do każdego zlecenia, staram się na tworzonych fotografiach oddać wyjątkowość chwili, ulotność spojrzeń, czułość, wzruszenie, które najczęściej towrzyszą tym momentom. Niejednokrotnie mam przyjemność tworzyć klimatyczne sesje plenerowe, gdzie fantazja oraz inwencja zawsze jest podstawą naszych wspólnych rozważań o miejscu, które tworzą scenerię zdjęć plenerowych. Aby jednak zdjęcia plenerowe były wyjątkowe, spędzamy kilka dłuższych chwil na rozmowie o Państwa zainteresowaniach i preferencjach. Jestem przekonany, że idealna fotografia to fotografia zharmonizowana z Państwa charakterem i zainteresowaniami. Chciałbym, aby po latach przypominała ona Państwu o tym, co łączyło i będzie łączyć Was po latach.
Od kilku miesięcy rozwijam nową gałąź swojej działalności, która muszę przyznać odkryta po latach sprawia mi niebywałą przyjemność. Zdjęcia dzieci od niemowląt po nastolatki to naprawdę duże wyzwanie, ale też wielka radość. Polecam rodzicom, bo dzieci tak szybko rosną...
Kolejnym projektem są zdjęcia kobiet, czasami intymne, czasami zwariowane, ale zawsze intrygujące, ukazujące wyjątkowość i indywidualizm każdej kobiety.
Zapraszam do atelier do przejrzenia portfolio i omówienia sesji!
Andrzej Korsak

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotograf Andrzej Korsak
Województwo:śląskie
Miejscowość:Gliwice
Kod:44-100

Nowe ogłoszenia