Zobacz zdjęcia (5)
Angelika Gontarz Konsultant Ślubny, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Angelika Gontarz Konsultant Ślubny, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Angelika Gontarz Konsultant Ślubny, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Angelika Gontarz Konsultant Ślubny, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Angelika Gontarz Konsultant Ślubny, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Angelika Gontarz Konsultant Ślubny id:38026

Bielsko-Biała, śląskie

O nas

20 lat doświadczenia upięte w jeden zawód.
Konsultant inny niż reszta?
Przyjęcie inne niż dotychczas?
Chcecie zaskoczyć swoich Gości piękną i oryginalną uroczystością? Poszukujecie inspiracji, przeobrażenia wizji w projekt bądź kompletnie brak Wam pomysłu na niebanalne przyjęcie?
Oprócz profesjonalnej i fachowej pomocy, jest Wam potrzebna osoba, która Was lekko i z przyjemnością poprowadzi przez ten ekscytujący lecz niejednokrotnie bardzo stresujący okres?

KIM JESTEM?
Uśmiechniętą, pełną pasji, certyfikowaną Konsultantką Ślubną. Duszą artystyczną z ekonomiczno - handlowym wykształceniem, dla której nie istnieje stwierdzenie "nie da się"

CO MNIE WYRÓŻNIA?
Temperament, kreatywność, optymizm i pozytywna energia, oryginalne wyczucie stylu i estetyki. Nic nie może być po prostu..Tworzyć, kreować, zaskakiwać...to co mnie napędza.

CO ROBIĘ?
Poza spełnianiem się zawodowo i artystycznie jako Konsultant Ślubny, jestem przedsiębiorcą, właścicielką, projektantem produktów oraz dekoratorem we własnej firmie EcoArtostino, która od 5 lat upiększa domy w całej Europie.

MOJE DOŚWIADCZENIE
Organizowałam, planowałam, aranżowałam od zawsze.., wyjazdy, pikniki, bale..gdzie tylko dostrzegłam taką możliwość. Od kilku lat jednak moja uwaga skupia się na przyjęciach weselnych, których to organizacja dostarcza mi najwięcej przyjemności.
Artystyczna Dusza...ulubiony element mojej zwariowanej osobowości ;)
Dekorator, Florysta, Stylista, Projektant produktów - dyplomy, certyfikaty ale przede wszystkim olbrzymia PASJA
Ponad to moje doświadczenie to również zbiór wiedzy, praktyki i umiejętności, które udało mi się zgromadzić na przełomie ostatnich 20 lat.
Począwszy od wiedzy handlowo - ekonomicznej zdobytej na etapie edukacji. Skrupulatnie uzupełnianej w ostatnich latach poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie perfekcyjna organizacja czasu, budżetu, wytyczanie zadań jest codziennością.
Jako Laborant - Kontroler Jakości - ugruntowałam w sobie maksymalną dokładność, precyzję i skrupulatność.
Kilka lat doświadczenia w branży hotelarsko - gastronomicznej daje mi szeroki obraz reguł i zasad jakimi się ona kieruje.

CO OFERUJĘ?
Przyjęcie marzeń - dopracowane w najdrobniejszym szczególe do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Gdzie? Co? Jak? Jakie dokumenty? Bariera językowa....za mało czasu....zwariować można...a tak naprawdę wystarczy jeden mail lub telefon.
Spokojnie i z ogromną przyjemnością wszystkim się zajmę, właśnie po to by Wasz ślub i wesele było piękną przygodą, cudownym wspomnieniem, gdzie każdy moment był doskonały. A Wy byście mogli tego dnia skupić się na tym co najważniejsze – czyli na sobie wzajemnie!
Nie musicie się o nic martwić, co nie oznacza, że na nic nie macie wpływu - nic bardziej mylnego.
Pomagam, doradzam, organizuje, aranżuję, doglądam - jednak to jest Wasze przyjęcie marzeń i jakie ono będzie , zależy od tego jakie są Wasze marzenia ...:)

Jak mogę Wam pomóc?
Na trzy sposoby:

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA - Przy usłudze "KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA" ściągam z Waszych barków wszystkie obowiązki a zostawiam same przyjemności :)

ORGANIZACJA POJEDYNCZYCH ELEMENTÓW - Jeżeli Wasza uroczystość jest już zaplanowana i zorganizowana, lecz nie możecie przeskoczyć pojedynczych trudności. Z przyjemnością Wam w tym pomogę. Możecie się do mnie zgłosić na każdym etapie przygotowań. Pomogę Wam zadbać o Wasz wielki dzień zarówno kompleksowo jak i służę jednorazową pomocą

KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA - Podekscytowanie zaczyna mieszać się ze stresem? Wszystko wydaje się załatwione, lecz pojawia się niepokój? Ten Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu i niepowodzeń. Jeżeli sami jesteście organizatorami Waszego wesela, a pomocy potrzebujecie tylko do stworzenia profesjonalnego scenariusza oraz skoordynowania wszystkiego w dniu ślubu i wesela, to jest to rozwiązanie dla Was.

Ze mną niemożliwe staje się rzeczywistością a czas przygotowywań fascynującym wyzwaniem i doświadczeniem.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, jak również zapoznania się z pełną ofertą usług dostępną na mojej stronie .

CENNIK
Dlaczego warto skorzystać z usług Ślubnego Konsultanta?

Według Naukowców ślub jest na 7 miejscu najbardziej stresujących wydarzeń w życiu...

Czas jaki jest potrzebny na zorganizowanie perfekcyjnego weselnego przyjęcia to minimum 350 godzin...

Należność jaka przypada na wynagrodzenie dla Konsultanta Ślubnego to zaledwie 7% ślubnych wydatków.

Natomiast Wedding Planner może zaoszczędzić dla Was do 10% wszystkich weselnych kosztów, gdy współpracuje z Wami od samego początku.

Aby otrzymać kompletną wycenę poszczególnych usług lub usługi, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Podstawowe ceny kształtują się następująco:

ORGANIZACJA POJEDYNCZYCH ELEMENTÓW WESELA - w zależności od wybranej usługi nawet od 300zł

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WESELA - od 6 900zł

KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA - od 2000zł

Ceny uwarunkowane są od rodzaju usługi, ich ilości, wielkości i rodzaju weselnego przyjęcia

liczba odwiedzin: 1367

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie