Dobre Emocje foto&film

od 3000 do 4500 zł
Poznań, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Cześć,
jesteśmy Ania i Janek - wspólnie tworzymy Dobre Emocje.

Śmiejemy się, że to Janek jest tą częścią "Dobre" - to siła spokoju, dobroci i życzliwości. Ania, choć ma nadzieję, że ma w sobie dużo dobroci, jest częścią "Emocje" - milion pomysłów naraz, istny wulkan energii.

Choć prywatnie jesteśmy do siebie podobni (a jesteśmy parą od 10 lat), tak w reportażu sprawdza się w naszym przypadku powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają.

A kiedy spotykamy się z Wami - czy na sesjach, spotkaniach przedślubnych, czy samych reportażach - często padają z Waszych ust słowa, że jesteśmy pozytywni, że mamy w sobie dużo dobrej energii.

I może dlatego Dobre Emocje to nazwa idealna dla nas? Bo nie traktujemy Was jak klientów - angażujemy się w każdy reportaż, dając z siebie milion procent i tworząc dla Was te dobre emocje. Chcemy, byście jak najlepiej wspominali swój wyjątkowy dzień - i zrobimy wszystko co w  naszej mocy, by to uwiecznić na zdjęciach oraz filmie.

Więcej naszych zdjęć oraz filmów znajdziesz na naszej stronie: DOBRE - EMOCJE

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz reportaż to około 12 godzin fotografowania i filmowania

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta składa się z przygotowań, uroczystości oraz wesela wraz z sesją Młodej Pary.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografujemy na pełnoklatkowych Nikonach (d750 oraz d610), natomiast filmy kręcimy pełnoklatkowym Sony A7III. Posiadamy także zestaw obiektywów i gimbala.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu - nie wyobrażamy sobie być na niego nieprzygotowani w żadnym stopniu. Dlatego posiadamy zapasowe aparaty, karty, baterie. Na bieżąco tworzymy kopię zapasową zdjęć i filmu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ania i Janek - prywatnie para od 9 lat, razem wspieramy się we wspólnej pasji.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W ciągu 30 dni od daty ślubu otrzymacie od nas gotowe zdjęcia oraz film.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Wasze emocje i nieco pięknego światła - oto idealne zdjęcie!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasne, że tak! Kochamy podróże - niedawno zakochaliśmy się w Chinach.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy z wykształcenia filologami - mówimy płynnie po angielsku, szwedzku i chińsku!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak - napisz i uzgodnijmy reportaż Twoich marzeń

Dobre Emocje foto&film
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Łódź
Data dodania: 06-10-2020

Ewelina: Do wyboru Ani, poza klimatem zdjęć jej autorstwa, przekonał mnie fragment opisu jej pracy, że nie wierzy w słowa "nie umiem pozować", że każdy może mieć piękne zdjęcia. I wiecie co? To prawda! Dobre emocje- właśnie to będzie mi się kojarzyć z Anią i Jankiem. Lepszego duetu do uwiecznienia najcenniejszych chwil nie mogłam sobie wymarzyć. Ich pozytywna energia, zaangażowanie, sugestie, uśmiechy i żarty - dzięki temu nie ma mowy o żadnym stresie podczas sesji. Poza tym, Ania to szalona dziewczyna:), zorganizowana, cierpliwa, na każdym etapie współpracy odpowie na wszystkie pytania, zawsze w gotowości by rozwiać wszelkie wątpliwości. Forma w jakiej otrzymaliśmy zdjęcia to taka wisienka na torcie - wzruszenie gwarantowane. Pamiątkowy filmik Janka również skradł nasze serca, piosenka wykorzystana jako podkład muzyczny wcześniej zupełnie nieznana a teraz tak wyjątkowa.

Łukasz : Ania i Janek to para fotografów, którą można polecać z czystym sumieniem. Otwarci, żywiołowi, z głową pełną pomysłów, potrafiący uwiecznić magiczne chwile sprawnie, kiedy potrzeba to dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Współpraca z nimi podczas sesji to czysta przyjemność oraz swego rodzaju zabawa. Wszystko w przyjemnej, ciepłej atmosferze, w której nawet najwięksi 'wstydnisie' poczują się komfortowo. Obróbka zdjęć stawia na naturalność, nie ma mowy o przesadzonych filtrach, kontrastach itp., wystarczy z resztą przejrzeć ich prace, by poznać styl zdjęć, które Ania i Janek zrobią na Twojej sesji.

O
Ola i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2020
Poznań
Data dodania: 22-08-2020

Wspaniała i zdolna fotograf! ♥️ Bardzo kontaktowa, od razu poczuliśmy wspólną chemię! ✨ Dyskretnie i z gracją dająca wskazówki! A na dodatek zawsze uśmiechnięta! 😉 Razem z Jankiem tworzą świetny team! 📸🎥 Zdjęcia rewelacja 🎞- uchwycone piękne wspomnienia! Czekamy na teledysk ślubny z niecierpliwością, ale wiemy, że będzie również petardą 💥

liczba odwiedzin: 2383

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy