Fabryka Kreatywności region śląski | Animator dla dzieci Katowice, śląskie - cover
Zobacz zdjęcia (20)

Fabryka Kreatywności region śląski

Katowice, śląskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem. Idziesz właśnie z rodzicami na wesele do ich znajomych. Nie? To może na imprezę firmową? Otwarcie salonu samochodowego? Chrzciny kuzyna piąta woda po kisielu? Dobra. Nieistotne. Wszystkie wielkie i ważne dla dorosłych imprezy mają dla Ciebie (dziecka) jeden wspólny mianownik. Zioną nudą… Dorośli siedzą, jedzą, rozmawiają, śmieją się… A Ty co chwilę ciągniesz ich za rękaw, żeby cokolwiek z Tobą porobili. Odsyłają Cię do dzieci, których nie znasz, nie lubisz, albo po prostu się z nimi nudzisz, bo nic nie robicie. Ile można się bawić w ganianego?

Teraz wyobraź sobie podobną sytuację, w której zmieniła się jedna rzecz. Jesteśmy tam MY!

Nie ma nudy! Jest wycieczka w kosmos, gdzie czeka na Ciebie szereg przygód w międzyplanetarnej przestrzeni. Odkrywanie nowych planet i szukanie skarbów. Walki z gwiezdnymi potworami. Nie pasuje kosmos? Nie szkodzi. Możemy przenieść się w dowolne miejsce i czas, jaki sobie wybierzesz. Najważniejsze jest to, ŻEBY BYŁA DOBRA, BEZPIECZNA i NA MAXA KREATYWNA zabawa.

Dzięki nam dzieciaki spędzą niezapomniany czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Nie podajemy rozwiązań na tacy. Pomagamy dążyć do wybranego celu. Dostosowujemy poziom zabaw do dzieci, które biorą w nich udział. Nasza elastyczność sprawia, że nie ma znaczenia czy na Twojej imprezie są dzieci 3 letnie, czy 10 letnie - każde będzie się dobrze bawiło. Możemy stworzyć specjalnie dla Ciebie tematyczne scenariusze zabaw i animacji. Jeśli nie masz pomysłu albo nie chcesz ograniczać się do jednego tematu - nie ma problemu. Wybierzemy zajęcia i zabawy z naszej oferty.

Dzieciaki zyskują super zabawę, a co Ty zyskujesz? Ich radość, ale przede wszystkim czas bez ciągnięcia za Twój rękaw. Gwarantujemy dbałość nie tylko o uśmiechy na twarzach, ale też o bezpieczeństwo. Wszyscy nasi animatorzy są przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. Pracujemy na sprzętach z atestami. Posiadamy ubezpieczenie OC. Nasza fantastyczna grupa animatorów to ludzie z pasją. Robią to, co kochają, dzięki czemu wkładają w to całe serce. To nie tylko praca - to sposób życia! Dzięki temu, że nasz zespół składa się z wielu osób, dajemy gwarancję, że animacja się odbędzie. Jeśli jednak świat by się skończył, wszyscy animatorzy utknęliby w czeluściach otchłani, porwałoby ich tornado, zjadłby ich wieloryb, i nie udałoby się żadnemu z naszych superbohaterów dotrzeć na miejsce - oferujemy odszkodowanie.

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ślub to piękne, ale stresujące wydarzenie, zwłaszcza na etapie planowania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu staje się łatwiejsze. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Młodych, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują na sprecyzowanie swoich potrzeb, następnie spisujemy umowę i dajemy gwarancję, że animacje się odbędą. Młodzi mogą odhaczyć ten punkt i skupić się na pozostałych weselnych sprawach.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Wiemy jednak, że sytuacje bywają różne, dlatego możesz zadzwonić kilka tygodni lub dni przed weselem. Nasza ekipa do zadań specjalnych jest przygotowana na nieprzewidywalne i zorganizuje wspaniałe animacje dla dzieci nawet na ostatnią chwilę.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

To nie jest nasza praca. To nasz sposób na życie. To nasza pasja. To nasze hobby. Mamy w sobie duże dzieci, dlatego każdy rodzaj zabawy, eksperymentowanie, kreatywna nauka i uśmiechy na twarzach sprawiają nam ogromną radość.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak! Jesteśmy krawcami szyjącymi animacje dla dzieci za pomocą magicznej nitki. Wszystko dopasowane na miarę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Siadamy przy okrągłym stole, niczym rycerze Króla Artura, rozprawiając o najdrobniejszych szczegółach mających przynieść Królowi cześć i chwałę. Możemy też usiąść na herbatce u Szalonego Kapelusznika i dać się porwać szaleńczej rozmowie na temat naszych usług. Niezależnie od tego gdzie się udamy, podczas rozmowy zapoznamy Was ze wszystkimi szczegółami naszych propozycji, wysłuchamy Waszych oczekiwań i obaw. Wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "Orły Rozrywki 2019", "Profesjonalny sprzedawca - Oferteo 2019" oraz certyfikat "Firma z klasą" portalu weselezklasa trzy lata z rzędu (2018, 2019, 2020). Posiadamy również listy referencyjne od wielu znanych firm (m.in. Citroen) oraz agencji marketingowych - znajdziecie je na naszej stronie internetowej :).

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Potraficie wyobrazić sobie BEZLUDNĄ WYSPĘ? Marzycie o niej, kiedy biegniecie do pracy lub szkoły, zawozicie dzieci do przedszkola? Nam też się tak wydawało…aż do momentu, kiedy wyobraziliśmy sobie, że nie będzie tam nikogo z kim moglibyśmy #kreatywnie spędzić ten czas! Tak więc gdybyśmy mogli się teleportować na bezludną wyspę, zabralibyśmy tam naszych małych klientów! Tony piasku, woda i kokosy spadające z palm… idealne boisko do #kreatywnej zabawy w naszym stylu!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Zastanawiałeś się kiedyś jaka cecha jest tą najważniejszą, która gwarantuje sukces w pracy animatora? KREATYWNOŚĆ jest najważniejsza, to taki szczyt góry lodowej! Bez niej nie da się pracować z dziećmi i na chwilę stać się nimi, by być nie tylko nauczycielem, ale też kompanem. Ale góra nigdy nie będzie stabilna bez podstawy! Druga cecha charakteru, która gwarantuje sukces to ODPOWIEDZIALNOŚĆ. W trakcie pracy zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, dzięki temu rodzice powierzając nam swoje dzieci mogą spokojnie odpocząć czy bawić się na „dorosłej części” imprezy!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szukacie przepisu na udaną zabawę na weselu? Nie szperajcie dalej w czeluściach Internetu! MY JĄ DLA WAS MAMY!
Szczypta dobrego humoru, cała masa optymizmu oprószona profesjonalizmem z dodatkiem kreatywności i pomysłowości. W gratisie dodajemy uśmiech, którym zarażamy bezwiednie! Gwarantujemy, że zabawa na Twoim weselu będzie wyjątkowa!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Uwielbiamy wyzwania i szalone pomysły, więc z radością zrealizowaliśmy animacje na basenie i stoku narciarskim. Mimo to nadal liczymy na przyjęcie na Marsie! Na pewno podnieślibyśmy temperaturę 😉

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Świat nieustannie biegnie do przodu, a my razem z nim. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolimy.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Prowadzimy warsztaty, podczas których nadajemy drugie życie materiałom powszechnie uznawanym za śmieci. Wykorzystujemy spinacze, słomki, kapsle itp. Sprawiamy, że kształtowanie odpowiednich postaw jest ciekawe i twórcze (wiecie, że folia bąbelkowa może być stadem żółwi w oceanie?).

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Wszystko jest w naszych głowach i sercach. Jesteśmy sporą grupą ludzi, a co kilka głów to nie jedna. Każdy z nas ma w sobie duże dziecko. Zastanawiając się nad kolejnym projektem, analizując potrzeby i przygotowując zabezpieczenia, znajdujemy czas na puszczenie wodzy fantazji. Dzięki temu, nasze animacje potrafią być naprawdę wyjątkowe.

Fabryka Kreatywności region śląski
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Częstochowa
Data dodania: 07-09-2021

Bardzo polecam animacje tak jak i cała firmę, profesjonalne wykonanie, panie animatorki wykonują swoją prace z wielka pasja i jestem pełny podziwu takiej cierpliwości jak i energii pomimo wielu godzin animacji! Polecam serdecznie, jest to duża atrakcja dla dzieci i chwila spokoju dla rodziców

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Szczyrk
Data dodania: 19-08-2021

Gorąco polecam fabrykę kreatywności. Fantastyczne młode dziewczyny, z energią i masa pomysłów. Podczas animacji z dziećmi często animują jeszcze dorosłych prosząc o oklaski czy doping swoich dzieci. Jak dla mnie najlepsze w okolicy 🤗💪😊

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Katowice
Data dodania: 19-08-2021

Polecam serdecznie, dziewczyny z animacji super zajmują się dziećmi i są do tego stworzone, animacje prowadzone z uśmiechem na twarzy i mnóstwem pomysłów na kolejne zabawy, dzieci bardzo zadowolone tak jak i ich rodzice, bardzo miło wspominam animacje, polecam z całego serca ❤️

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-02-2020
Katowice
Data dodania: 20-03-2020

Polecam z całego serca! Animatorki z uśmiechem prowadziły 5-godzinną zabawę na naszym weselu, pełen profesjonalizm. Kolorowe gadżety animacyjne, ciekawe zabawy. Kontakt z managerką Panią Dominiką również na najwyższym poziomie, przez cały okres przygotowań do wesela była do naszej dyspozycji, co bardzo doceniany i za co chcielibyśmy jeszcze raz podziękować!

Imię: Ewelina 
Adres: Katowice, 40-288, woj. śląskie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4599
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie