Zobacz zdjęcia (5)
ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy, Warszawa - zdjęcie 1
ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy, Warszawa - zdjęcie 2 ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy, Warszawa - zdjęcie 3 ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy, Warszawa - zdjęcie 4 ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy id:10699

Warszawa, mazowieckie

O nas

Wszyscy z nas stają przed podobnym problemem gdy otrzymują zaproszenie na ślub – co dać Młodej Parze w prezencie, aby był to oryginalny i wspaniały prezent.
Proponujemy Państwu kilka opcji do wyboru z naszej szerokiej oferty:
1. Anioły na szczudłach asysta przy składaniu życzeń oraz przy pierwszym tańcu koszt 300 pln/godz. + dojazd Zazwyczaj wynajmowane są dwa anioły.
2. Animatorzy którzy zaopiekują się w profesjonalny sposób dziećmi podczas wesela organizując konkursy, zabawy taneczne, pokazy dużych baniek mydlanych czy robiąc zwierzątka z baloników 150 pln/godz. + dojazd
3. Wynajem dmuchanych zamków do skakania ze zjeżdżalniami , które dzieciaki uwielbiają. Zamki mieszczą się do pomieszczeń gdy pogoda jest niesprzyjająca. 600 pln + dojazd
4. Pokaz profesjonalnego cyrkowca – fakira z oswojonym wężem. 30 min super pokaz + 30 min możliwości robienia zdjęć z wężem dla chętnych osób 1000 pln + dojazd
5. Jeżeli sami nie możecie wręczyć prezentu – my możemy zrobić to za Państwa – jako klauni lub inne postaci – koszty i szczegóły do uzgodnienia.
6. Podróż poślubna – rejs ekskluzywnym jachtem motorowym po Mazurach. Do prowadzenia tych jachtów nie potrzebne są żadne uprawnienia. Oferujemy również współpracę z doświadczonymi sternikami . Jacht 10,5m długości 3,5m szerokości bardzo komfortowy – pływający hotel koszt w lipcu i sierpniu na 7 dni ok. 7000 pln koszt w maju, czerwcu, wrześniu 7 dni ok 5000 pln
Nowożeńcy będą mogli zwiedzić całe Mazury na romantycznym rejsie we dwoje lub zabrać ze sobą przyjaciół. Jacht jest bardzo komfortowym hotelem dla 8 osób - trzy zamykane kajuty, kuchnia, zlew, tv, radio. toaleta, prysznic.
7. W naszej ofercie posiadamy jeszcze inne prezenty – proszę pytać ;))

Opinie (7)

ANIMACJE DLA DZIECI Anioł na szczudłach, pokazy id:10699
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data dodania: 09-10-2015

Wręczyłam mojej chrześniaczce drobny prezent i animatorów klaunów dla dzieci na wesele bo wiedziałam że będzie dużo dzieci - bardzo podobało się wszystkim gościom.

K
KINGA
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2015
Data dodania: 09-09-2015

Na nasze wesele zaszaleliśmy i wzieliśmy anioły na szczudłach, klauna dla dzieci podczas wesela i pokaz fakira bo chcieliśmy coś oryginalnego ;) Wszystkie atrakcje się sprawdziły. Było coś dla nas - aniołki , dla dzieci - klaun i dla wszystkich gości - pokaz z ogniem. Wesele mięliśmy niezapomniane... Dziękujemy Wam i polecamy bo wszystko wyszło świetnie.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data dodania: 20-04-2015

Zawsze chciałam na ślubie mieć bańki mydlane - no i zamówiłam. Pogoda była ładna więc były super bańki. Dzieci z nimi robiły bańki i rodzice też. Podobało się i dużym i małym !!!

K
Kamil
5.00
 / 5
Data dodania: 17-03-2015

U nas też byli animatorzy z tego ogłoszenia - ale ja nie chciałam klaunów-zamówiliśmy pirata - no i była piratka. Fajna dziewczyna z dobrym podejściem do dzieci no i dorosłych wciągnęła do zabawy-ze dwóch tatusiów jak popiło to i na piratów kazało się pomalować - ale był ubaw po pachy - dzieciaki zabawione i rodzice uchachani!!!

J
Julia
5.00
 / 5
Data dodania: 12-02-2015

Polecam klaunów zabawiaczy - świetnie się sprawdzili na weselu i na poprawinach bo u nas było dużo dzieci.

K
Karina
5.00
 / 5
Data dodania: 02-02-2015

Klauni faktycznie jak z cyrku - kolorowo ubrani i kolorowo pomalowani. NIe maja takich białych buzi tylko ładne kolorowe oczka i czerwone noski.
Całkiem fajnie zajmowali dzieci no i dorośli maja fajne śmieszne zdjęcia ;))
Polecam było wesoło ;)

N
Nina
5.00
 / 5
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Data dodania: 06-09-2013

Nie chciałam żeby dzieci pętały sie po weselu biegając po parkiecie dlatego znalazłam tych klaunów-przyjechali i bawili się z dziećmi - żebyście wiedzieli jak rodzice byli nam wdzięczni że mogli się spokojnie pobawić ;))
Są w porządku i się nie obijają tylko bawią dzieci.

liczba odwiedzin: 5014

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie