Cud Niania Agencja Opiekunek

od 500 do 1200 zł
Kraków, małopolskie
(48)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
662-019...

O nas

Nasze animatorki zorganizują dzieciom niezapomniany, pełen zabawy i atrakcji czas, pozwalając dorosłym swobodnie bawić się na weselu!!!

Oferujemy:
- organizację animacji dla dzieci na weselu i innych imprezach okolicznościowych
- opiekę nad dziećmi w nocy (oraz w trakcie przyjęcia)
- wynajem maskotki animacyjnej - Olaf z Krainy Lodu, Myszka Minie, Myszka Miki, Panda

Proponujemy:
- tatuaże brokatowe
- face painting - malowanie buziek farbami antyalergicznymi, najlepszej jakości, przetestowanych dermatologicznie (dla dzieci od 3 r. życia)
- modelowanie baloników - balonowe zwierzaki, kwiaty, szable i wiele innych
- zabawy z chustą i tunelem animacyjnym - z wykorzystaniem woreczków, piłeczek, baloników
- zabawy i gry integracyjne, zabawy ruchowe i zręcznościowe - skok w worku, przeciąganie liny, wyścig ze styropianowym jajkiem na łyżeczce, rzut do tarczy, skok w dal, łapanie ogonków (szarfy) itp
- kącik plastyczny - kolorowanki dla najmłodszych dzieci, wspólne przygotowanie niespodzianki dla Pary Młodej, wyklejanki itp., zdobienie papierowego zamku
- zabawy taneczne - wspólny udział z dziećmi w tańcu, w wyznaczonym kąciku, również na sali weselnej
- gry typu twister, gry planszowe
- zadania do wykonania, kalambury, konkursy
-ogromne bańki mydlane – w zależności od warunków pogodowych i oczywiście możliwości (np. plener) pokaz dla dzieci baniek mydlanych, samodzielne robienie ogromnych baniek
- wytwornica do baniek mydlanych
- zamykanie dzieci w bańkach
- piniata z cukierkami

Animacje organizujemy przy użyciu materiałów najlepszej jakości.
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą, zachęcamy do kontaktu :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta nr 1

od 500 do 1200zł/ Wesele

Cena Naszych animacji zależna jest od czasu trwania, atrakcji, ilości dzieci, ilości animatorów, lokalizacji.
Zapraszamy do kontaktu:)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ kochamy swoją pracę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, staramy dostosować się do potrzeb dzieci z którymi pracujemy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy elastyczni. Organizujemy animacje zawsze pod kątem wymagań Naszych klientów.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ciężko Nam odpowiedzieć na to pytanie ponieważ pytanie skierowane jest do Naszych klientów, ale najwięcej klientów mamy z polecenia lub takich którzy osobiście widzą Naszą pracę - to dla Nas najlepsza rekomendacja :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Przede wszystkim predyspozycje osobowościowe Naszych animatorów - to osoby, które kochają swoją pracę, uwielbiają dzieci, są zawsze uśmiechnięte, pełne pozytywnej energii ale również odpowiedzialne i cierpliwe.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Traktujemy swoją pracę jak dobrą zabawę, zamieniamy się na ten czas w "dzieci", staramy dostosować do ich potrzeb, co dzieci doceniają.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ponieważ pracujemy z dziećmi, a one okazują Nam sympatię. Często przytulają się do Nas i proszą abyśmy zostały dłużej, przyjechały na ich urodziny, nie chcą abyśmy wracały do domu :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

To nie kwalifikacje są najważniejsze w pracy z dziećmi, a odpowiednie predyspozycje osobowościowe. Owszem, Nasze animatorki posiadają ukończone kursy animatora zabaw, animatora czasu wolnego (często wyjeżdżają na animacje wakacyjne do hoteli), są studentkami pedagogiki itp. ale najważniejsze jest to jakie posiadają cechy charakteru - na to zwracałam uwagę tworząc zespół i za to głównie dziękują Nam Nasi klienci.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Mamy za sobą setki wesel, komunii, chrzcin, imprez urodzinowych, bali karnawałowych czy imprez firmowych. Współpracowaliśmy m.in z PZU, Galerią Serenada, WOŚP, Szpitalem Dziecięcym, Jednostką Wojskową, SLOT, Fundacją Dziecięcych Marzeń i wiele wiele innych. Ponadto kilka razy w roku organizujemy akcje charytatywne w Szpitalach Dziecięcych - i to jest dla Nas największym osiągnięciem - uśmiech i radość na twarzach małych pacjentów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy na rynku od 7 lat i będziemy tak długo jak tylko będą chcieli tego Nasi klienci :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Zazwyczaj bywamy na ślubach tradycyjnych, ale mamy za sobą również wesela międzynarodowe gdzie klienci prosili o animatorki bez znajomości dodatkowych języków obcych - to jedne z najmilej wspominanych przez Nas animacji. Dzieci potrafiły porozumiewać się z Nami na migi i bawiły się z Nami czasem do białego rana :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zawsze staramy dostosować się do potrzeb Naszych klientów. Oferujemy standardową usługę trwającą od 3-5h, ale często zdarza się przedłużenie o dodatkowe godziny. Często po zakończonej pracy animatorów, zostajemy do opieki nocnej nad dziećmi w pokojach hotelowych więc bywały zlecenia trwająca 17-20h.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół to 10 animatorów. Animacje weselne organizuje 1, 2 lub 3 animatorów w zależności od wieku, ilości dzieci a także wymagań Naszych klientów.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Posiadamy materiały przeznaczone do pracy z dziećmi. Materiały które tego wymagają posiadają atest oraz są zgodne z normami UE (tj. farby do malowania twarzy, balony do modelowania, płyn do baniek mydlanych itp.). Ponadto w swojej pracy korzystamy z materiałów plastycznych, a także chusty klanza, tunelu animacyjnego, worków do skakania, liny do przeciągania, szarf, woreczków, piłeczek i wielu wielu innych materiałów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Zawsze j.polskim i j.angielskim. Mamy również animatorów znających j. niemiecki, hiszpański czy włoski.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Ciężko określić. Bywają terminy które mamy zarezerwowane rok czy dwa lata wcześniej, a bywają takie które są wolne i 2 tygodnie przed terminem. Wynika to z tego, że Nasz zespół składa się z 10 osób i często w jednym, tym samy terminie jesteśmy w stanie zorganizować 2,3 a nawet 4 zlecenia weselne. Oczywiście czym wcześniej tym większe szanse na to, że Nasi animatorzy będą dyspozycyjni.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jesteśmy z Krakowa a Nasi klienci często 40-150km dalej. Dlatego 90% Naszych klientów decyduje się na kontakt mailowy i telefoniczny. Staramy się bardzo precyzyjnie przedstawić ofertę, odpowiedzieć na wszystkie pytania, podpisać umowę (w formie elektronicznej). Jednak jesteśmy otwarci na spotkania i omówienie oferty osobiście - dostosujemy się do klientów.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zazwyczaj jest to kontakt telefoniczny i mailowy. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w przeciągu 24h. Bywało, że Para Młoda kontaktowała się z Nami w przed dzień wesela o północy - jeśli tylko mamy taką możliwość - odbieramy telefony i odpisujemy na maile od razu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo elastyczny. Nie bazujemy na scenariuszach i schematach. Praca z dziećmi to kreatywność, trzeba mieć w głowie tysiące pomysłów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Posiadamy ofertę standardową jednak zawsze staramy dostosować się do potrzeb Naszych klientów. Na życzenie klienta (o ile tylko mamy taką możliwość) jesteśmy w stanie przygotować konkretną zabawę, strój dla animatora czy zakupić dodatkowe materiały.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Często klienci liczą na Naszą propozycję. Staramy się wtedy otrzymać od klienta jak najwięcej informacji i bazując na Naszym doświadczeniu zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli tylko zmiany są możliwe nie mamy z tym problemu. Niestety nie zawsze możemy się dostosować do zmian na ostatnią chwilę.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej zdarza się, że mamy bardzo mało miejsca do przeprowadzenia zabaw z dziećmi. Musimy wtedy "improwizować" i zorganizować takie zabawy które nie wymagają dużej przestrzeni - zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na szczęście nie mamy takich sytuacji zbyt wiele. Podpisując umowę z klientem staramy się jasno określić warunki Nasze jak i klienta. Zdarzyły się sytuację kiedy klient nie zamówił jakiejś usługi i w trakcie wesela upierał się, że zamówił, dlatego wszystkie ustalenia mamy w rozmowach mailowych i umowach, które sprawdzamy jeśli w trakcie animacji są jakieś wątpliwości. Nie mamy w związku z tym pretensji do Naszych klientów, wiemy, że często spowodowane jest to przez stres związany z organizacją przyjęcia. Jednak 99% Naszych klientów stara się traktować Nas jak swoich gości :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt nie jest wymagany ponieważ wszystkie formalności mamy załatwione wcześniej, ale mimo to często otrzymujemy maile z podziękowaniem :) To bardzo miłe. Jeśli jest taka możliwość prosimy o opinię na temat Naszych usług.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zawsze przychodzimy do pracy wypoczęte, dzięki temu zawsze - mimo że jest to Nasza praca - bawimy się świetnie :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele polsko - francuskie, kiedy to Para Młoda nie poinformowała Nas, że z 20 dzieci tylko 2 mówi w j.polskim, a pozostałe 18 nie zna j.angielskiego :) Animacje na migi :) Dzieci nie tyle, że świetnie się bawiły ale były dla Nas bardzo bardzo miłe i grzeczne.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Barka na Wiśle, pozostałe wesela odbywały się w salach weselnych i namiotach.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Raczej tradycyjny :) Mamy za sobą setki wesel i zazwyczaj są to wesela klasyczne.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Pozytywne usposobienie, kreatywność ale również odpowiedzialność.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Podziwiamy wszystkich artystów/ wodzirejów którzy pracują z dziećmi na dużych scenach czy w telewizji. Praca z dziećmi naprawdę nie jest łatwa :)

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Bazujemy na własnym doświadczeniu. Każde animacje uczą Nas czegoś nowego. Wymieniamy się spostrzeżeniami i staramy wspólnie polepszyć jakość Naszych usług.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Spotykamy się i wzajemnie szkolimy, wymieniamy doświadczeniami i pomysłami.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zapas jedzenia, tyle ile się zmieści do kieszeni :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Myślę, że moda. Nawet w animacji, dlatego my również szukamy nowych pomysłów na przebrania dla animatorów. Klient ma szeroki wachlarz wyboru, a dzieci są zachwycone kiedy na przyjęciu pojawi się pirat czy wróżka.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Mam nadzieję, że dążenie do "doskonałości" - nie to w życiu jest najważniejsze, a przez to zapominamy o pomocy innym, dobrych uczynkach, empatii.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Umiejętność tworzenia "czegoś z niczego" - staramy się wprowadzać również w animacji:)

Nasze pasje.

Taniec! Muzyka. Latino, salsa, bachata, zumba - wszystko co dodaje pozytywnej energii i "kopa" do działania:)

Ciekawostki na nasz temat.

Nasz zespół to 8 dziewczyn i 2 chłopaków.
Oprócz animacji zajmujemy się również prywatną opieką nad dziećmi.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Dirty Dancing i wszelkie inne związane z tańcem i muzyką :) Książki psychologiczne.

Certyfikat 2023 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016
Cud Niania Agencja Opiekunek
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 48 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
L
Lidia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 13-06-2023

Dziękujemy wspaniałej animatorce weselnej!

Twoje umiejętności, energia i interakcja sprawiły, że nasze wesele było niezapomniane. Dziękujemy za radość i świetną atmosferę, jaką stworzyłaś. Jesteśmy Ci wdzięczni za Twój talent i zaangażowanie.

Z serdecznymi podziękowaniami,
Lidia i Mateusz

Justyna
14-06-2023

Dziękujemy za zaufanie oraz za to, że Nas Państwo zaprosili do współpracy:) Życzymy wszystkiego dobrego!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wieliczka
Data dodania: 25-02-2023

Super animacje, dzieciaki zajęte zabawą przez większą część wesela, polecam!

Justyna
25-02-2023

Bardzo dziękujemy :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Kraków
Data dodania: 20-02-2023

Pełen profesjonalizm usługi, wesołe animatorki, dzieci zachwycone bawiły się przez cały wieczór

Justyna
20-02-2023

Dziękuję :)

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Kraków
Data dodania: 11-02-2023

Polecam usługi agencji. Bardzo dobry kontakt z P.Justyną dzięki czemu organizacja animatorek na wesele odbyła się szybko i zgodnie z ustaleniami. Panie zapewniły dużo atrakcji, dzięki czemu dzieci były bardzo zadowolone. Firma spełniła nasze oczekiwania

Justyna
11-02-2023

Bardzo dziękuję :)

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-11-2022
Tomaszowice
Data dodania: 11-02-2023

Zamówiliśmy 2 animatorki na wesele i nie żałujemy. Kontakt z Panią Justyna super, szczegółowo przedstawiona oferta a same animacje - rewelacja. Nie mogliśmy sobie lepiej wymarzyć:) Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo zadowoleni. Bez wahania wynajmiemy animatorki ponownie na chrzciny.

M
Michał
5.00
 / 5
Data imprezy: 19-06-2022
Kraków
Data dodania: 11-02-2023

Skorzystaliśmy z usług animatorki dla 10 dzieci oraz opiekunki do rocznego synka. Pełen profesjonalizm. Animatorka miała mnóstwo pomysłów na zabawy z dziećmi a opiekunka była bardzo odpowiedzialna. Obie Panie były miłe, uśmiechnięte, od razu wzbudziły Nasze zaufanie. Nianie wynajęliśmy ponownie w końcu mogliśmy wyjść z żona na randkę :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Kraków
Data dodania: 08-02-2023

Usługi agencji na najwyższym poziomie. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie, lepiej nie mogłabym sobie tego wyobrazić. Animatorki miały cudowne podejście do dzieci do tego stopnia że dzieciaki były pochłonięte zabawami cały wieczór a my - nie musieliśmy się o nie martwić. Bardzo serdecznie polecam Agencje Cud Niania

Justyna
08-02-2023

Bardzo dziękuję!!! :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2023
Kraków
Data dodania: 08-02-2023

Dziękuję za niesamowite animacje na weselu, dzieci były bardzo zadowolone z atrakcji :) Pełen profesjonalizm i świetny kontakt, zarówno z Panią Justyną jak i animatorkami. Polecam z czystym sumieniem!!

Justyna
08-02-2023

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Cud Niania Agencja Opiekunek
NIP: 5492316101
Imię i nazwisko: Justyna Szot Duc
Adres: Kraków, Ugorek, 31-456, woj. małopolskie
662-019...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14531
Zadzwoń
662-019...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie