Zobacz zdjęcia (5)
Animacje i zabawy dla dzieci, Tarnowskie Góry - zdjęcie 1
Animacje i zabawy dla dzieci, Tarnowskie Góry - zdjęcie 2 Animacje i zabawy dla dzieci, Tarnowskie Góry - zdjęcie 3 Animacje i zabawy dla dzieci, Tarnowskie Góry - zdjęcie 4 Animacje i zabawy dla dzieci, Tarnowskie Góry - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje i zabawy dla dzieci id:25333

Tarnowskie Góry, śląskie

O nas

W naszej ofercie weselnej mamy tak dużo atrakcji,że dzieci nie mają ani chwili na nudę,a rodzice mogą trochę odetchnąć, za co są nam zawsze najbardziej wdzięczni :)
Hasło przewodnie naszej firmy to DOBRA ZABAWA,ZERO NUDY!!!!


Nasze usługi to DUŻO WIĘCEJ niż malowanie buziek,skręcanie balonów, duże bańki czy zabawy z chustą.
Według opinii naszych klientów jesteśmy jedną z nielicznych grup, która przywozi ze sobą tak dużo ciekawych pomocy oraz gadżetów wykorzystywanych podczas animacji.

Nasza szefowa z wykształcenia jest nauczycielką pracującą od kilkunastu lat z dziećmi, nie jest więc przypadkową osobą zajmującą się w wolnym czasie animacjami. Ma ogromne doświadczenie oraz odpowiednie podejście do dzieci. Pozostałe animatorki to studentki pedagogiki, rewelacyjnie przygotowane do zajmowania się dziećmi podczas rożnego rodzaju imprez

Szczegóły naszych animacji omawiamy przez telefon lub za pośrednictwem Messengera,gdyż nie chcemy zdradzać naszych pomysłów:)

Jest możliwość wypożyczenia stroju Minionka oraz Olafa jako atrakcji np do zdjęć :)

Mamy także zamek dmuchany oraz stoisko z watą

Cena zależna jest od ilości animatorów oraz czasu trwania animacji.
Zapraszamy na nasz profil fb/ciotki animatorki, gdzie znajduje się pełno zdjęć

liczba odwiedzin: 1752

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie