Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne ! id:5106

Oferta
Dodaj do plannera

Zobaczcie przykładowe klipy weselne. Najnowsze realizacje TYLKO NA FACEBOOKU ! Jeżeli planujecie ślub, wesele - G O R Ą C O polecam:) Filmowanie na terenie całego kraju: Toruń, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Warszawa. Zapraszam do współpracy

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Cennik

Orientacyjna cena: 2600 PLN / dzień

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne ! id:5106
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Ewelina i Tomasz Dodano: 07-08-2016
Data imprezy: 16-04-2016
(5)
Marcin to prawdziwy profesjonalista, ma głowę pełną pomysłów.Polecamy go wszystkim parom ,które marzą o najpiękniejszej pamiątce z wesela.Sposób w jaki montuje film świadczy o jego talencie. Film zachwycił wszystkich gości, a my dzięki Marcinowi mogliśmy przeżyć jeszcze raz ten piękny dzień.POLECAMY!!!!!!
Autor: Natalia I Tomek Dodano: 18-02-2016
(5)
Serdecznie polecamy usługi Animatikvideo! :) Jesteśmy zachwyceni filmem, rodzina i znajomi również są tego samego zdania, że wykonanie jest genialne! Aż chce się oglądać! Nie wspominając o teledysku! ;) Jeżeli komuś zależy na profesjonalnej usłudze w mega sympatycznej atmosferze to polecam!
Autor: Patrycja Dodano: 18-02-2016
Data imprezy: 16-05-2015
(5)
Z całego serca mogę polecić wszystkim parom planującym wesele. Super film, aż chcesz go ciągle oglądać, nowoczesne i dynamiczne nagranie zachwyciło wszystkich naszych gości. Marcin- super gość z nieziemskimi pomysłami. Serdecznie polecam!!!! :)
Autor: Magda#Mateusz Dodano: 18-02-2016
(5)
W 100% na TAK !!! Dzieki współpracy z ANIMATIK VIDEO STUDIO mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu:) Klip,ktory zostal nakrecony przez ANIMATIK Video studio jest piękny i pelen akcji,cala plyta z wesela jest bardzo profesjonalna i energiczna,cieszymy sie iz mogliśmy do płyty dać wlasne piosenki :) Polecamy wspolprace z Marcinem jest bardzo kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Jeszcze raz dziękujemy. Magda#Mateusz - POLECAMY !!!!

Skontaktuj się

792-810...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Data dodania: 04-02-2011
Liczba odwiedzin: 3082

Nowe ogłoszenia