Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci na weselu,Animator,Minionek,Zabawy na weselu id:31538

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dzięki animatorowi wszyscy będą mieli czas na doskonałą zabawę, a jednocześnie świadomość, że ich dzieciaki bawią się równie dobrze. Para Młoda będzie mogła w należyty sposób celebrować swoje ważne święto wraz z wszystkimi bez wyjątku .Jaki mam sposób na zapewnienie dzieciom wspaniałej zabawy i opieki w jednym? Sprawdź sam.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY.

DLACZEGO JA?:

Pasja, zamiłowanie do pracy, pedagogiczne podejście do dzieci oraz doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku to gwarancja pełnej satysfakcji ze strony klienta. Umiejętność prowadzenia zajęć i animacji dla dzieci a przede wszystkim profesjonalizm i jakość działania dzięki odpowiednio dopasowanym materiałom do wieku każdego dziecka. Zapewniam komfort oraz pełne zadowolenie zarówno ze strony osób powierzających mi pod opiekę swoje dzieci jak również ze strony dzieci. Oryginalne animacje w niepowtarzalnym stylu, odpowiednio tworzone scenariusze animacji - wszystko to oczywiście dla potrzeb państwa oraz najmłodszych gości na imprezie. W ofercie mam również indywidualne przygotowanie programu dla potrzeb konkretnych klientów.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ostrów Wielkopolski, , 63-400, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 3917

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie