Zobacz zdjęcia (5)
Panie Nianie - animacje, Skarżysko-Kamienna - zdjęcie 1
Panie Nianie - animacje, Skarżysko-Kamienna - zdjęcie 2 Panie Nianie - animacje, Skarżysko-Kamienna - zdjęcie 3 Panie Nianie - animacje, Skarżysko-Kamienna - zdjęcie 4 Panie Nianie - animacje, Skarżysko-Kamienna - zdjęcie 5
1 / 5

Panie Nianie - animacje id:32085

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

O nas

Jesteśmy animatorkami zabaw dla Dzieci:

- Agnieszka - 6 lat doświadczenia w branży, uwielbia malowanie twarzy i bańki mydlane, ukończyła kurs animatora zabaw, disco master, śpiewa, gra na gitarze, zafascynowana tematami pierwszej pomocy i bezpieczeństwa.

- Ania - 2 lata w branży, z zawodu terapeuta zajęciowy, ukończyła kurs animatora społeczno-kulturalnego; jest certyfikowanym prowadzącym zajęcia Sensoplastyka(R)-elementy, uwielbia pracę z dziećmi opartą na pobudzaniu wyobraźni, kreatywności, swobodzie i rozwoju, ma doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Ukończyłyśmy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.
Prowadzimy animacje również w języku angielskim.

Czy mamy klocki? Mamy. Czy mamy słomki konstrukcyjne? Mamy. Czy one są podstawą naszej pracy? Absolutnie nie. W naszej pracy liczą się dzieci i to one decydują, w którym kierunku rozwinie się zabawa. Stawiamy na wspólną zabawę, ale nie zmuszamy do niej. Kolorujemy, budujemy, konstruujemy, szalejemy przy muzyce - tak wypełnimy czas dzieciom, które nam powierzycie.

Prosimy nie zrażać się, gdy nie odbierzemy telefonu od razu - my po prostu rzadko kiedy się nudzimy z telefonem w ręku:)

liczba odwiedzin: 2294

Wyjątkowe sale weselne w mieście Skarżysko-Kamienna

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie