Zdjęcia
od 1800 do 2500 zł / całość

Anita Szadowska Fotografia id:41702

od 1800 do 2500 zł / całość
Chełm, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
881-666...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Cześć! Nazywam się Anita! W fotografii kocham się od wielu lat, jest to coś, co sprawia mi ogromną radochę, dlatego podczas pracy wkładam całe serce w zdjęcia, które tworze dla klientów ;) Uwielbiam zatrzymywać na fotografii chwile pełne emocji, uczuć a przede wszystkim miłości ;)

Staram się pracować dyskretnie, uwieczniając w ten sposób najlepsze momenty, szczere uśmiechy, łzy i okazywane uczucia! Dzięki temu, pamiątka z Waszego ślubu będzie wyjątkowa i niezwykła! ;)

Rozgość się i rozejrzyj a na pewno znajdziesz coś dla siebie ;) Po szczegółową ofertę zapraszam do kontaktu:)

Oferta

Reportaż ślubny
od 1800 do 2500 / całość
Swoją pracę zaczynam od momentu przygotowań Pary Młodej, przez cały dzień jestem z nimi, w tym ważnym Dniu i staram się ukazać wszystkie towarzyszące im emocję, do oczepin włącznie.
Oferuję 3 pakiet.
Pierwszy z nich jest najbardziej podstawowy, reportaż od przygotowań do oczepin włącznie, w drugim również jestem z Młodymi od przygotowań do oczepin włącznie, oferuje dodatkowo większą liczbę zdjęć na pendrive/płycie oraz fotoalbum. Trzeci pakiet zawiera elementy drugiego pakietu oraz dodatkowo sesję ślubną w innym dniu

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Anita Szadowska Fotografia id:41702
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Chełm
Data dodania: 01-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Po prostu polecam! Mamy śliczną pamiątkę że ślubu 😊
Anita

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Anita Szadowska Fotografia
Imię i nazwisko:Anita Szadowska Anita Szadowska
Adres:Chełm
22-100woj. lubelskie
881-666...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 24-04-2019, liczba odwiedzin: 210
Telefon
881-666...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie