Zobacz zdjęcia (5)
AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR , Tychy - zdjęcie 1
AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR , Tychy - zdjęcie 2 AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR , Tychy - zdjęcie 3 AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR , Tychy - zdjęcie 4 AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR , Tychy - zdjęcie 5
1 / 5

AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR id:4650

Tychy, śląskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witamy serdecznie przyszłe Młode Pary i nie tylko.

Jesteśmy firmą foto video, która istnieje od 01.09.2010 roku. Od ponad roku czasu jesteśmy członkiem elitarnego międzynarodowego stowarzyszenia filmowców ślubnych EEVA. Specjalizujemy się w realizacji filmów lustrzankami cyfrowymi – Video DSLR. Nasze filmy są krótkie, nowoczesne, posiadają często własną fabułę. Podczas realizacji pracuje od Nas minimum 2-3 operatorów z lustrzankami DSLR oraz 1 fotograf. Do ujęć wykorzystujemy m.in. floatcam pro 9, slidecamera, statywy manfrotto, kran filmowy ok. 5m, profesjonalny rejestrator dźwięku. Często podczas realizacji najtrudniejszych zleceń wykorzystujemy też hexacopter do filmowania z powietrza. Pracujemy na terenie całej Polski jak i również za granicą. Na sesje plenerowe udajemy się z Młodą Parą po całym kraju i nie tylko. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalizm, nowoczesność i pełne zaangażowanie.Oprócz filmów i zdjęć ślubnych posiadamy własne studio fotograficzne, w którym wykonujemy zdjęcia dla dzieci, kobiet, mężczyzn, par, a także sesje „brzuszkowe”. U Nas można zrealizować własne marzenia o profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Jednocześnie realizujemy w trakcie wesel, eventów, przyjęć okolicznościowych sesje zdjęciowe coś w stylu „ fotobudki” wykorzystując do tego setki śmiesznych rekwizytów. Różnica jednak jest taka, że zleceniodawca otrzymuje od Nas zdjęcia w formacie 10/15cm wysokiej rozdzielczości na papierze oraz na płycie dvd.

Jeżeli szukacie Państwo zawodowej ekipy wykonującej swoją pracę z pasji i z pełnym zaangażowaniem to zapraszamy do AnMa Studio.