AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR id:4650

Oferta
Dodaj do plannera

Witamy serdecznie przyszłe Młode Pary i nie tylko.

Jesteśmy firmą foto video, która istnieje od 01.09.2010 roku. Od ponad roku czasu jesteśmy członkiem elitarnego międzynarodowego stowarzyszenia filmowców ślubnych EEVA. Specjalizujemy się w realizacji filmów lustrzankami cyfrowymi – Video DSLR. Nasze filmy są krótkie, nowoczesne, posiadają często własną fabułę. Podczas realizacji pracuje od Nas minimum 2-3 operatorów z lustrzankami DSLR oraz 1 fotograf. Do ujęć wykorzystujemy m.in. floatcam pro 9, slidecamera, statywy manfrotto, kran filmowy ok. 5m, profesjonalny rejestrator dźwięku. Często podczas realizacji najtrudniejszych zleceń wykorzystujemy też hexacopter do filmowania z powietrza. Pracujemy na terenie całej Polski jak i również za granicą. Na sesje plenerowe udajemy się z Młodą Parą po całym kraju i nie tylko. Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalizm, nowoczesność i pełne zaangażowanie.Oprócz filmów i zdjęć ślubnych posiadamy własne studio fotograficzne, w którym wykonujemy zdjęcia dla dzieci, kobiet, mężczyzn, par, a także sesje „brzuszkowe”. U Nas można zrealizować własne marzenia o profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Jednocześnie realizujemy w trakcie wesel, eventów, przyjęć okolicznościowych sesje zdjęciowe coś w stylu „ fotobudki” wykorzystując do tego setki śmiesznych rekwizytów. Różnica jednak jest taka, że zleceniodawca otrzymuje od Nas zdjęcia w formacie 10/15cm wysokiej rozdzielczości na papierze oraz na płycie dvd.

Jeżeli szukacie Państwo zawodowej ekipy wykonującej swoją pracę z pasji i z pełnym zaangażowaniem to zapraszamy do AnMa Studio.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 3999 PLN / całość

1/ PAKIET ZŁOTY:1. Video: Filmowanie 2 lustrzankami DSLR tj 2 operatorów od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin oraz w plenerze w tygodniu. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań kamery Floatcam Pro 9 oraz sliedecamera na weselu, a także profesjonalny rejestrator dżwiękowy. Film o długości ok. 60-90min. Łącznie 3 kopie na dvd i 3 kopie na Blue Ray z indywidualnym nadrukiem i okładką lub cały zmontowany materiał w mp4 na 1 ozdobnym pendrive.

2. Foto: Fotografowanie aparatem Nikon D 600 od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin. W cenie sesja zdjęciowa w tygodniu w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą. Otrzymujecie 3 kopie zdjęć na płytch dvd w pełnej rozdzielczości minimum 500 - 1000 jpgów oraz Fotoksiążka na 15 stron rozkładówek w formacie 30/60cm ze skóry. Projekt wykonywany jest przez naszego grafika.

Koszt: Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Ceny ustalamy indywidualnie.

2/ PAKIET PLATYNOWY:1. Video: Filmowanie 2 lustrzankami DSLR / 2 operatorów / od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin. W cenie sesja plenerowa w tygodniu w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań kamery Floatcam Pro 9 oraz slidecamera na weselu i podczas filmowania w tygodniu oraz profesjonalny rejestrator dźwiękowy. W tygodniu w plenerze wykorzystujemy hexacopter do filmowania z powietrza

Film o długości ok. 60-90 min. Łącznie 3 kopie na dvd i 3 kopie na Blue Ray z indywidualnym nadrukiem i okładką lub cały zmontowany materiał w mp4 na 1 ozdobnym pendrive.

2. Foto: Fotografowanie aparatem Nikon D 600 od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin. W cenie sesja zdjęciowa w tygodniu w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą. Otrzymujecie 3 kopie zdjęć w pełnej rozdzielczości minimum 500 – 1000 jpgów oraz Fotoksiążka na 20 stron rozkładówek w formacie 30/60cm ze skóry. Projekt wykonywany jest przez naszego grafika.

Koszt: Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Ceny ustalamy indywidualnie.

3/ PAKIET DIAMENTOWY:

1. Video: Filmowanie 3 lustrzankami DSLR / 3 operatorów/ od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin. W cenie sesja plenerowa w tygodniu w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Dodatkowo do ujęć wykorzystujemy profesjonalny system do stabilizacji drgań kamery Floatcam Pro 9 oraz slidecamera, a także profesjonalny rejestrator dźwiękowy.

Dodatkowo do ujęć nad domami pary młodej, nad kościołem i salą weselną oraz w tygodniu w plenerze wykorzystujemy hexacopter do filmowania z powietrza

Film o długości ok. 60-90 min. Łącznie 3 kopie na dvd i 3 kopie na Blue Ray z indywidualnym nadrukiem i okładką lub cały zmontowany materiał w mp4 na 1 ozdobnym pendrive.

2. Foto: Fotografowanie aparatem Nikon D 600 od przygotowań w domu Pary Młodej, Błogosławieństwo, Kościół, wesele, aż do oczepin. W cenie sesja zdjęciowa w tygodniu w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą. Otrzymujecie 3 kopie zdjęć w pełnej rozdzielczości minimum 500 - 1000 jpgów oraz Fotoksiążka na 15 stron rozkładówek w formacie 30/60cm ze skóry. Projekt wykonywany jest przez naszego grafika.

GRATIS – 2 fotokisiążki dla rodziców w formacie 20/40cm na 15 rozkładówek.

Koszt: Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Ceny ustalamy indywidualnie.Nowość…Same Day Edit.

Realizacja clipu przez montażystę w trakcie wesela. Clip puszczony przed oczepinami na projektorze dla gości weselnych.

Koszt: Proszę o kontakt mailowy.

Istnieje możliwość realizacji tzw. Video Podziękowania dla rodziców puszczonego w trakcie wesela.

Koszt realizacji clipu w technice Video DSLR – Proszę o kontakt mailowy.UWAGA!!!

U Nas istnieje możliwość zmiany poszczególnych pakietów i dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów. Ceny w okresie od listopada do marca oraz w środku tygodnia są niższe nawet o 10-20% . Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

PROŚBA....Jeżeli nie odbieramy telefonów to znaczy, że jesteśmy na realizacji, wówczas proszę o kontakt SMS. W wolnej chwili oddzwonimy...


Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

AnMa Studio - Wedding Photography & Video DSLR
Województwo:śląskie
Miejscowość:Tychy
Kod:43-100
Data dodania: 23-12-2010
Liczba odwiedzin: 1875

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia