Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

ANNAMAZUREK Makijaż i Stylizacja Fryzur id:18580

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 25-01-2016
Liczba odwiedzin: 1044

Oferta

Zapraszam wszystkie Panie na makijaże ślubne oraz fryzury. Zapewniam piękny i niepowtarzalny wygląd. Pracuje wyłącznie na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach. Na życzenie istnieje możliwość przyklejenia wybranych kępek sztucznych rzęs, dzięki którym spojrzenie nabiera wyjątkowego charakteru.
Gwarancją mojej pracy jest kilkunastoletnie doświadczenie na planach zdjęciowym i filmowych, stała, wieloletnia stylizacja osób prywatnych oraz współpraca z uznanymi fryzjerami. Przez ostatnie 4 lata systematycznie prowadzę szkolenia przyszłych wizażystów i stylistów stroju w profesjonalnych centrach szkoleniowych w Warszawie. Po zakończonym kursie każda z moich studentek otrzymuje certyfikat i świadectwo ukończenia szkoleń wydany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Kompleksowe usługi ślubne wykonuje w duecie z doskonałą stylistką fryzur. W dniu ślubu dojeżdżamy do Panny Młodej w wyznaczone miejsce, również poza Warszawą. Na makijaże i fryzury próbne zapraszamy na Ursynów, gdzie przy profesjonalnych stanowiskach, w miłym towarzystwie, bez pospiechu i zgiełku dnia codziennego wykreujemy Twoją wymarzoną stylizację ślubną :)

Zapraszam do kontaktu

Ania

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

ANNAMAZUREK Makijaż i Stylizacja Fryzur
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-776

Nowe ogłoszenia