Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa, Zielona Góra - zdjęcie 1
AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa, Zielona Góra - zdjęcie 2 AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa, Zielona Góra - zdjęcie 3 AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa, Zielona Góra - zdjęcie 4 AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa id:5448

Zielona Góra, lubuskie
(8)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Uwaga! Wiadomości do nas piszcie na Facebook!

Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry.

Gramy na żywo w następującym składzie:

Julita – śpiew
Mariusz – śpiew, instrumenty klawiszowe, akordeon
Andrzej – śpiew, gitara basowa
Marcin - instrumenty perkusyjne
Bartek – śpiew, trąbka
Szymon – gitara elektryczna i akustyczna

Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych kręgach muzycznych. Wcześniejsza działalność w zespole wokalnym wpłynęła na aranżacje utworów z podziałem na głosy. Wyróżnia nas także brzmienie, udoskonalone takimi instrumentami jak trąbka i skrzypce.

Dysponujemy szerokim repertuarem z różnych gatunków muzycznych. Dostosowujemy utwory podczas imprez, uwzględniając różne gusta bawiących się osób. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie, pozostawiając po sobie zawsze bardzo dobre wrażenie. Zapewniamy nie tylko oprawę muzyczną, ale również prowadzenie uroczystości (także w języku angielskim) na wysokim poziomie, uwzględniając potrzeby i sugestie organizatorów.

Zdobyte wykształcenie i wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantuje profesjonalizm wykonywanej muzyki.

Przy naszej muzyce bawiło się już wiele osób. Na koncertach m.in. :

- festiwal w Jarocinie,
Niewątpliwym atutem jest własna propozycja PIOSENKI DLA RODZICÓW (nasza kompozycja).

Do tej pory zaufały nam takie firmy jak:

- PKP Informatyka (impreza firmowa na zamku Joannitów w Łagowie Lubuskim)
– Gazeta Lubuska, Ramzes Catering, Regionalne Centrum Animacji Kultury (Lubuski Bal Sportu na hali sportowej WOSiR w Drzonkowie)
– Urząd Stanu Cywilnego w Zielonej Górze (Europejski zjazd urzędników stanu cywilnego w Palmarni)

Serdecznie zapraszamy do współpracy .

Opinie (8)

Dodaj opinię
AQUARIUS - Przyjdź, Posłuchaj, Zdecyduj - więcej niż zabawa id:5448
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Wolsztyn
Data dodania: 31-08-2019

Mieliśmy przyjemność gościć zespół „Aquarius” na naszym ślubie, który odbył się 27.07.2019. Już od pierwszego kontaktu z Panem Mariuszem wiedzieliśmy, iż będzie dobrze. Kontakt niezwykle przyjacielski, pełen zrozumienia i determinacji, by oprawa muzyczna – w tym pięknym dla nas dniu – trafiła w każdy gust był wyczuwalny od pierwszego uścisku dłoni. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla zespołu Aquarius jest fakt, iż goście weselni bawili się do absolutnie ostatniej piosenki, do ostatniego bisu. Nie było momentu, w którym ktokolwiek rozważałby wcześniejszy powrót z wesela, ponieważ nikt nie chciał, by umknęła mu jakakolwiek piosenka wyśpiewana przez zapierający dech w piersiach głos Pani Julity :) Puentując – gdybym był jurorem w „Tańcu z gwiazdami”, zbudowałbym z cyferek 12, a gdybym mógł zasiąść w fotelu Agnieszki Chylińskiej w programie „Mam Talent” – dla zespołu „Aquarius” bez zawahania wcisnąłbym złoty przycisk! Polecamy z absolutnie całego serca! :)

J
Justyna Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Nowa Sól
Data dodania: 21-02-2018

Szczerze polecamy zespół aquarius z Droszkowa (koło Zielonej Góry) grali na naszym weselu, pełen profesjonalizm, wokal męski i żeński na najwyższym poziomie, różnorodność instrumentów, do tego prowadzenie zabaw weselnych. Spełnili nie tylko nasze ale i oczekiwania gości którzy byli zachwyceni poziomem zespołu.

Pozdrawiamy Justyna & Kamil

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2016
Zgorzelec
Data dodania: 24-10-2017

Absolutnie trafny wybór zespołu na wesele. Pan Mariusz z grupa grali na naszym weselu i świetnie prowadzili wesele po polsku i angielsku. Wesele było bardzo międzynarodowe i takiż tez był repertuar! Mój mąż i goście z Włoch były zachwyceni włoskim wykonaniem piosenek. Oczepiny również przygotowane wspaniale i bez obciachu. Wszyscy goście i my - Para Młoda byliśmy zachwyceni.
Pochwały również za latwosc w kontakcie i profesjonalne podejście. Łatwo się było dogadać co i jak, obeszlo się bez niepotrzebnego stresu. Gorąco polecam!

M
Magda Mateusz 24.06.2017
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Zielona Góra
Data dodania: 27-06-2017

Serdeczne podziękowania dla zespołu AQUARIUS za wyśmienitą zabawę weselną. Rewelacyjne wokale, wesele przy tak poprowadzonej zabawie bardzo długo pozostanie w naszej jak i gości pamięci !! :D Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich gości. :) Dzięki Wam nasze wesele było mega wyjątkowe.!! Lepszego zespołu w naszym rejonie nie ma. Może będzie jeszcze okazja się pobawić przy Waszej muzyce. Solówki gitarzystów na parkiecie były zabójcze wielkie brawa dla nich !! :D Polecamy gorąco zespół AQUARIUS! Dziękujemy Magda i Mateusz Węsek

T
Tomasz Trąd
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Data dodania: 23-07-2016

Bardzo dobry zespół, który uświetnił nasze wesele i poprawiny w Brodach dn.16-17 lipca. Ci ludzie znają się na warsztacie muzycznym. Goście bardzo dobrze się bawili.

A
Asia&Marcin
5.00
 / 5
Data dodania: 30-06-2014

Nasze wesele odbyło się 7 czerwca 2014. Dzięki zespołowi AQUARIUS jeszcze długo my i nasi goście będą je wspominać. Muzyka była idealna, grana i śpiewana w 100% na żywo, a my czuliśmy się bardzo swobodnie. Nasi goście nie schodzili z parkietu do ostatniej piosenki i co jakiś czas przychodzili gratulować wyboru zespołu. POLECAMY!

M
Magda i Kamil
5.00
 / 5
Data dodania: 20-06-2014

Grali na naszym weselu 24.05.2014, wszystko idzie na żywo, fajnie śpiewają, muzyka bardzo zróżnicowana, zagrają też wszystko co jest aktualnie na czasie. Bardzo sympatyczni ludzie. Nasi goście bawili się do rana a to było dla nas najważniejsze :) Cena taka jak większość 5-osobowych orkiestr, naprawdę warto! Ogólnie profesjonaliści, ze wszystkim można się spokojnie dogadać.
Pozdrawiamy :)

d
dora
5.00
 / 5
Data dodania: 02-08-2011

Po samym wpisie widać profesjonalizm, no i maja się czym pochwalić. Szkoda, że już wybrałam! Cena nie mała, ale myślę, że może być warto.

Kontakt

Adres: Zielona Góra, , 66-003, woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 08:00 - 21:00 Nd: 08:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 5629