Arkadiusz Kruszewski id:31971

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Białystok, podlaskie
Data dodania: 08-11-2017
Liczba odwiedzin: 222

Oferta

Aktualną ofertę znajdziesz na mojej stronie internetowej.

Ślub i wesele jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Zaczynamy nowe życie z drugą osobą. Dbamy o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Piękna suknia, elegancki garnitur, makijaż, fryzura, świeże kwiaty, najładniejsza sala z pysznym jedzeniem i zabawa do białego rana przy muzyce granej na żywo. Można by wyliczać długo. A co potem? Później, gdy emocje opadną, z tego cudownego dnia zostaną Wam tylko wspomnienia i obrączki na Waszych palcach.

A gdyby tak móc wrócić do tego dnia po kilku latach? Co będziecie pamiętać? Fotografia jest pewnego rodzaju wehikułem czasu. To cudowna pamiątka, która przypomni Wam ten wspaniały dzień, w którym powiedzieliście sobie „TAK”. Emocje, które Wam towarzyszyły – radość, śmiech, wzruszenie. Przypomni wydarzenia, których nie można powtórzyć. Przypomni bliskich, których kiedyś zabraknie.

Moja oferta fotografii ślubnej składa się z różnych elementów. Skomponuj Wasz wymarzony pakiet ślubny i zarezerwuj termin już dziś. Wybierz etapy dnia ślubu, które chcesz aby zostały uwiecznione na zdjęciach. Masz możliwość mojej obecności od początku do końca. Do wyboru masz również nośniki danych, na których zostaną zapisane fotografie oraz formy drukowane zdjęć – albumy i odbitki.

Aktualną ofertę znajdziesz na mojej stronie internetowej.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.