Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Art and Show - Dekoracje światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym id:36766

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nie liczy się dla nas gdzie się znajdziemy. Nie liczy się dla nas czy to stara stodoła, hotel SPA, pałac czy zamek. Zadbamy o oświetlenie, które zachwyci Was i Waszych Gości.

W naszej ofercie znajduje się:

1. Oświetlenie dekoracyjne
Dzięki profesjonalnemu oświetleniu ścian, stołów i elementów architektonicznych cała sala nabierze magicznego nastroju. Zaś odpowiednia dobrana ilość punktów światła i ich moc sprawi, że Wasi Goście, nie będą mogli wyjść z podziwu.
2. Oświetlenie sceniczne
Dynamiczne oświetlenie zbuduje odpowiedni nastrój i wyzwoli emocje, dzięki którym nie będziecie mogli tak po prostu opuścić parkietu.
Zaczarujemy zabawę na najwyższym poziomie używając do tego koncertowego oświetlenia.
3. Teatr światła
Światło to nie tylko kolor. Właśnie dlatego nic nie będzie działo się bez przyczyny. Animacja zabawy światłem, wprowadzanie Młodej Pary w jupiterach czy show podczas wprowadzania dań sprawi, że na sali stworzy się teatr światła.
4. Taniec w chmurach
Dzięki najpotężniejszej maszynie do tworzenia ciężkiego dymu poczujecie się jak w prawdziwych chmurach. Nie tylko nisko unoszący się dym ale i potężne odrywające się obłoki sprawią, że Wasz pierwszy taniec wzbudzi zachwyt najbliższych.
5. Magia ciepłego światła
Profesjonalne panele z ciepłym oświetleniem, spotykane w największych telewizyjnych realizacjach nadadzą wydarzeniu koloru, którego nie da się opisać. Oświetlenie to, komponuje się idealnie z weselami w stylach glamour, rustykalnym i boho.
6. Realizacja na żywo
Podczas realizacji Art and Show nie ma miejsca na automatyczne działanie światła. Nad całym wydarzeniem czuwa realizator światła, który na
bieżąco dostosowuje światło do tego, co dzieje się podczas Waszego wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, , 85-864, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1166