Art and Show | DJ na wesele Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie - cover
Zobacz zdjęcia (49)

Art and Show

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
666-572...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Cześć, mam na imię Michał i jestem założycielem Art and Show.

Art and Show to firma zajmująca się obsługą wyjątkowych chwil. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową i niepowtarzalną, nowoczesną ofertę na najwyższym, światowym poziomie.

Ale kim jesteśmy? Na pewno grupą przyjaciół, którzy wspólnie zbudowali jedną z najbardziej unikalnych grup muzyczno-eventowych w kraju. W skład naszej grupy wchodzą DJ'e miksujący muzykę na żywo z bogatym doświadczeniem klubowym, eventowym i konferansjerskim, muzycy znani z telewizyjnych show m.in. "Mam Talent", "Must be the Music" czy "The Voice of Poland", a także artyści grający przy boku gwiazd oraz tacy, których niejednokrotnie można było usłyszeć na największych światowych festiwalach muzycznych.

Co za tym idzie nasze połączenie sił, doświadczenie i profesjonalizm jest gwarancją najwyższej jakości usług. Nasi niesamowicie kontaktowi DJ'e i konferansjerzy, najlepsi w Polsce muzycy i artyści wzniosą Państwa wesele na szczyty muzycznych doznań. A to wszystko za sprawą połączenia muzyki serwowanej przez DJ'a z pełnym emocji koncertem najlepszych artystów, których muzyka sprawi, że nie jedna osoba na sali poczuje ciarki na swoim ciele. W teamie posiadamy saksofonistów i saksofonistki, skrzypków i skrzypaczki, gitarzystów, congistów i perkusistów, wokalistów i wokalistki oraz wielu innych muzyków, którzy dodadzą rangi Waszemu wydarzeniu.
Wesela międzynarodowe także nie są dla nas wyzwaniem. Nasi konferansjerzy mówią biegle w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Taka obsługa zapewni Waszym Gościom z zagranicy komfortową zabawę i zrozumienie wszystkiego, co dzieje się podczas wydarzenia.

Ale to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko obsługę muzyczną wesel przez DJ'a czy DJ'a i artystów. Możecie Państwo liczyć także na:
- klimatyczne oświetlenie dekoracyjne
- potężną dawkę oświetlenia scenicznego sterowanego przez operatora
- ciężki dym do pierwszego tańca
- booking znanych zespołów i pełne wsparcie techniczne w zakresie obsługi koncertu
- kompleksową organizację ślubu i wesela przez certyfikowanego wedding plannera

Jeżeli Państwa wizja uroczystości wychodzi poza ogólnie przyjęte standardy, to tym bardziej zapraszamy Was do kontaktu. Lubimy niestandardowe rozwiązania i z wielką chęcią pomożemy Państwu w realizacji jednego z Nich.

Gwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do współpracy!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy wspólnie zbudowali jedną z pierwszych i najbardziej unikalnych grup muzyczno-eventowych w kraju. W skład naszej grupy wchodzą DJ'e miksujący muzykę na żywo z bogatym doświadczeniem klubowym, eventowym i konferansjerskim, muzycy znani z telewizyjnych show m.in. "Mam Talent", "Must be the Music" czy "The Voice of Poland", a także artyści grający przy boku gwiazd oraz tacy, których niejednokrotnie można było usłyszeć na największych światowych festiwalach muzycznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

PROFESJONALE PODEJŚCIE:
Na pewno wyróżnia nas niesamowicie profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Doskonale wiemy, że nie możemy dwa razy powtórzyć Waszego wesela stąd przez odpowiednio przygotowane formularze i scenariusze weselne, a także wnikliwą analizę przygotujemy dla Was event, do którego będziecie wracać wspomnieniami przez wiele lat.

DOŚWIADCZENIE:
W branży nie jesteśmy od dziś. Najbardziej doświadczona osoba z naszego teamu pracuje w branży ponad 30 lat, najmłodsza 6 lat. Łącząc pokolenia, doświadczenie i różne spojrzenia jesteśmy wstanie idealnie dopasować wydarzenie do Państwa oczekiwań.

OBSŁUGA W WIELU JĘZYKACH:
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom doskonale odnajdujemy się w weselach międzynarodowych. Nasi konferansjerzy mówią biegle w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Takie połączenie zaowocowało doświadczeniem w weselach mieszanych prowadzonych m.in. dla Par z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szkocji, Szwecji, Danii, Austrii, Finlandii, Francji, USA, Kanady, Ukrainy, Rosji, Włoch, Chin, Korei, Hiszpanii i wielu innych krajów.

STYLIZOWANE STANOWISKA:
Chcemy być spójną częścią Waszego wydarzenia. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się różne stanowiska i systemy oświetleniowe dostosowane do różnych stylów, m.in. boho, vintage, glamour, czy sielskiego rustykalnego stylu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej mamy różne doświadczenie, a to za sprawą tego, że w teamie jest nas wielu. Najstarszy stażem z nas wszystkich ma ponad 30 lat doświadczenia, a najmłodszy sześć.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podczas standardowego wesela pracujemy dla Was aż 10 godzin od momenty pojawienia się Młodej Pary na sali. Jeżeli jednak potrzebujecie innego czasu obsługi nie wyklucza to naszych możliwości. Skontaktujcie się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowując ją do Waszych indywidualnych oczekiwań.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie mamy czegoś takiego jak podstawowa oferta. Można jednak przyjąć, że w podstawowym pakiecie znajduje się DJ wraz z nagłośnieniem, stanowiskiem dostosowanym do stylu wydarzenia oraz mały zestaw oświetleniowy.

Skład, w którym występujemy.

Wszystko zależy od tego, jaki pakiet wybierzecie oraz tego, czy wybierzecie muzyków i artystów. W składzie może być tylko sam DJ lub odpowiednio więcej osób w zależności od ilości dobranych usług.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak skład jest zmienny. Czasem jest to DJ, czasem DJ i operator oświetlenia, czasem DJ, konferansjer, operator oświetlenia, a czasem dochodzą jeszcze do tego muzycy i artyści. Wszystko zależy od tego na jakie usługi się Państwo zdecydujecie.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie mamy specjalnych ograniczeń muzycznych. Grywamy przeróżną muzykę od lat 70-tych do muzyki współczesnej. Jedynym ograniczeniem jakie mamy to disco polo, które maksymalnie minimalizujemy, a najchętniej nie zagramy wcale. Po prostu nie czujemy tej muzyki i na niej się nie znamy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Każdy DJ jest u nas także konferansjerem. Poprowadzi on dla Państwa całe wydarzenie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami od powitania Państwa Młodych i Ich Gości na sali, poprzez podziękowania dla rodziców, oczepiny i inne ważne momenty, które będą miały miejsce podczas Waszego wesela. Jeżeli zaś przyjdzie nam obsługiwać wesele międzynarodowe, wówczas na sali pojawi się dodatkowo konferansjer, który poprowadzi dla Państwa wydarzenie w języku angielskim, niemieckim bądź hiszpańskim.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W teamie mamy wielu wokalistów i wokalistek z którymi współpracujemy. Jednak wśród TOP'ów mamy Artura Caturiona (finalistę telewizyjnego show "Bitwa na Głosy") oraz Martę Podulkę, której utwory niejednokrotnie można usłyszeć chociażby w radio.

Na jakich instrumentach gramy?

W składzie mamy saksofon, perkusję, conga, skrzypce, gitarę akustyczną i elektryczną. Jeżeli zaś chodzi o saksofon, który wybierany jest najczęściej, to w teamie mamy dwóch najlepszych saksofonistów:
- Pesosa Saxfightera, niekwestionowanego króla saksofonu, współtwórcę utworu "Mr Zoob ft. Jazzowski - Kawałek podłogi"
- Sandecki Sax, artystę współtworzącego m.in. z hiszpańskimi artystami
Oboje wyżej wymienieni, poza dużą sceną współpracują z marką Art and Show i grywają na największych klubowych festiwalach na świecie, przy boku najbardziej znanych DJ'ów.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Trochę tego jest i ciężko wszystko wymienić. Jeżeli chodzi o konsolety mikserskie pracujemy na najwyższych modelach firm Denon i Pioneer. Jeżeli zaś chodzi o nagłośnienie, posiadamy nagłośnienie wielu marek, m.in. RCF, Turbosound czy NAV. Jeżeli chodzi o oświetlenie w naszej "stajni" mamy reflektory, oświetlacze, oślepiacze, panele Matrix, ruchome głowy i całe stado przeróżnego oświetlenia retro, które niewątpliwie dodaje ciepłego klimatu całej scenie.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Nasi wokaliści i wokalistki doskonale radzą sobie nie tylko z językiem polskim. W ich repertuarze jest wiele utworów anglojęzycznych, zarówno tych starszych jak i współczesnych.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Na Państwa życzenie możemy poprowadzić wesele w językach niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Jeżeli zaś potrzebujecie konferansjera mówiącego w innym języku to poproszę o kontakt w tej sprawie. Znajdziemy rozwiązanie i na to.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Trudno określić. Możemy jednak przyjąć, że 50% naszych zleceń to wesela międzynarodowe.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Mamy cały ogrom atrakcji i na pewno całą masę współpracujących z nami firm. Sami także zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel stąd możemy Wam polecić wiele sprawdzonych firm, które pojawią się na Waszym weselu.
Jeżeli zaś chodzi o nas to poza artystami i muzykami możemy Państwu zaproponować ciężki dym do tańca w chmurach i bajeczne dekoracje światłem.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Światło to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów każdego wydarzenia, chociaż ciągle bardzo niedoceniany. W zależności od stylu wydarzenia posiadamy przeróżne systemy oświetleniowe od oświetlenia retro, poprzez dekorację światłem, aż po zbudowanie przepięknej, klimatycznej sceny, na której zamontowane światła będą na żywo sterowane przez wykwalifikowanego operatora.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nie mamy czegoś takiego jak lista utworów. Oczywiście analizując Państwa oczekiwania i Waszych gości jesteśmy w stanie określić po czym warto się poruszać, a czego warto unikać. Dodatkowo prowadząc wydarzenie uważnie obserwujemy co dzieje się na parkiecie i dopasowujemy repertuar do bawiących się gości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Trochę ich było bo i nas jest "trochę". Jeżeli chodzi o wyróżnienia i osiągnięcia typowo weselne to w 2018 otrzymaliśmy nagrodę ZIWA 2018 w kategorii "Najlepsza muzyka i animacje" oraz wielokrotnie byliśmy nagradzani i wyróżnieni w Orłach Branży Ślubnej. Wielu z nas zostało wyróżnionych na festiwalach poza branżowych, m.in. podczas Opole Debiuty, czy Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Krakowie. Są wśród nas też tacy, którzy sięgnęli najwyżej i stanęli na największych scenach na świecie m.in. występowali na Sunrise Festival, grali w Hiszpanii, Niemczech, na Ibizie i wielu innych zakątkach świata.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

W teamie Art and Show mamy pełen przekrój ludzi pełnych pasji, ale są i tacy, którzy ukończyli i szkoły średnie i szkoły wyższe o przeróżnych profilach muzycznych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

U większości z nas przygoda z muzyką zaczęła się już w podstawówce, począwszy od obsługi szkolnego radiowęzła.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy ogień na parkiecie. Dodaje nam to takich emocji jakie na pewno nie są do opisania i przełożenia w tym miejscu na słowa.

Art and Show
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Turzno
Data dodania: 13-09-2023

Ciężko opisać słowami co myślę o tym, jak Michał poprowadził nasze wymarzone wesele. Wiedzieliśmy, że musi być dobrze, ale całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, mocny sprzęt, cudne oświetlenie i rewelacyjna współpraca artystów współtowarzyszących. Przekrój Gości w różnym wieku i o różnym temperamencie a każdy się bawił doskonale... żebysmy zliczyli ile dostaliśmy „sztosow”, „kotów”, „kozaków” i „rozwalili system” na Wasz temat to głowa mała. Forma podziękowań przejdzie już chyba do historii, takiej Gali nikt się nie spodziewał ;) głowa pełna pomysłów, warto zaufać i oddać się w ich ręce. Było cudownie. Dziękujemy. Chcemy jeszcze raz! <3

A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2023
Otomin
Data dodania: 09-08-2023

Michala poznalismy zupelnie przypadkiem….z tak zwanego polecenia🤨😃 pierwsza rozmowa telefoniczna okazala sie bardzo milym zaskoczeniem😍cieply glos, przemily charakter i to profesjonalne podejscie do tematu👍🏻 Wesele bylo na medal, moze nie powinnam tego pisac ale glos Michala pozostanie na dlugo w mojej pamieci.. ten czlowiek jest do tej roboty zwyczajnie stworzony👌👌👌 art&show jest godny polecenia, goscie byli zachwyceni 😀 zachwyceni goscie.. zachwyceni Gospodarze 🍀🍀🍀🍀 polecam ❤️
Pozdrawiamy
Anita &Enzo

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 19-11-2022

Michała znaleźliśmy całkowicie przypadkiem i był to szczęśliwy traf! Mega pozytywny człowiek z poczuciem humoru trafiającym w nasze serduszka. Asertywny co do wybranej przez nas muzyki, wspaniale poprowadził nasze wesele - zrobił niezłe show! Dekoracja światłem i wybór muzyki takie, że goście nie schodzili z parkietu a Ci, którzy normalnie z wesel zwijali się po oczepinach siedzieli teraz do końca! Nawet ci mniej zabawowi podrygiwali do tańca. Super współpraca, super człowiek i niesamowita oprawa naszego wesela.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Straszyn
Data dodania: 13-10-2022

Wspaniali! Cudowni! Niezastąpieni! Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pana Michała, zakochaliśmy się w sobie od pierwszej rozmowy telefonicznej. Będąc po weselu możemy napisać tylko jedno - polecamy każdej parze, która planuje zorganizować wesele swojego życia z wspaniałymi ludźmi, mającymi pojęcie, wizję, oraz pasję bijącą prosto z wielkiego serca! Wspaniali ludzie, pełen profesionalizm oraz doskonała organizacja.

Polecamy naszych nowych Przyjaciół.

Marta i Paweł

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2020
Turzno
Data dodania: 10-08-2020

Serdecznie polecamy art&show;, doskonała oprawa muzyczna, Michał jest profesjonalistą, fantastycznie poprowadził całe wesele, goście byli zachwyceni 🤩 potrafi zagrać zabawnie i z pazurem, kiedy trzeba rozluźnić atmosferę lub budować napięcie 😃 Gra tak, że każda grupa wiekowa bawi się na parkiecie! Ah, no i saksofonista - SZTOS 🤩 Na pewno jeszcze się spotkamy i dziękujemy! 😊

Michał
10-08-2020

Dziękuję za miłe słowa. Stajemy na rzęsach, by Wam się podobało i skaczemy z radości, gdy widzimy ogień na parkiecie. Do zobaczenia na eventach.

M
Mateusz&Jadzia;
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 13-09-2019

Pełen profesjonalizm 🙌 SZCZERZE POLECAM!!!! 😉 Michał to mega pozytywny człowiek, z wesela zadowoleni zarówno młodzi jak i starzy! 💪💪

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Chełmża
Data dodania: 05-09-2019

Z calego serca polecam Art and Show oraz wspolprace z Michalem. Wszyscy goscie (polscy i angielscy) byli zachwyceni, swietnie sie bawili, atmosfera byla super. Michal potrafil zintegrowac mieszane towarzystwo. Dziekujemy bardzo! My bawilismy sie na swoim weselu super, to bylo najlepsze wesele na jakim bylismy ;)
Dekoracja swiatlem i ciezki dym - mega!!! Warto zainwestowac w te dodatki, bo naprawde robia efekt "wow" o jaki nam wlasnie chodzilo.

Pozdrawiamy! Brett&Paula;
Thank you :)

K
Kamila I Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 10-10-2018

Polecam każdej Parze Art and Show. Jestem dość wymagającym klientem i szczerze nie mogłam trafić lepiej. W imieniu własnym i zadowolonych gości mówię DZIĘKUJĘ! Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i niepowtarzalna muzyczna atmosfera zapewniona przez Radka porwały naszych gości. Muzyczna elastyczność – światowe standardy jak i wysoce taneczna utwory porwały tłumy i zapełniły parkiet przez długie godziny. Prowadzone przez Radka zabawy, ich dobry ton i ciekawe pomysł zdecydowanie upiększyły przyjęcie. Dodatkowo przepiękne oświetlenie :) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy :). Wszystko poszło tak jak sobie życzyłam :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Art and Show
NIP: 9532384129
Imię i nazwisko: Michał Urbaniak
Adres: Bydgoszcz, Modrakowa, 85-864, woj. kujawsko-pomorskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 16:00 Sb: 10:00 - 16:00 Nd: 10:00 - 16:00
666-572...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9670
Zadzwoń
666-572...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy