Artiso - Fotografia ślubna pełna kolorów. W cenie praca 2 fotografów id:31675

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 24-10-2017
Liczba odwiedzin: 98

Oferta

Piękne zdjęcia, świetna atmosfera, wysoka kultura osobista, praca z użyciem sprzętu do profesjonalnych zastosowań oraz oferta idealnie skrojona do Waszych potrzeb - to główne założenia naszej usługi.

Nasze imiona to Justyna i Paweł. Oboje jesteśmy fotografami. Zawsze pracujemy razem - Paweł jako fotograf główny, Justyna jako fotograf dodatkowy oraz asystentka fotografa. Dzięki temu fotografujemy tą samą chwilę z dwóch różnych miejsc i w nieco odmienny sposób.

Tak jak już wspomnieliśmy korzystamy z profesjonalnych pełnoklatkowych aparatów fotograficznych, jasnych obiektywów oraz różnego rodzaju osprzętu fotograficznego. Podczas zdjęć dajemy z siebie 200%, bo chcemy aby każda sesja fotograficzna była inna od poprzednich, wyjątkowa. Obrabiamy wszystkie zdjęcia, które oddajemy, a jest ich zwykle ok. 800. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne kalibratory kolorystyczne oraz monitor do zastosowań fotograficznych (kalibrowany sprzętowo z obsługa przestrzeni Adobe RGB). Dzięki temu macie gwarancję, że kolory na waszych zdjęciach będą takie jak być powinny. Wykonywane zdjęcia zabezpieczamy przed ich niekontrolowaną utratą na każdym możliwym etapie - od momentu ich powstawania, po obróbkę i archiwizację. Wykorzystujemy podwójne karty pamięci oraz zaawansowane macierze dyskowe. Z nami masz pewność, że żadne Wasze zdjęcia nie przepadną z powodu awarii jakiegoś elektronicznego urządzenia. Ponadto wykonane zdjęcia przechowujemy min. 5 lat od ślubu (a zwykle dużo dłużej), więc bez problemów możecie zwrócić się do nas z prośbą o przesłanie kopii Waszych zdjęć, np. w przypadku gdyby Wasz komputer zawiódł.

W skał podstawowej oferty ślubnej wchodzą:
- fotografowanie: przygotowań, błogosławieństwa, ślubu, wesela, tortu, oczepin,
- zdjęcia grupowe,
- sesja plenerowa (do 8h pracy fotografów),
- internetowa galeria zdjęć,
- pendrive lub płyta DVD,
- fotografowanie aparatem natychmiastowym typu Polaroid (oddajemy Wam kilkanaście zdjęć na pamiątkę). Możemy oczywiście wykonać więcej zdjęć, np. jako świetna i natychmiastowa pamiątka dla gości (ponosicie wtedy koszty dodatkowych klisz).

Fotoalbum jest opcjonalny i jest dodatkowo płatny, a jego podstawowa cena to 300 zł. Cena zależy od ilości stron, rodzaju papieru i okładki.

Pracujemy głównie w Lublinie i okolicach, ale nie zamykamy się wyłącznie na te lokalizacje. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, nigdy niczego nie narzucamy i liczymy się z Waszym zdaniem. Lubimy wyzwania, lubimy fotografować w nowych miejscach i uzyskiwać niepowtarzalne efekty.

Wszelkie szczegóły o ofercie oraz pełną galerię zdjęć znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy do kontaktu i wspólnego spotkania w celu rozwiania wątpliwości i ustalenia szczegółów.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Artiso - Fotografia ślubna pełna kolorów. W cenie praca 2 fotografów
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-337

Nowe ogłoszenia