Zobacz zdjęcia (7)
Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 1
Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 2 Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 3 Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 4 Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 5
Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej , Kielce - zdjęcie 6
1 / 7

Artix Music DJ na wesele Panowie z Klasą! DJ&Wodzirej id:55199

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
534-996...
535-053...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Huczna i niezapomniana zabawa!
Czym się zajmujemy?

Od wielu lat zajmujemy się oprawą muzyczną, oraz prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych-Kielce i dalsze okolice. Jeśli szukacie Państwo duetu DJ + Wodzirej na imprezę to dobrze trafiliście. Świadczymy profesjonalne usługi jako: DJ Wodzirej na Wesele, Poprawiny i inne okoliczności. Do dyspozycji posiadamy również muzyków-instrumentalistów, którzy w połączeniu z prowadzącymi Panami, idealnie odzwierciedlą charakter orkiestrowy i stworzą wspaniały klimat na Państwa Weselu.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem efektowym parkietu, oraz światłami dekoracyjnymi w technologii ledowej,
Oświetlenie stołu Państwa Młodych
Oświetlenie okien sali weselnej

Dlaczego My?

W przeciwieństwie do wielu zespołów muzycznych czy DJ-ów grających na rynku wyróżnia nas elastyczność, ambitne i "niematerialne" podejście i muzyczny talent. To wszystko sprawi, że będą mogli Państwo dobrać odpowiednią ofertę oraz niesamowity repertuar muzyczny do własnych potrzeb i będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług, a przedstawiona przez nas oferta cenowa na pewno zaskoczy pozytywnie.

Kolejnym atutem jest profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, omawiając i uzgadniając wcześniej wszystkie szczegóły i dbając o potrzeby oraz zadowolenie naszych klientów.

Posiadamy długi staż oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywanych przedsięwzięciach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym oraz urządzeniami efektowymi.

Prowadzimy i nagłaśniamy imprezy takie jak:

- wesela

- poprawiny

- bankiety

- urodziny

- imprezy plenerowe

- studniówki

- bale

- festyny

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Emil 
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
534-996...
535-053...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 51
Zadzwoń
534-996...
535-053...
Napisz

Popularne miasta w okolicy