ArtixMusic - DJ Emil na Wesele id:15252

Oferta
Dodaj do plannera

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
DJ/WODZIREJ + SAKSOFONISTA to doskonałe połączenie oraz wspaniała alternatywa w stosunku jakości do ceny na Państwa Weselu.

Oferujemy Państwu niesamowitą oprawę muzyczną, a współpracujący z nami saksofonista, wokalistka lub inny muzyk, nadadzą idealny i niepowtarzalny klimat jeśli zechcą mieć państwo dodatkowo instrumentalistę.. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz huczną i niezapomnianą zabawę w baaardzo atrakcyjnych cenach :)

Prowadzimy i nagłaśniamy imprezy takie jak:

- wesela

- poprawiny

- bankiety

- urodziny

- imprezy plenerowe

- studniówki

- bale

W przeciwieństwie do wielu zespołow muzycznych czy djów grających na rynku wyróżnia nas elastyczność, która sprawi że będą mogli Państwo dobrać odpowiednią ofertę do własnych potrzeb, regulując przy tym zakres cenowy.

Kolejnym atutem jest profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy idywidualnie, omawiając i uzgadniając wcześniej wszystkie szczegóły i dbając o potrzeby oraz zadowolenie naszych klientów.

Posiadamy długi staż oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywanych przedsięwzięciach. Dysponujemy profejsonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświeteniowym oraz urządzeniami efektowymi...

Więcej informacji telefonicznie lub mailowo.

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN

Cenę ustalamy indywidualnie z klientem po ówczesnej rozmowie i ustaleniu szczegółów.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ArtixMusic - DJ Emil na Wesele
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Data dodania: 25-06-2015
Liczba odwiedzin: 333

Polecamy

Nowe ogłoszenia