Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

DJ/Wodzirej Emil na Wesele - ArtixMusic id:15252

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ/Wodzirej Emil na Wesele - ArtixMusic

Ostatnio widziany 04-01-2018
534-996...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 25-06-2015
Liczba odwiedzin: 729

Oferta

Od wielu lat zajmuję się oprawą muzyczną, oraz prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych - Kielce i dalsze okolice. Jeśli szukacie Państwo DJ-a na imprezę to dobrze trafiliście. Świadczę profesjonalne usługi jako: DJ na Wesele, Poprawiny i inne okoliczności. Do dyspozycji posiadam również muzyków - instrumentalistów, którzy w połączeniu z prowadzącym DJem/Wodzirejem, idealnie odzwierciedlą charakter orkiestrowy i stworzą wspaniały klimat na Państwa Weselu.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem efektowym parkietu, oraz światłami dekoracyjnymi w technologii ledowej,
Oświetlenie stołu Państwa Młodych
Oświetlenie okien sali weselnej

Dlaczego ArtixMusic?

W przeciwieństwie do wielu zespołów muzycznych czy djów grających na rynku wyróżnia mnie elastyczność, ambitne i "nie materialne" podejście i muzyczny talent. To wszystko sprawi, że będą mogli Państwo dobrać odpowiednią ofertę oraz niesamowity repertuar muzyczny do własnych potrzeb i będziecie Państwo zadowoleni z moich usług, a przedstawiona przeze mnie oferta cenowa napewno zaskoczy pozytywnie.

Kolejnym atutem jest profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzę idywidualnie, omawiając i uzgadniając wcześniej wszystkie szczegóły i dbając o potrzeby oraz zadowolenie moich klientów.

Posiadam długi staż oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywanych przedsięwzięciach. Dysponuję profejsonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświeteniowym oraz urządzeniami efektowymi.

"Pierwszy taniec w chmurach"

Oferuję Państwu niesamowitą oprawę ciężkiego dymu wytwarzanego poprzez suchy lód, który unosząc się zaraz ponad powierzchnią parkietu i tworząc gęste kłęby, oddaje niesamowity efekt wyglądający jakby Państwo młodzi podczas swojego pierwszego tańca, stąpali po chmurach.

Pierwszy taniec młodej pary wygląda jak w bajce...
Dodatkowo efekty świetlne w technologii LED, które koloryzują kłęby unoszącego się dymu, nadadzą wspaniałego bajkowego klimatu, a będący na Państwa przyjęciu fotograf czy kamerzysta, zrobi niesamowite ujęcia, będące mile wspominaną pamiątką na długie lata.

Prowadzę i nagłaśniam imprezy takie jak:

- wesela

- poprawiny

- bankiety

- urodziny

- imprezy plenerowe

- studniówki

- bale

- festyny

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty

  • Akordeon

Cennik

Oferta nr 1
1300 / wesele
Cenę ustalamy indywidualnie z klientem po ówczesnej rozmowie i ustaleniu szczegółów.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ArtixMusic
Imię:Emil
Nazwisko:Kociełkiewicz
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce

Nowe ogłoszenia