Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 3

Artlove / Fotografia z miłości. Fotografia ślubna. id:29118

Kontakt

534-437...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 23-06-2017
Liczba odwiedzin: 81

Oferta

Wychodzę z założenia, że fotografia to ogromny dar, który pozwala na zatrzymanie wspomnień. W dzisiejszych czasach fotografia cyfrowa pozwala na fotografowanie wszystkiego co nas otacza. Ważne zatem by fotografie te były jak najlepsze by za każdym razem pobudzać najpiękniejsze wspomnienia. Powrót do wspomnień staje się nad wyraz prosty i wzruszający. A taki zestaw uczuć to dla mnie największa nagroda.

Z mojej strony oferuję zatem profesjonalne podejście do fotografii. Dzięki mojemu doświadczeniu zarówno w fotografowaniu jak i przeżyciu wielu uroczystości ślubnych, mogę śmiało powiedzieć, że można mi zaufać. Staram się fotografować bardzo dyskretnie, a jednocześnie sfotografować wszystko to co dla Państwa jest i będzie najważniejsze. Preferuję klasyczną fotografię, a podczas współpracy cenię sobie dobrą atmosferę i zaufanie.

Chciałbym zatem Państwu zaproponować, dostosowane do indywidualnych potrzeb, różne warianty fotografii ślubnej. Od Przygotowań, przez Błogosławieństwo, Kościół/Urząd Stanu Cywilnego po efektowne rzucenie welonem przez Pannę Młodą. Oprócz fotografii z dnia ślubu, chciałbym zaproponować sesje poślubne czy sesje narzeczeńskie. Takie sesje są realizowana w ustalonym wcześniej, dowolnym miejscu i terminie.

Pakiety fotografii ślubnej mogą zawierać:
- Sesję narzeczeńską
- Film podziękowania dla Rodziców
- Film narzeczeński lub film sesja ślubna (nie ma możliwości wykonywania fotografii podczas realizacji teledysków)
- Przygotowania
- Błogosławieństwo
- Zaślubiny (kościelne, cywilne lub w plenerze)
- Wesele (do 2h lub z oczepinami włącznie)
- Sesje poślubną (krótką tego samego dnia lub innego dnia)
- Drewniana pamięć USB od 8GB do 32GB z grawerem
- Drewniane pudełko z grawerem zawierające 100 fotografii w formacie 15x23 cm lub małe pudełko na odbitki w formacie 10x15 cm
- Fotoksiążki Basic (cienka strona) lub PRO (gruba kartonowa strona, najwyższa jakość wydruku) oprawione tkaniną lub eko-skórą
- Albumy klasyczne w formacie 30x30 cm oprawione tkaniną, eko-skórą lub skórą naturalną zawierające od 40 do 100 stron
- "Pakiet Rodzice" to dwa pudełka oprawione tkaniną po 100 fotografii każdy
- Dojazd w dniu uroczystości
- Wszystkie pakiety zawierają jednego fotografa (możliwość dwóch - dodatkowa dopłata)
- Min. 450 fotografii w najmniejszym pakiecie

Na mojej stronie w dziale OFERTA znajdą Państwo propozycje pakietów. Pakiety te można dowolnie modyfikować.

Chętnie opowiem Państwu podczas spotkania lub przez telefon jak pracuję. Dzięki temu poznacie Państwo wszystkie szczegóły.

Chociaż działam głównie na terenie Mazowsza, dojazd w każde inne miejsce nie stanowi dla mnie problemu.

Oferuję pełną gamę produktów. Od odbitek po fotoksiążki i albumy tradycyjne.

Chętnie także doradzę Państwu, widziałem wiele uroczystości i chętnie podpowiem jak przygotować uroczystość, tak by na Waszych fotografiach wszystko wyglądało dobrze :)

Posiadam uprawienia i zgodę do wykonywania fotografii z uroczystości kościelnych.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Pakiety ślubne
od 2400 do 4900 / całość

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Artlove / Fotografia z miłości. Fotografia ślubna. id:29118
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Marta
Dodano: 20-07-2017
Data imprezy: 18-09-2016
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Robert nie jest fotografem, który sprawi, że będziecie wyglądać idealnie - nie będziecie kolorowi do granic możliwości i maksymalnie wymuskani... Robert jest fotografem, który uchwyci w Waszym Dniu wszystko, co jest najbardziej cenne do zapamiętania w sposób najbardziej naturalny - Was: na początku lekko zestresowanych, ale zachwyconych swoim widokiem, wpatrzonych w siebie, wzruszoną mamę, tatę - spokojnego, wyważonego, z dumą podtrzymującego ramię w drodze do ołtarza, 83-letniego dziadka szalejącego na parkiecie do _"kawiarenek" i wszystkich przyjaciół - z rozwianym włosem, czy rozpiętą muchą. Nie będzie plastikowo - kiedy rozprostują Wam się loki, albo poprują Wam się spodnie, wszystko będzie uwiecznione tak, byście za 10 lat z szerokim uśmiechem mogli wrócić to Tego Dnia, Tych Chwil, które rozpoczęły w Waszym życiu nowy rozdział. Fotografie Roberta są pięknie profesjonalnie wykonane, przekazane w bardzo estetycznej, wybranej przez Was (spośród wielu możliwości) formie - takiej która przetrwa upływ czasu i wiele ciekawskich rąk, które będą chciały odnaleźć się gdzieś w tle. Polecamy Roberta całym sercem i dziękujemy jeszcze raz za wkład w Nasz Dzień, zwłaszcza, że fotografował nas przeszło 400 km od Warszawy :)
(5)
Autor: Grzesiek
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 06-10-2016
Miejscowość: Gdańsk
Wybór fotografa był oczywisty. Nie wyobrażaliśmy sobie by nasz ślub fotografował ktoś inny jak Robert. Jego fotografie oddały ducha naszego święta za co jesteśmy mu do dziś wdzięczni. Podczas gdy pracuje widać, że jest doświadczony, otwarty i bardzo kontaktowy. Jeśli tylko możemy to polecamy Roberta! :)
(5)
Autor: Aleksandra
Dodano: 17-07-2017
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Wołomin
100% satysfakcji !!! Mega sympatyczny mężczyzna, który szanuje swoją prace i wykonuje ją bardzo profesjonalnie... podczas ślubu i wesela praktycznie niezauważalny, a mimo wszystko uchwycone na fotografiach najmniejsze detale i najważniejsze momenty ;) jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY za to że byłeś z nami tego dnia ! Ola i Przemek ;) goooorącooo Roberta polecamy !!!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Artlove / Fotografia z miłości
Imię:Robert
Nazwisko:Danieluk
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-784

Nowe ogłoszenia