Zobacz zdjęcia (3)
ArtWeddingMusic - wokal na ślubie, sopran, skrzypce, trąbka, organy, Kraków - zdjęcie 1
ArtWeddingMusic - wokal na ślubie, sopran, skrzypce, trąbka, organy, Kraków - zdjęcie 2 ArtWeddingMusic - wokal na ślubie, sopran, skrzypce, trąbka, organy, Kraków - zdjęcie 3
1 / 3

ArtWeddingMusic - wokal na ślubie, sopran, skrzypce, trąbka, organy id:48715

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
784-149...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • śpiew damski

Nazywam się Aneta Kubacka jestem wokalistką oraz sopranem klasycznym. ArtWeddingMusic to moja marka ślubna, która powstała w 2010 roku, aby dekorować Wasze śluby muzyką. Pomagam przyszłym Młodym Parom w przygotowaniu wyjątkowej oprawy muzycznej momentu ich zaślubin. Zajmuję się kompleksową organizacją oprawy muzycznej - wokalną oraz wokalno-instrumentalną ślubów:
- kościelnych
- cywilnych
- plenerowych
- humanistycznych
- przyjęć weselnych (występ w formie recitalu np. w ramach podziękowań dla Rodziców)
- uroczystości jubileuszowych

Zapewniam niezapomniane muzyczne emocje, łzy wzruszenia Młodej Pary oraz zachwyt weselnych Gości.

MOJA OFERTA WSPÓŁPRACY:

PROPONUJE OPRAWĘ WOKALNĄ ŚLUBU i bogaty wybór repertuaru.
Bogaty wybór repertuaru pieśni kościelnych m.in:
Schowaj mnie /Still - Hillsong/
Ofiaruje Tobie Panie mój
Ty tylko mnie poprowadź
Wśród tylu dróg
Takie jest prawo miłości
Pieśni sakralne z repertuaru muzyki klasycznej m.in.:
Ave Maria - F.Schuberta
Ave Maria - M.Lorenza
Ave Maria - J.S.Bacha/Ch.Gounda
Panis Angelicus - C.Francka
Oprócz podanych powyżej do wyboru wiele innych pięknych pieśni w ciekawych aranżacjach muzycznych, które stworzą niepowtarzalny klimat ceremonii ślubnej pozostając na długi czas w pamięci Waszej jak i zaproszonych Gości.
Na ceremonie ślubne w okresie Bożego Narodzenia proponuję również wybór najpiękniejszych kolęd i pastorałek zarówno polskich jak i zagranicznych.
Na ślubach cywilnych wykonuję utwory ze światowego repertuaru muzyki klasycznej oraz popularnej.

ZAPEWNIAM DODATKOWĄ OPRAWĘ INSTRUMENTALNĄ CEREMONII
- wybrany repertuar wykonuję zazwyczaj z towarzyszeniem organów we współpracy z organistą parafialnym kościoła, w którym planujecie Waszą ceremonie ślubną.
- zapewniam usługę dodatkowego organisty jeśli z jakiś powodów chcielibyście zrezygnować z miejscowego organisty.
- proponuje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego akompaniatora oraz wynajęcia instrumentu klawiszowego o doskonałym brzmieniu organowym lub fortepianowym. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku ślubów cywilnych i plenerowych jak również kościołów zabytkowych i małych kaplic, w których organów brak lub znajdują się one w złym stanie technicznym.
Współpracuje z najlepszymi instrumentalistami.
- zapewniam wybór usług profesjonalnych instrumentalistów, którzy wzbogacą wybrany przez Was repertuar o dodatkowe brzmienie skrzypiec, wiolonczeli, gitary, trąbki, fletu, oboju, harfy na życzenie również innych (możliwość wyboru pojedynczych instrumentów lub połączenia kilku wybranych).
- w ofercie również możliwość wynajęcia sprzętu nagłaśniającego
przykładowe utwory instrumentalne to m.in:
Kanon D-dur - J.Pachelbela
Aria na strunie G - J.S.Bacha
Marsz weselny z opery "Lohengrin" - R.Wagnera
Gabriel's Oboe z filmu "Misja" Enrico Moricone i wiele innych

Proponuję pomoc w wyborze czytań oraz psalmów responsoryjnych.
- podpowiem też co zrobić, żeby jeszcze bardziej podkreślić rodzinny i wyjątkowy charakter Waszej uroczystości.
- zapewniam również pomoc i konsultacje w wyborze odpowiedniego kościoła lub miejsca na Waszą wymarzoną ceremonię ślubną.
Występowałam już w wielu pięknych i godnych polecenia miejscach a lata doświadczeń sprawiły, że poznałam także akustykę wielu kościołów. Podpowiem Wam w którym z nich oprawa muzyczna Waszego ślubu zabrzmi najlepiej.

Zaproponuję najlepsze dla Was rozwiązania i zadbam o każdym muzyczny szczegół Waszego ślubu, aby było pięknie i nastrojowo. Zapewniam koordynację całej ceremonii ślubnej od pierwszej do ostatniej wyśpiewanej i zagranej nuty oraz niezmiennie dobry kontakt od początku współpracy.

Obecnie moja strona internetowa jest w przebudowie, ale po wejściu na nią znajdzie wszystkie linki do moich mediów społecznościowych m.in. Facebooka, Instagrama oraz You Tuba do których odwiedzenie Was serdecznie zapraszam.

Pozostaję do Waszej dyspozycji. Odpowiem na wszystkie Wasze dodatkowe pytania.

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
Aneta

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia mnie przede wszystkim wysoki poziom wokalny oraz organizacyjny przygotowywanych przeze mnie projektów muzycznych profesjonalizm, pasja, kreatywność, zaangażowanie oraz chęć wyjścia na przeciw Waszym oczekiwaniom. To oprawa muzyczna na najwyższym poziomie co potwierdzają opinie moich Par Młodych, które możecie przeczytać na fanpage'u ArtWeddingMusic.
Ponad bardzo dobrze znam branżę muzyczną.Współpracuje z najlepszymi instrumentalistami i organistami w zakresie oprawy instrumentalnej ceremonii. Wyróżnia mnie także znajomość zasad prawodawstwa muzyki kościelnej.
Współpracuje również ze sprawdzonymi i godnymi polecenia firmami z branży ślubno-weselnej, które dodatkowo mogą uświetnić Waszą ceremonię ślubną i które z przyjemnością mogę Wam polecić.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Muzyka jest częścią mojej duszy i pasją, której oddaje całe swoje serce pozostawia przy tym wiele miejsca na kreatywność i właśnie dlatego sprawia mi tyle radości.To dzięki niej na mojej drodze wciąż spotykam tylu wspaniałych ludzi. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, każda Para jest dla mnie tak samo ważna, uwielbiam się z Wami spotykać podczas Waszych ceremonii ślubnych. Dbam o każdy najmniejszy szczegół przygotowywanych przeze mnie projektów muzycznych, czego efektem jest piękny występ, który na długi czas pozostanie w pamięci Waszej i zaproszonych Gości.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Doskonaląc swój warsztat wokalny brałam udział w kursach mistrzowskich, seminariach wokalno-emisyjnych i warsztatach muzyki liturgicznej.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jestem m.in laureatką Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Metropolity Krakowskiego Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza na Festiwalu Pieśni Patriotycznej oraz medalu Fryderyka Chopina za celującą pracę menedżerską oraz doskonałe wyniki kształcenia na podyplomowych studiach menedżerskich z zarządzania kulturą na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprawą muzyczną ślubów, spotkań okolicznościowych i firmowych zajmuje się od 12 lat. Przy oprawie muzycznej różnego rodzaju wydarzeń współpracowałam m.in. z Bankiem PKO BP, Okręgową Radą Adwokacką w Krakowie i Centrum Edukacyjnym Radosna Nowina 2000 w Piekarach k.Krakowa. Markę ArtWeddingMusic Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych stworzyłam w 2010 roku. Od tamtej pory pomogła ona stworzyć już wielu Parom Młodym wyjątkową oprawę muzyczną momentu ich zaślubin.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od tego na jaką oprawę muzyczną ślubu się decydujecie. Mogę przygotować dla Was zarówno oprawę wokalną jak i wokalno-instrumentalną.
W przypadku oprawy wokalnej jest to 1 osoba plus organista kościoła, w którym zamierzacie wziąć ślub.
W przypadku oprawy wokalno - instrumentalnej są to minimum 2 osoby lub więcej plus organista kościoła, w którym zamierzacie wziąć ślub.

W przypadku ślubów kościelnych należy pamiętać, że udział organisty jest niezbędny w przebiegu Mszy św. ślubnej. Akompaniament organowy gwarantuje prawidłowe wykonanie ustalonego wcześniej z Wami repertuaru i najczęściej wykonuje go przy akompaniamencie organisty kościoła, w którym zamierzacie wziąć ślub. W wyjątkowych przypadkach, na życzenie istnieje jednak możliwość rezerwacji terminu u organisty współpracującego ze mną.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zachęcam Was również do odpowiednio wcześniejszej rezerwacji wybranego przez Was terminu ślubu. Dotyczy to przede wszystkim okresu najczęściej wybieranego przez Pary /maj-październik/. Termin najlepiej zarezerwować na rok wcześniej przed planowaną uroczystością. Oczywiście jestem w stanie przygotować oprawę muzyczną w krótszym czasie jednak odpowiednio wcześniejsza rezerwacja terminu pozwoli Wam na spokojne przemyślenie repertuaru i uniknięcie dodatkowego stresu, którym zazwyczaj towarzyszy Wam w przygotowaniach do ślubów.
Już na początku zachęcam Was do wstępnej niezobowiązującej rezerwacji terminu ślubu, pozwala ona na zachowanie pierwszeństwa do wybranego terminu w przypadku gdyby inna Para pytała o tą samą datę a Wy chcielibyście mieć jeszcze chwilę czasu na ostateczne podjęcie decyzji o współpracy ze mną.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie ze mną w celu informacyjnym jest bezpłatne. Wstępne zapytania możecie również wysłać do mnie mailem lub w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie ArtWeddingMusic.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Po potwierdzeniu przez Was rezerwacji terminu oprawy muzycznej terminu ślubu zapraszam Was na spotkanie podczas którego omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące oprawy muzycznej Waszego ślubu. Wybieramy wtedy też odpowiednio dobrany dla Was indywidualny repertuar spełniający Wasze oczekiwania i życzenia. Na koniec podpisujemy umowę o organizację oprawy muzycznej Waszego ślubu. W moim przypadku zazwyczaj wystarczy jedno spotkanie z Wami. Wszystkie szczegóły ustalone podczas spotkania wraz z repertuarem otrzymujecie ode mnie również mailem.

Jeśli ze względu na nietypowe godziny pracy lub zamieszkanie za granicą trudno Wam umówić się na osobiste spotkanie ze mną możecie również podjąć ze mną współpracę zdalnie. Współpracowałam już z Parami z Francji, Szwajcarii, Anglii oraz innych zakątków Europy i nie tylko przy pomocy korespondencji mailowej.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Do każdej ceremonii ślubnej podchodzę indywidualnie. Zależy mi tak samo jak Wam, aby ten moment był niezapomniany i pełen wzruszeń dlatego na początku naszej współpracy zawsze pytam o wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania, tak abym mogła przygotować dla Was jak najlepszą ofertę oprawy muzycznej Waszego ślubu. Jeśli jednak nie macie sprecyzowanej wizji uroczystości, ani listy utworów, które mogły zabrzmieć na Waszym ślubie nic nie szkodzi, jestem od tego żeby Wam w tym pomóc.
- przeprowadzę Was krok po kroku poprzez poszczególne etapy liturgii Mszy św. ślubnej.
- przygotuję dedykowany specjalnie dla Was repertuar uwzględniając również zaproponowane przez Was utwory.
- pomogę w wyborze odpowiednich pieśni i dostosuje je do charakteru Waszej ceremonii ślubnej (kościelnej lub cywilnej).
- w trosce o piękno liturgii w przypadku ślubów kościelnych wybór utworów opracowuje zgodnie z wymogami prawodawstwa muzyki kościelnej.
Jestem otwarta na wszelkie ciekawe pomysły i wyzwania muzyczne dotyczące oprawy wokalno - instrumentalnej Waszego ślubu.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Najczęstszymi kryzysami z jakimi przychodzi mi się zmierzyć jest współpraca z organistą kościoła, w którym zamierzacie wziąć ślub. Z organistami kościelnymi jest trochę tak jak w tym powiedzeniu "co kraj to obyczaj". Są organiści, którzy godzą się na wszystko, są i tacy którzy będą robić problemy. Dlatego zawsze na początku proszę Was abyście porozmawiali z Panem organistą i zapytali czy będzie mi w stanie zaakompaniować oraz czy zgodzi się na ewentualny udział innego organisty, który wykona zarówno akompaniament dla mnie jak i zagra tzw. części stałe Mszy św. Zawsze staram się odpowiednio wcześniej skontaktować z organistą i ustalić wszystkie szczegóły współpracy, choć bywa, że organista czasem umawia się na coś z Wami a potem zmienia zdanie i mówi, że czegoś nie zagra. Zawsze staram się łagodzić takie sytuacje i przekonać, żeby jednak pozostał przy stanowisku ustalonym z Wami, W większości przypadków kończy się to sukcesem jednak trzeba się też liczyć z tym, że w niektórych przypadkach trzeba będzie pójść na pewne ustępstwa.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Będzie mi bardzo miło jeśli kilka dni po zakończonej ceremonii ślubnej skontaktujecie się z mną i podzielicie swoimi wrażeniami. Będę Wam również bardzo wdzięczna jeśli poświęcicie swój czas i napiszecie poniżej kilka słów recenzji na temat mojej współpracy z Wami.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
784-149...
liczba odwiedzin: 1391
Zadzwoń
784-149...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie