Artystyczna Fotografia Ślubna - Beauty Wedding id:4496

Oferta
Dodaj do plannera

Zdjęcia ślubne wykonane przez mnie ukazują prawdziwe emocje, radość, wzruszenie oraz ulotność chwili jaka towarzyszy Wam w tym szczególnym Dniu. Oryginalna i wyjątkowa fotografia ślubna z pewnością będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

Największą motywacją jest dla mnie zadowolenie klientów. Dzięki temu że robię to profesjonalnie mogą oni liczyć na wysoką jakość usługi i niepowtarzalny efekt. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W mojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką cyfrową w fotografii.

Szukacie kreatywnego fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni Wasz ślub? Chcecie szalonej sesji plenerowej? A może wolicie romantyczne fotografie ślubne? Dobrze trafiliście.

Pracuję we Wrocławiu i całej Polsce.

*Zajmuję się fotografią artystyczną – dla wymagających, wykonuję sesje portretowe/modowe, sesje ciążowe, zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje zdjęciowe z okazji wieczoru panieńskiego, profesjonalne portfolia modelek, sesje rodzinne z dzieckiem, fotoreportaże z imprez.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Artystyczna Fotografia Ślubna - Beauty Wedding
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 03-12-2010
Liczba odwiedzin: 1192

Nowe ogłoszenia