Zobacz zdjęcia (5)
Atelier Agnes Salon Ślubny, Kalisz - zdjęcie 1
Atelier Agnes Salon Ślubny, Kalisz - zdjęcie 2 Atelier Agnes Salon Ślubny, Kalisz - zdjęcie 3 Atelier Agnes Salon Ślubny, Kalisz - zdjęcie 4 Atelier Agnes Salon Ślubny, Kalisz - zdjęcie 5
1 / 5

Atelier Agnes Salon Ślubny id:35319

Kalisz, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • suknie ślubne w salonie: ok. 50

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Nasz salon to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.
Kameralne i ciepłe wnętrze, w centrum miasta. Każda kobieta poczuje się u nas komfortowo. Bez pośpiechu możesz podjąć decyzję.

Pragniesz w dniu śluby wyglądać zjawiskowo?

W przyjaznej i wyjątkowej atmosferze, wspólnie zrealizujemy marzenia o idealnej dla Ciebie sukni ślubnej. Nasza oferta sukni ślubnych to dopracowane w każdym detalu i wykonane z najlepszej jakości materiałów modele. Uważamy, że każda kobieta jest piękna. Musimy tylko wybrać suknię, która to piękno podkreśli.

Doświadczona i kompetentna obsługa.

Moda ślubna to nasza pasja. Staramy się kompleksowo obsłużyć każda kobietę, która pragnie w tym dniu wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Zaczynając od rozmowy, poprzez wybór sukni ślubnej, późniejszych przymiarek i doradztwie w wyborze dodatków. Dodatkowo, na życzenie oferujemy pomoc w ubraniu w dniu ślubu.

Czy możesz mieć nową suknię ślubną za połowę ceny?

Oczywiście tak ! W naszym salonie możesz wypożyczyć nową suknię ślubną za około połowę wartości detalicznej. Dla nas liczy się Twoje zadowolenie z wyboru oraz efekt wow! jaki wywołasz w tym wyjątkowym dniu.

Suknia ślubna to nie wszystko!

Żeby Panna Młoda poczuła się pięknie w sukni ślubnej konieczne są dodatki. Welon, stroik ślubny, buty czy biżuteria. Wszystko to oferujemy w naszym salonie. Wiele dodatków wykonujemy samodzielnie wg indywidualnego projektu Panny Młodej. Polecimy również salon kosmetyczny oraz fryzjera.

Atelier Agnes … z miłości do piękna

liczba odwiedzin: 2505

Popularne miasta w okolicy