Atelier MarylaW - Maryla Walkowska id:35783

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Atelier MarylaW - Maryla Walkowska

Ostatnio widziany 10-07-2018
Umów spotkanie
507-185...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 16-05-2018
Liczba odwiedzin: 174

Oferta Salon sukien ślubnych Toruń

DLACZEGO ATELIER MARYLAW
Każda kreacja zaprojektowana indywidualnie i uszyta na miarę to gwarancja pełnej satysfakcji. MarylaW proponuje wzory własne – kolekcje sukien ślubnych i wieczorowych powstają każdego roku i są odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie.

Atelier MarylaW to przede wszystkim projekty tworzone indywidualnie. W czasie konsultacji i przymiarek każda Klientka może wyrazić siebie i swoje marzenia, dzięki czemu powstaje kreacja, która nie tylko podkreśla atuty sylwetki, ale będzie także odzwierciedleniem osobowości, temperamentu i stylu Klientki.

CO I JAK
Atelier mieści się w Toruniu. W tym samym budynku, ale na oddzielnych piętrach, znajdują się także autorski butik oraz pracownia krawiecka.

Oprócz gotowych kolekcji, w Atelier można obejrzeć ogromną gamę tkanin i najróżniejszych dodatków, m.in. przepiękne koronki i tkaniny ozdobne sprowadzane z południa Europy, doskonałe gatunkowo włoskie wełny na garnitury i płaszcze, a także delikatne jedwabie i miękkie dzianiny. Wszystkie materiały są dostępne w wielu kolorach i rodzajach.

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie o Atelier MarylaW - Maryla Walkowska Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.