Zobacz zdjęcia (5)
Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka, Wieluń - zdjęcie 1
Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka, Wieluń - zdjęcie 2 Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka, Wieluń - zdjęcie 3 Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka, Wieluń - zdjęcie 4 Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka, Wieluń - zdjęcie 5
1 / 5

Autentyczna fotografia ślubna z pasją | Marta Skrzypecka id:42897

Wieluń, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Nie ważne, czy marzycie o organizacji plenerowej ceremonii w stylu boho, czy tradycyjnego ,,białego ślubu'' z weselem w nowoczesnej sali- Wasz dzień powinien być prawdziwą celebracją Waszej relacji- miłości, która Was połączyła i tego jakimi ludźmi jesteście. Jest to ważniejsze od najnowszych ślubnych trendów i wykreowanej produkcji dla każdego gościa. Cieszcie się tym dniem bez zmartwień o oczekiwania innych. Wyrażajcie prawdziwych siebie i akcentujcie swoje emocje!

To moja praca, ponieważ jako Wasz fotograf i przyjaciółka w dniu ślubu, pomogę Wam w tym czasie i stworzę fotografie, które pokażą wyjątkowość Waszego dnia z akcentem na prawdziwe emocje i rodzinną atmosferę. Pokażę to, co jest najważniejsze- najważniejsza jest Wasza, unikalna miłość i rodzina.

Jestem fotografem ślubnym z Krakowa, działam w całej Polsce. Już od nastoletnich czasów fotografowałam dla ludzi, teraz mogę świadczyć te usługi na jak najwyższym poziomie, dzięki mojej pracy, zaangażowaniu i wiary w to, że mogę robić w życiu to co kocham. Poznajmy się!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako Wasz fotograf i przyjaciółka w dniu ślubu, pomogę Wam stworzyć profesjonalną pamiątkę z Waszego dnia z akcentem na emocje i rodzinną atmosferę. Chętnie Was poznam, posłucham o Waszym wymarzonym ślubie, a później uwiecznię go na moich zdjęciach :) Zależy mi, żebyście dostali pamiątkę, która pomoże przypomnieć sobie te emocje, oraz żebyśmy spotykali się jeszcze nie raz na innych sesjach. Pozwólcie mi się poprowadzić i stworzyć dla Was coś pięknego :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Chcę być Waszą przyjaciółką od zdjęć- bardzo zależy mi, zebyście faktycznie czuli się zaopiekowani od fotograficznej (i nie tylko) strony. Żeby Wasz dzień był taki, jaki sobie wymarzycie i żebyście mieli z tego dnia najbardziej autentyczną pamiątkę.
Moje pary cenią sobie kontakt ze mną, który budujemy już od sesji narzeczeńskiej. Jesteśmy w kontakcie, pomagam jak mogę i wkładam od siebie sto procent. Wiem, że czytacie podobne stwierdzenia wcześniej- dlatego myślę, że najważniejsza jest dobra energia jaką złapiemy od siebie wzajemnie na spotkaniu. :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Niemal każda współpraca zaczyna się sesją narzeczeńską- jest to doskonała możliwość poznania się, obycia z aparatem - a zdjęcia z sesji można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Następnie tradycyjnie reportaż obejrmuje przygotowania, ceremonię oraz wesele do północy :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Trudno wyróżnić taki moment- już w szkole podstawowej podkradałam aparat starszej siostrze i marzyłam o robieniu zdjęć innym. Dołączałam do szkolnych kół fotograficznych, a wymarzony aparat był spełnieniem marzeń. Zdjęcia dla innych wykonuję profesjonalnie od ponad 4 lat, choć aparat był moim towarzyszem niemal całe życie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię pokazywać to, co nie koniecznie zauważycie będąc w centrum wydarzeń ślubnych: twarze Waszych bliskich gdy składacie ślubną przysięgę, zabawę gości, wszelkie błyski w oku. Moja ulubiona wskazówka na sesjach to- spójrzcie na siebie tak, jakbyście chcieli wyznać sobie miłość bez słów. A ja tą miłość na zdjęciach złapię! Uwielbiam moment poznawania się z Wami, Waszymi rodzinami- gdy jestem z Wami od sesji narzeczeńskiej i przygotowań, na te dni staję się Waszą rodziną i uwieczniam wszystko jak najpiękniej potrafię.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymacie w elektronicznej galerii, z której w łatwy i szybki sposób można pobrać zdjęcia w pełnej jakości oraz podzielić się linkiem z rodzinom i znajomymi. Ale to nie wszystko! Otrzymacie przepiękny fotoalbum, który z dumą pokażę Wam na spotkaniu. To na papierze tak naprawdę można poczuć w stu procentach wykonane fotografie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zdjęcia ze swojego ślubu otrzymacie w maksymalnie miesiąc od wykonania zdjęć. Czas realizacji sesji zdjęciowej jest jeszcze krótszy.
Albumy jakie mam w ofercie są gotowe w maksymalnie 14 dni (choć zwykle dużo szybciej!)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam takie uprawnienie i skończony odpowiedni kurs.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jestem otwarta na różne podróże, fotografie z każdego zakątka. Zdjęcia mają wyrażać Was, więc najchętniej spotykam się z Wami na sesje w waszych wymarzonych i ulubionych miejscach- bez względu na odległości!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

To moje główne założenie- żeby ten dzień był dla Was, taki jak sobie wymarzycie. Dlatego oferta fotograficzna oczywiście jest dopasowywana tak, żeby jak najlepiej spełnić Wasze wymagania.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii, która towarzyszy mi praktycznie każdego dnia- jeżdżę konno i studiuję psychologię. To moje odskocznie i zainteresowania :) Uwielbiam także lasy i góry, każdy aktywny wypoczynek :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wieluń, , 98-300, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1532

Popularne miasta w okolicy