Zobacz zdjęcia (5)
Auto do ślubu BMW e38, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Auto do ślubu BMW e38, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Auto do ślubu BMW e38, Jelenia Góra - zdjęcie 3 Auto do ślubu BMW e38, Jelenia Góra - zdjęcie 4 Auto do ślubu BMW e38, Jelenia Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Auto do ślubu BMW e38 id:15030

Jelenia Góra, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Samochód wiozący nowożeńców jest elementem, który sprawia, że dzień ślubu staje się na prawdę wyjątkowy. Dlatego też zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

BMW E38 to jedna z najbardziej kultowych generacji flagowej limuzyny BMW. Ten model samochodu budzi zachwyt pasażerów jak i przechodniów. Znany z filmów takich jak "Gra" z Michaelem Douglasem, "Jutro nie umiera nigdy" z Pierce Brosnanem, czy "Transporter" z Jasonem Stathamem. Samochód ten gwarantuje niezapomniane wrażenia. Ze względu na swoje wyposażenie, podróż będzie przebiegała bardzo komfortowo. Ergonomia wnętrza jest na bardzo wysokim poziomie a przestrzeń zapewnia dużą swobodę. Auto jest wyposażone w automatyczną skrzynie i klimatyzację, skórzane fotele, drewno orzechowe na desce rozdzielczej i boczkach drzwi, elektryczny szyberdach, ksenony, nawigacja, pokładowy telefon i TV. Jazda tym samochodem to sama przyjemność.


Wszystkie ustalenia będzie obejmować jasna i precyzyjna umowa.

Obsługuję województwo dolnośląskie, w szczególności okolice Jeleniej Góry.

Opinie (1)

Auto do ślubu BMW e38 id:15030
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
D
Dorota i Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2016
Jelenia Góra
Data dodania: 02-12-2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi! Samochód jest przestronny, czysty i zadbany. Przyjechał elegancko i z wyczuciem dobrego stylu udekorowany. Wszystko punktualnie i zgodnie z ustaleniami. Bardzo kontaktowa i rzeczowa osoba. Polecamy!

Kontakt

Adres: Jelenia Góra, , 58-500, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 6772

Popularne miasta w okolicy