Auto do Ślubu Chrysler 300c id:14006

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Mława, mazowieckie
Data dodania: 01-02-2015
Liczba odwiedzin: 600

Oferta

Przedmiotem aukcji jest wynajem auta Chrysler 300C 3,5l wraz z kierowcą Kierowca oczywiście jest ubrany stosownie do okoliczności a auto staramy się myć w najbliższej myjni by nie dojechało brudne. Auto to przedstawiony na zdjęciach czarny Chrysler 300C z silnikiem o mocy 253 KM z wydajną klimatyzacją wspieraną przez przyciemnione szyby, z dużym szyberdachem i doskonałym brzmieniem zestawu audio. Duże, oryginalne i mało spotykane auto.

22 Calowe Felgi

podkreślają wyjątkowy charakter tego samochodu. Auto doskonale prezentuje się na zdjęciach plenerowych, dlatego też zachęcam do wynajęcia auta również na sesję. Cena dotyczy wynajęcia auta ( bez względu na dzień tygodnia i porę ) na czas do 5h. Każda dodatkowa rozpoczęta godzina: dopłata w wysokości 100zł. Czas biegnie od momentu przyjazdu kierowcy na miejsce a kończy się z chwilą rozliczenia z kierowcą i jego odjazdu. W cenę wliczona jest Istnieje możliwość ozdobienia auta we własnym zakresie. Limit: 100km. Dystans liczony jest od wyjazdu z Mławy i tu też się kończy. Każde dodatkowe rozpoczęte 50km: dopłata w wysokości 50zł. Proszę o telefon z terminem uroczystości - sprawdzę czy interesujący Państwa termin jest jeszcze wolny.

Również współpracujemy z FLORYSTKĄ oferującą dekoracje ślubne takie jak:

- wystrój kościołów
- wystrój samochodów
- wiązanki ślubne oraz wystrój sal weselnych

Rodzaj:

 • Marka: Chrysler
 • Kolor: czarny

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.